מסך t220? עבדו עליי או שאני לא מבין. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך t220? עבדו עליי או שאני לא מבין.

A-L-o-n

Recommended Posts

שלום,

קניתי מסך לפני כחודש...

עכשיו רציתי את המסך הזה!

http://tms.co.il/product/5542

ואני מדגיש!

עכשיו שימו לב לכל הפרטים ששם!

אני קיבלתי t220 ככה כתוב על המסך, וה-dynamic contrast כתוב לי 20000:1, זה באמת מה שקניתי? או שעבדו עליי בעיניים? כתוב לי syncmaster ושתי מילי סקנד.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלוי באחריות - נראה לי שהאחריות היא 3 פיקסלים ומעלה...

במקרה הזה וזה מפריע פשוט תחזיר את המוצר - מותר תוך 14 יום... ותקנה את אותו האחד (בעזרת מישהו אחר ) ושיקנה חדש - שיבדוק שזה לא שלך - תסמן את האריזה במקום לא נראה לעין... (המלצה זו לישראלי טיפוסי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם נחמדים או האחריות מכסה פיקסל מת - אין בעיה - תחליף

אם לא (הנ"ל) אז כמו שציינתי - תחזיר את המוצר (על פי חוק מותר תוך 14 ימים) - ותבקש ממשהו אחר שיקנה מסך כזה חדש (לא אתה שלא יראה חשוד ולא יגררו בעיות ובלבולי שכל) - ובכדי שהמישהו הזה שיקנה מסך חדש לא יקבל את שלך - תסמן את האריזה שלך שרק אתה והוא תדעו איפה ושיוודא שזה לא היה המסך שלך ונגמר הסיפור ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה וזה מפריע פשוט תחזיר את המוצר - מותר תוך 14 יום... ותקנה את אותו האחד (בעזרת מישהו אחר ) ושיקנה חדש - שיבדוק שזה לא שלך - תסמן את האריזה במקום לא נראה לעין... (המלצה זו לישראלי טיפוסי)

הפתרון שלך (ליאור דויד) הוא בדיוק מה שמאפיין את הישראלי המכוער ולא הישראלי הטיפוסי, שיטת הקומבינה.

ולגבי הנושא הנ"ל.

האחריות הינה 3 פיקסלים, אך בטווח של עד חודש מהרכישה היבואן בד"כ מאשר החלפה גם על פיקסל בודד, בשביל זה הלקוח (BLACK - DIMOND) צריך לדבר איתנו ולא עם אנשים בפורום וכך נוכל לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי זה ישראלי טיפוסי - מכיר הרבה כאלה - הרעיון לא נולד לי סתם כך...

לצערי החברות מתנערות מהשירות שאמור לדעתי לעמוד על פיקסל אחד - קניתי מוצר - שיעשה את שלו ב- 100% ולא ב- 99%

אני קניתי את המסך בהתחייבות החברה לפיקסל אחד...

אם חברה לא עומדת בזה לצערי זה הפיתרון היחידי שיש ללקוח

אם לך היה מסך ובו שתי נקודות שרופות באמצע המסך והאחריות לא מכסה ובמיוחד שאתה שנהנה מהמסך - זה לא אמור להיות המצב...

את מה שציינתי לא עשיתי ולהערכתי אני לא יעשה וזאת משום שחנות שלא תיתן להינות מהמוצר במלוא מובן המילה אני לא אקנה ממנה...

וכמו שציינתי מקודם - רוב החברות מאשרות את ההחלפה - כך שהוא לא היה (בתקווה) אמור להגיע לזה.

חברה שרוצה להינות מאמון הציבור צריכה לעמוד בתקנים הכי מחמירים שאחד מהם הוא קבלת מוצר "מושלם" ללא תנאים.

אני בקשרים מאוד טובים עם כמה חנויות מחשבים בחיפה וכן עם כמה יבואנים ואני לא יעשה זאת לחנות שאני מוקיר אותה כחנות טובה - ותמיד אני יבוא לקראתה אם זה באיחור מועד אספקת המוצר או בפרסומה...

מה גם שאני נהנה מחברת המוכרים ומנהל החנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירשור מטריד במיוחד חח

אני לפני קניה של מחשב ומסך חדש, ככל הנראה מהחנות מחשבים TMS בק.אתא

האם במקרה של פיקסל שרוף החנות כן תחילף לי את המסך ?

אם לא אז אפשר המלצה לחנות מחשבים או חנות אלטרוניקה מומלצת אחרת שכן עומדת במדד של פיקסל אחד

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי החברות מתנערות מהשירות שאמור לדעתי לעמוד על פיקסל אחד - קניתי מוצר - שיעשה את שלו ב- 100% ולא ב- 99%

יש תקנים לדברים האלה.

אם היצרן לא מחשיב פיקסל בודד כתקלה שדורשת החלפה (שכן ב-99.9% זה לא מפריע לכלום), החנות לא חייבת לך שום דבר.

בגלל התחרות הרבה ביניהן וגם בגלל שמעשית יש דרכים להתקמבן כדי לא להפסיד על זה כסף, חנויות רבות ילכו לקראתך בעניין זה.

אבל לרוב האנשים יש נטייה לחשוב שכל העולם חייב להם משהו, ובמקום להגיד תודה כשמישהו עושה להם טובה הם באים בטענות למי שלא עושה להם את הטובה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

זה ממש לא נוגד את מה שאמרתי - זאת סה"כ הייתה הציפייה שלי ממוצר ששילמתי עליו ממיטב כספי - והוספתי שאני כן יחפש חנות שתתחייב לעמוד ב- 100% מאחורי המוצר לפני שאני נכנס לכל הטרטור הזה...

במקרה שלו שיש לו בעיה והחנות לא התחייבה לפיקסל בודד - נתתי לו "קומבינה" (למרות שאני לא גאה בה) - אבל עדיין פתרון יצירתי וחוקי

ושוב, לצערי החוק מתיר זאת אך לדעתי מוצר צריך להגיע 100% ולא פחות - לא בא בהאשמות לאף אחד רק היצרן צריך לקחת בחשבון זאת - ואם זה כרוך בהעלאת המחיר שיהיה כך - רק שאני אקבל מוצר "מושלם"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...