Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך להוסיף אגורה כי אין פה שום תוכן חדש משהו אקסקלוסיבי,מה גם שזה מצג שווא כאילו יש מהדורה מוגבלת עם תוכן נוסף ובעצם אין כזה.בסה"כ מטעים את הציבור(EA לא פריק) אבל זה בהחלט נסלח כל עוד מדובר בסטים שם המחיר זהה למשחק רגיל,אבל למה להוסיף 20 שקל? עוד מעט יבקשו כסף על הכניסה לבטא או על הדמו.סתם סחיטת מזומנים מצרכנים פריארים.מצד שני אקטיביזיון העלו את המחיר של MW ל60 דולר בלי תוספות בכאילו אפילו...לפחות מי שקונה את הלימיטד ירגיש מיוחד כי כתוב על זה LIMITED EDITION כלומר לא לכולם יש את זה ואני הרבה יותר מגניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתחלה ממש מרשימה.מצד שני זה נראה קצת ג'נרי והגרפיקה נראית פחות מציאותית ויותר תובענית מMW2.בכל מקרה אני מתחיל להשתכנע רח"ל.אף פעם לא שיחקתי בטלפילד.עד כמה המולטי שלהם מתוסבך נפשית? אנשים בלי הרבה רקע במולטי יוכלו להסתדר איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלוטי של הסידרה BF אני חושב שצריך לתת לה קצת זמן ,ולא להגיע ישר להחלטה של עזיבה,ברגע שאתה מתחבר -אתה תמצא את עצמך משחק במשחק גם 4 שנים ועדיין לא ישעמם.

סגנון המשחק של BF -זה הטעם שלי,זה לא בדיוק COD ולא בדיוק Operation flashpoint 2

זה חופשי וטיפה טקטי -ומשחק קבוצתי [אם יוצא לשחק בצורה קבוצתית ההנאה ג-ד-ל-ה.]

פחות מציאותית? על מה אתה מדבר? הגרפיקה יותר טובה מMW2 ובכלל הפיזיקה.

אני חשבתי תחילה שהסינגל סתם יהיה דבר שולי ,ואחרי הצפייה בלינק השתנה אצלי משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מצד אחד יש את כל הקטע של הפיזיקה והסביבה בהתחלה נראית מרשימה מאוד, אבל הדמויות אפילו בסרטים מרגישות לי קצת קרטוניות.(במובן של CARTOON)וזה לא שלסביבה ולפיזיקה אין מחיר בדרישות שיותר גבוהות משל MW2.(שהיו האמת די נמוכות) אני מניח שיהיה מקום להשוואות כשהמשחק יצא ובנתים זה די באויר.אני מניח שפשוט קשה לי לעכל את זה שהמחשב שלי מתיישן..שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה 8)

וטוב להתחיל את המולטי על ההתחלה, למשל חבר המלצתי לו על BF2142 והוא קנה אבל התבאס, אתה שואל למה? כי כל שניה הוא נהרג.

ואני אומר ברור -אחרי כל השנים יוצא לך לשחק נגד "חיות" ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שהזמין מסטים:

Steam Community <3 Bad Company 2 & the Beta!

BFBC2 on For Pre-Order

Last week we released BFBC2 on for pre-order. It was met with an overwhelmingly positive response and in just two days of being available rose to the #2 slot in sales last week and currently #1 for this week on . So a HUGE "THANK YOU" to the Community for the warm welcome and joining us in the Beta through your pre-order and a special "you rock" from our Executive Producer KM (L_Twin).

For those interested in pre-ordering BFBC2 PC on Steam can click here.

BFBC2 PC Beta on Steam

The Beta will appear in your "My Games" tab in your Steam client to all Steam pre-orders for day one access to the Beta.

Look for another blog later today with even more details on the Beta! :-D

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאני צודק בקשר לדמו שאמור לצאת בעוד כשבוע :

http://www.examiner.com/x-32611-Saint-John-Video-Game-Examiner~y2010m1d26-Missing-XBOX-360-Battlefield-Bad-Company-2-beta-info

"Don't fret though, a demo will be released next Thursday on all three platforms. " ככה הכתב רשם בסוף העמוד.

(נכון שאי אפשר להאמין לכל דבר אבל זה בכל מקרה גם ככה הגיוני שייצא דמו לכל הפלטפורמות)

הפוסט הוא מה26 ויום חמישי הבא זה 4 בפברואר, לא זכור לי שאי פעם היה משחק מחשב שמיועד ל3 פלטפורמות ושיצא לו דמו רק ל2 זה תמיד יוצא לכל הגרסאות.

http://www.thatvideogameblog.com/2010/01/19/bad-company-2-demo-in-early-february/

" "though EA later told us the demo will still arrive on all three systems “early this year.”"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מהפורום של סטים:

various European game sites are reporting that the beta will be downloadable come tomorrow (28th) at 18:00 CET, that would be 12:00pm United States East Coast time.

sorry if this is general knowledge.

ובקיצור חברים הבטא של מי שעשה PRE ORDER בסטים תיהיה אצלנו ב19:00 לפי החישובים שלי.

תקנו אותי אם אני טועה

17:00 בUK

18:00 בגרמניה

אצלנו ב19:00?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...