ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Radeon38

ההבדל הוא שלרוסיה יש את היכולת הכלכלית לצפצף על העולם. צפצף על העולם, ותישאר בלי אוכל.

ומה רע בליברמן? פרט לעובדה שהוא דיקטטור וגזען מהזן הנחות ביותר, שום דבר.

ודי כבר עם רגשות האשם, תקשורת שמאלנית בלה בלה בלה. זה ממש מצחיק אותי, שהתקשורת אומרת משהו שנוח לימין כולם מאושרים (ותסתכלו כמה פרשים וטורים "ימניים") ושותקים אבל כשאומרים משהו שלא נוח? התקשורת מקפחת אותנו. תתבגרו, אנחנו כבר לא בימים שמפא"י והשמאל שלט על הכל ואז אולי אולי היה כן מקום לרשום קיפוח.

סבבה אז בוא נמשיך עם החבר'ה השמאלנים שלך ונמשיך עם הגישה שלך

תוך 20 שנה הערבים + חמאס + סוריה ואיראן יהיו פה ואנחנו איפו ?

תראה מה קיבלנו בעזרת הממשלה הטהור שלך

וויתרנו על שטחים בתמורה לשלום => קיבלנו קאסמים יותר בעומק => נתנו מוטיבציה לסוריה לדרוש את רמת הגולן => אם תיהיה ממשלת שמאל אז נקבל טילים עוד יותר בעומק גם מהצפון.

יצאנו לשני מלחמות => הראשונה נוהלה ע"י מטומטמים חסרי נסיון (אולמרט,פרץ,לבני וחלוץ) המלחמה הזאת היא טרגית כי החברה בממשלה קראו להחלטה 1701 של האו"מ הצלחה (עזוב שאני לא אדבר על כל החיילים הצהירים שמתו) => במלחמה השניה הצבא למד לקחים אבל אז שום הטמטום של הממשלה עצר את הצבא מלהשיג את הנצחון ע"י אותם חבר'ה שמאלנים פחות או יותר.

נתנו יותר מדי חופש ביטוי => הגענו לכזה מצב שעם דגלי חמאס מותר לצאת להפגנות אבל אם דגלי אסור => הגענו לכזה מצב שהח"כים הערביים בעד חמאס וחיזבאלה ומצדיקים את מה שהם עושים ... (תראה לי עוד מדינה שהגיע לכזה מצב) ועדיין החבר'ה השמאלנים המנותקים מהמציאות (בג"ץ) לא פסלו אותם.

אני יכול להמשיך אבל אם נמשיך בדרך ה"נאורה" שלך אל תתפלא אם לא ניהיה פה בעתיד.

ד"א כל אלו שטוענים שהוא פאשיזם

מאיפו הבאתם את זה ?

אפשר ציטוט ? הוכחה ? משהו ?

נכון הוא קיצוני אבל הוא רחוק מפאשיזם ...לא ראיתי אותו יוצא בהצהרה של יום רביעי ה11 בפבואר אחרי שאני יהיה ראש ממשלה הולכים לסקול ערבים.

לגבי אותם ערבים שלא נאמנים למדינה - תגידו מה שאתם רוצים אבל אני לגמרי מסכים איתו כנ"ל לגבי יהודים שלא נאמנים למדינה לדעתי החק הזה של להשבע נאמנות לדגל למדינה וכו' מיותר אבל פשוט נאמנות...

לדעתי צריך לשלול לאותם אנשים (יהודים וערבים כאחד) את האזרחות.

לדוגמא בזמן עופרת יצוקה ... הפגנות הזדהות עם חמאס \ הפגנות הזדהות עם העם הפלסטיני \ הפגנות הזדהות נגד האלימות ... אבל מוזר שבשמונה השנים ששדרות מופגזת הם אף פעם לא הלכו להפגין נגד הקאסמים , הם גם מגייסים תרומות למי ? לפלסטינים ... אבל מתי הם חשבו לעזור לתושבי אשקלון או אשדוד לדוגמא ?

אל תקטול אותי פה אבל יכול להיות שדיקטטור בקטנה (זה מה שליברמן (אולי)) זה בדיוק מה שצריך עכשיו במדינה כדי ליישר את המצב... כי ברגע שאתה לא צריך לדאוג לכיסא שלך אז כנראה שיש לך הרבה יותר בטחון ותעוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הנושא ישר גולש לביטחון :kopfpatsch:

חינוך לא חשוב? כלכלה לא חשוב? ביטחון אישי? תנאים סוציאלים? וכו..

לדעתי זה חשוב באותה המידה

חלק מהמגיבים ישר קופצים על הנושא הביטחוני ותכלס באמת מאמינים לתעמולת בחירות :bash: (רמז לא סתם קוראים לזה תעמולת בחירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חינוך ??????????????

אתה רוצה חינוך בא אני אספר לך רק חבל שאני לא ממש יודע איך להביא את המצגת הזו לפה

ככה זה הולך אנחנו מול הערבים

לדוגמא ילדה - מה איהיה שאגדל

ילדה יהודית עם סטטוסקופ על הצוואר (מודל לחיקוי רופאה)

ילדה פלסטינית עם חגורת נפץ ודגל החמאס

מישפחה יהודית

אמא מחבקת את הבת שלה בחום

משפחת ערבית (אין דבר כזה פלסטינית בא ניהיה ריאלים הכל שקר וכזב )

אמא מחברת לבת שלה חגורת נפץ וקוראת פסוקים מהקוראן

אז אתה מדבר איתי על חינוך

פאק בנאדם אבל פה זה ממש ג'ונגל

אפילו הקופים באפריקה בעלי צלם אנוש יותר מהתתי אדם האלה.אלה בכלל איבדו כל צלם אנוש.

אני לא חושב שהם בכלל שייכים לאבולוציה של דארווין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי לאזרחות מאוד לא אוהב את מה שהוא שומע מליברמן. הוא מדבר על כמה שהוא יעשה סדר, על כמה שהוא יהיה מנהיג חזק, הבעיה היא: מי מחליט מתי עשינו סדר ואפשר לחזור לסדר היום? לאורך כל ההסטוריה, מנהיגים דיקטטוריים הוכיחו שהם לא מסוגלים לוותר על הכיסא אחרי שהם סיימו לעשות סדר. היטלר לא בדיוק ירד מכסאו אחרי שהוא חיסל את האבטלה בגרמניה. למה שזה יהיה שונה עם ליברמן?

הדמוקרטיה בגרמניה ("רפובליקת ויימאר") לא חוסלה בשנת 1933, עת עלה היטלר לשלטון, היא חוסלה הרבה קודם, כשגם למפלגה הנאציונאל-סוציאליסטית וגם למפלגה הקומוניסטית היו משטרה וצבא (S.A, ובהמשך S.S), ואנשים שם פשוט לא שמו לב, בין קרבות הרחוב שניהלו שני הצבאות לבין שאר הצרות של המדינה, שלאט לאט, חתיכה אחרי חתיכה, הם מטפטפים החוצה מהדמוקרטיה. כשהיטלר עלה לשלטון, הדמוקרטיה כבר הייתה סדוקה כל כך, שמספיק היה הקש ששבר את גב הגמל בשביל להעלים אותה. אז היה כבר מאוחר מדי מכדי לעשות משהו.

מסתבר בסוף שאני לא הולך להצביע בבחירות עוד שבוע, אבל אילו הייתי מצביע, לא הייתי מצביע ליברמן. אני לא רוצה כל חלק בהפיכת מדינת , הבית שלי, למדינה כמו רוסיה, שכתוב לה על הדלת דמוקרטיה, אבל אנשים שמעיזים להביע את דעתם מחוסלים על ידי הממשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חינוך ??????????????

אתה רוצה חינוך בא אני אספר לך רק חב... בלה בלה בלה ... לאבולוציה של דארווין

זה לא שאני לא מסכים איתך (חלקית), אבל אתה קצת מגזים... אתה מזכיר בדבריך איזה מישהו עם שפמפם קטן מתחת לאף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי לאזרחות מאוד לא אוהב את מה שהוא שומע מליברמן. הוא מדבר על כמה שהוא יעשה סדר, על כמה שהוא יהיה מנהיג חזק, הבעיה היא: מי מחליט מתי עשינו סדר ואפשר לחזור לסדר היום? לאורך כל ההסטוריה, מנהיגים דיקטטוריים הוכיחו שהם לא מסוגלים לוותר על הכיסא אחרי שהם סיימו לעשות סדר. היטלר לא בדיוק ירד מכסאו אחרי שהוא חיסל את האבטלה בגרמניה. למה שזה יהיה שונה עם ליברמן?

הדמוקרטיה בגרמניה ("רפובליקת ויימאר") לא חוסלה בשנת 1933, עת עלה היטלר לשלטון, היא חוסלה הרבה קודם, כשגם למפלגה הנאציונאל-סוציאליסטית וגם למפלגה הקומוניסטית היו משטרה וצבא (S.A, ובהמשך S.S), ואנשים שם פשוט לא שמו לב, בין קרבות הרחוב שניהלו שני הצבאות לבין שאר הצרות של המדינה, שלאט לאט, חתיכה אחרי חתיכה, הם מטפטפים החוצה מהדמוקרטיה. כשהיטלר עלה לשלטון, הדמוקרטיה כבר הייתה סדוקה כל כך, שמספיק היה הקש ששבר את גב הגמל בשביל להעלים אותה. אז היה כבר מאוחר מדי מכדי לעשות משהו.

מסתבר בסוף שאני לא הולך להצביע בבחירות עוד שבוע, אבל אילו הייתי מצביע, לא הייתי מצביע ליברמן. אני לא רוצה כל חלק בהפיכת מדינת , הבית שלי, למדינה כמו רוסיה, שכתוב לה על הדלת דמוקרטיה, אבל אנשים שמעיזים להביע את דעתם מחוסלים על ידי הממשל.

אין פה שום סיבה להשוות לווימאר

הרפובליקה נפלה בגלל שהיא לא הצליחה לעמוד בכלכלה הנופלת והמצב היה דיי shit אחרי המלחמה

האנשים איבדו אמון בשלטון וראו בהיטלר או בקומוניסטים אלטרנטיבה יחידה

הסיבה היחידה שהקומוניסטית הפסידו היה בגלל bad press שתמיד מתלווה למפלגה...

הסיבה היחידה שהיטלר עלה לשלטון זה החולשה של גרמניה כתוצאה ממשל חלש וכמובן איום שלא נאכף ע"י אותו משטר/מנהל חלק/קלוקל (המנהל לא הוחלף בזמן החלפת המשטר... כידוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויתרנו על שטחים בתמורה לשלום => קיבלנו קאסמים יותר בעומק => נתנו מוטיבציה לסוריה לדרוש את רמת הגולן => אם תיהיה ממשלת שמאל אז נקבל טילים עוד יותר בעומק גם מהצפון.

גרמת לי לצחוק למשך כמה דקות... בוא נבהיר כמה עובדות בשבילך ובשביל אחרים:

1. ממשלת שמאל מעולם לא מסרה שטחים משמעותיים (אלא העברת שליטה משטחי B לשטחי A היא מסירת שטחים בשבילך). לעומת זאת, ממשלות ימין מסרו את חצי האי סיני, חבל עזה וחברון (נתניהו ידוע כמוסר חברון אם לא ידעת זאת).

2. ביבי חתם על הסכם ואי שמשמעותו היא בין היתר מסירת שטחי C ו-B לידי הפלשתינאים (חלק מההסכם כלל גם הפסקת אש אבל זה בטח לא מעניין אותך). שטח C הוא כינוי לשטח ישראלי בשליטה מלאה מעבר לתחומי הקו הירוק.

3. הקסאם הראשון נורה באפריל 2001. מי היה ראש הממשלה באותה תקופה? אריאל שרון. ואיזו מפלגה הייתה מפלגת השלטון באותה שנה? הליכוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה: במשך כתיבת הפוסט, נשלחו פה כמה פוסטים אחרים, אז לא לקטול אותי אם יש פה חזרה על דברי אחרים.

חינוך ??????????????

אתה רוצה חינוך בא אני אספר לך רק חבל שאני לא ממש יודע איך להביא את המצגת הזו לפה

ככה זה הולך אנחנו מול הערבים

לדוגמא ילדה - מה איהיה שאגדל

ילדה יהודית עם סטטוסקופ על הצוואר (מודל לחיקוי רופאה)

ילדה פלסטינית עם חגורת נפץ ודגל החמאס

מישפחה יהודית

אמא מחבקת את הבת שלה בחום

משפחת ערבית (אין דבר כזה פלסטינית בא ניהיה ריאלים הכל שקר וכזב )

אמא מחברת לבת שלה חגורת נפץ וקוראת פסוקים מהקוראן

אז אתה מדבר איתי על חינוך

פאק בנאדם אבל פה זה ממש ג'ונגל

אפילו הקופים באפריקה בעלי צלם אנוש יותר מהתתי אדם האלה.אלה בכלל איבדו כל צלם אנוש.

אני לא חושב שהם בכלל שייכים לאבולוציה של דארווין

וואוו. אתה פשוט תוצאה ישירה של תעמולת בחירות. הויכוח פה הוא בכלל לא על מה שקורה ברצועת עזה ובגדה המערבית, אלא קודם כל על מה שקורה בתוך המדינה שלנו. אני לא יודע למה אני מגיב לך, כי אתה מוכיח שאתה פשוט ילד שלא מסוגל להסתכל מסביב, אבל תסתכל על זה ככה. הערבים בא"י הם עובדה מוגמרת. בין אם הם בישראל, בין אם הם בשטחי עזה והגדה. אין לך מה לעשות איתם.

רוצה לדבר על חינוך? אין בעיה. רק תסתכל על המצע של ליברמן בעניין החינוך, ועל מה שבאופן מעשי קורה עכשיו, ותחזור אלי (רמז, הדברים שכתובים שם הם בין מיושמים עכשיו לבין נסתרו על ידו בעבר. למשל, איך אפשר להעלות את שכר המורים כאשר אתה תומך בקיצוץ בתקציב). רוצה להסתכל מה קורה בעזה? קודם תסתכל על מה שקורה פה. ויודע מה, עם החינוך בעזה אין לך מה לעשות (למחוק אותם זה לא פיתרון ריאלי).

חוץ מזה, שני המשפטים האחרונים שלך מוכיחים בדיוק שליברמן הצליח, לצערי. הוא בנה את התמיכה שלו על ידי הכפשת הערבים ובעיקר יצירת שנאה כלפיהם, והביטוי הגזעני שרשמת שם רק מוכיח את זה יותר מכל. יש מדינות שהיית נכנס בהן לכלא על זה.

נותר לי רק לומר לך - תתבגר.

אז אם תשלול לערבים את האזרחות זה לא יקרה?

אם תשמיד את עזה זה לא יקרה?

סתם שאלה. תבדוק מתי פינינו את עזה, ומתי הקסאמים התחילו. הטווח שלהם התרחב רק בעופרת יצוקה (מעשית גם קודם, אבל בכמות זניחה יחסית), כצפוי.

תבדוק ממתי סוריה דורשת את רמת הגולן (רמז - 1967).

תבדוק מה קרה (מבחינת ירי הטילים על ישובי הצפון) אחרי שצה"ל יצא מדרום לבנון (רמז - ירדה כמעט לאפס).

תבדוק אילו ממשלות ניהלו את מלחמות (רמז - מה שאתה קורה שמאל).

תבדוק איזה ראש ממשלה ויתר על שטחים תמורת שלום (רמז - מנחם בגין).

תודיע לי שתסיים.

יצאנו לשני מלחמות => הראשונה נוהלה ע"י מטומטמים חסרי נסיון (אולמרט,פרץ,לבני וחלוץ) המלחמה הזאת היא טרגית כי החברה בממשלה קראו להחלטה 1701 של האו"מ הצלחה (עזוב שאני לא אדבר על כל החיילים הצהירים שמתו) => במלחמה השניה הצבא למד לקחים אבל אז שום הטמטום של הממשלה עצר את הצבא מלהשיג את הנצחון ע"י אותם חבר'ה שמאלנים פחות או יותר.

עוד קורבן לתעמולת השמאל. מלחמת לבנון השניה לא הייתה הצלחה מסחררת, אבל בסופו של דבר בהחלט לא הייתה כישלון. בעצם, הכישלון היחיד שלה היה הצגת יעדים והפקה פקה של אנשי הממשלה והתקשורת.

המבצע הנוכחי היה הצלחה מסחררת ועשו בשכל שהפסיקו אותו איפה שהפסיקו אותו. כניסה לתוך העיר עזה לא הייתה נותנת לך שום הישג מעשי. חוץ מזה, ברור שאם היו נכנסים לעזה והיו נהרגים כמה עשרות לוחמים (ומי שאומר שלא, כנראה שנפל יותר מידי חזק לתעמולה הימנית) אז זה היה כישלון צורם, ואולמרט היה צריך בצורה מידית ללכת הבייתה, לא?

אגב, סתם שאלה, אתה יודע מה העבר הצבאי (הניסיון, כמו שאתה מגדיר) של ליברמן? אני אענה לך, רב"ט בתותחנים.

נתנו יותר מדי חופש ביטוי => הגענו לכזה מצב שעם דגלי חמאס מותר לצאת להפגנות אבל אם דגלי אסור => הגענו לכזה מצב שהח"כים הערביים בעד חמאס וחיזבאלה ומצדיקים את מה שהם עושים ... (תראה לי עוד מדינה שהגיע לכזה מצב) ועדיין החבר'ה השמאלנים המנותקים מהמציאות (בג"ץ) לא פסלו אותם.

יודע מה, ליברמן לא יותר טוב מאותם חכי"ם שמסיתים נגד היהודים. פשוט, ליברמן מסית נגד הערבים אז זה נשמע יותר טוב.

ודי עם הבכיינות הימנית הטיפוסית של בג"ץ שמאלני. בחייאת, זה לא יעזור לכם. בג"ץ נועד אך ורק כדי לשמור על הישויות האזרחיות כנגד גופי הממשלה, ואת זה הוא עושה נאמנה.

אני יכול להמשיך אבל אם נמשיך בדרך ה"נאורה" שלך אל תתפלא אם לא ניהיה פה בעתיד.

תמשיך, can't wait :)

ד"א כל אלו שטוענים שהוא פאשיזם

מאיפו הבאתם את זה ?

אפשר ציטוט ? הוכחה ? משהו ?

מספיק שהוא מנסה להעביר את ישראל לשיטה כמעט נשיאותית (כפי שנוסה בעבר ונכשל כישלון צורם, אגב), להעלות את מספר החכי"ם הדרושים להפלת הממשלה ל-66 (שהרי אם כיום דרושים 61, כלומר מספיק מפלגה אחת כדי להפיל את הקואליציה, אם זה יאושר ידרש הרבה יותר מזה, ו-5 קולות זה המון), ובחירות אזוריות (מעשית זה לא כל כך אפשרי, איך בדיוק תחלק את הארץ לאזורים? א"י קטנה מידי בשביל זה). הוא גם רוצה שאם התקציב לא יאושר עד ה-31 לדצמבר של אותה השנה נלך לבחירות. נשמע טוב ויפה, אבל מעשית זה דרך מצוינת בשבילו לנצל את הכעס שהתקציב כן או לא אושר וללכת עם מה שהעם רוצה, ולזכות בבחירות. מצד שני, זה יכול להוביל למערכת בחירות כל שנה, בזבוז כסף אדיר. וכו' וכו' וכו'.

במילים אחרות, הוא רוצה לנצל כעס על השלטון כדי לעלות לשלטון, וזה מזכיר בצורה מחשידה איזה אחד שניצל את המשבר הכלכלי העולמי ב-1929...

נכון הוא קיצוני אבל הוא רחוק מפאשיזם ...לא ראיתי אותו יוצא בהצהרה של יום רביעי ה11 בפבואר אחרי שאני יהיה ראש ממשלה הולכים לסקול ערבים.

כי שכל יש לו בראש, והוא יודע טוב מאוד איך לעבוד עם המערכת כדי להשתלט עליה.

לגבי אותם ערבים שלא נאמנים למדינה - תגידו מה שאתם רוצים אבל אני לגמרי מסכים איתו כנ"ל לגבי יהודים שלא נאמנים למדינה לדעתי החק הזה של להשבע נאמנות לדגל למדינה וכו' מיותר אבל פשוט נאמנות...

לדעתי צריך לשלול לאותם אנשים (יהודים וערבים כאחד) את האזרחות.

כמו שכבר אמרתי, אתה יכול להגיע למצב היפוטתי שבו כמיליון אזרחים מאבדים את האזרחות. מה תעשה איתם? במקרה הטוב המצב ישרא כקדמותו, ובמקרה הפחות טוב והיותר ריאלי, תקבל מרד של מיליון איש.

אל תקטול אותי פה אבל יכול להיות שדיקטטור בקטנה (זה מה שליברמן (אולי)) זה בדיוק מה שצריך עכשיו במדינה כדי ליישר את המצב... כי ברגע שאתה לא צריך לדאוג לכיסא שלך אז כנראה שיש לך הרבה יותר בטחון ותעוזה.

אין דבר כזה דיקטטור בקטנה. רוצה דיקטטורה? אני יכול להפנות אותך ללא מעט מקומות. אני מבטיח לך שתוך שבוע אתה בורח משם. המשפט מוכיח את ההבנה שלך והתעמולה שמשפיעה עליך.

אגב, הדבר היחיד שליברמן דואג לו כרגע זה הכסא שלו. הוא נכנס עם אולמרט לממשלה בגלל הכסא, בתור השר לענייני חרטא (לזכותו יאמר כי הוא פרש עקב ניגוד אינטרסים של הממשלה עם המפלגה שלו).

אין פה שום סיבה להשוות לווימאר

הרפובליקה נפלה בגלל שהיא לא הצליחה לעמוד בכלכלה הנופלת והמצב היה דיי shit אחרי המלחמה

האנשים איבדו אמון בשלטון וראו בהיטלר או בקומוניסטים אלטרנטיבה יחידה

הסיבה היחידה שהקומוניסטית הפסידו היה בגלל bad press שתמיד מתלווה למפלגה...

הסיבה היחידה שהיטלר עלה לשלטון זה החולשה של גרמניה כתוצאה ממשל חלש וכמובן איום שלא נאכף ע"י אותו משטר/מנהל חלק/קלוקל (המנהל לא הוחלף בזמן החלפת המשטר... כידוע)

וזו בדיוק הדרך של ליברמן לתפוס את השלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פשוט מיואשים מהמצב.נמאס לאנשים מהקאסמים\גראדים ,אני חושב שאנחנו שבעים ממלחמות וכבר מלחמת ההתשה של חמאס והחיזבאללה הצליחה והציבור נהיה מותש ומיואש מהמלחמות האלו. אנשים מחפשים מישהו חדש,דמות מנהיג שיוכל לקחת החלטות מרחיקות לכת שיסיים את הכסכוך האזורי העקוב מדם הזה..כנראה שאנשים חושבים שליברמן הוא הבנאדם המתאים לכך.

תזכרו את שינוי היא גם צברה קולות מהמיואשים שחיפשו מישהו חדש וקיבלה הרבה מנדטים על שנאה לחרדים....אני חושב שאם נניח לא הייתה מפלגת ביתנו אפילו ברוך מרזל היה מצליח להיכנס לכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור ריבוי הודעות דביליות מאנשים מפוחדים והיסטרייה, אני מרגיש צורך ללכת לישון, אבל קודם אני רוצה לצטט שוב את התגובה שלי, כדי שאולי מישהו יפנים את זה ולא יקח ברצינות את הקטע על הדיקטטורה... (אגב, אני לא יודע מה עישן זה שהתחיל את הסיפור הזה שליברמן דקטטור, אבל זה ממש לא קשור למציאות- כמו כל הדברים שהשמאלנים מגיבים אליהם בהיסטרייה...)

אנשים סתם מפחדים ממנו כי הוא רוסי

מה שעושה אותם לחארות גזענים בעצמם

אבל זה לא הנושא עכשו...

הוא דווקא בנאדם מאוד נחמד והגיוני... במיקרה יצא לי אתמול לשמוע רעיון איתו באיזה רדיו ברוסית והוא נשמע לי כמו אחלה בנאדם... לא מתלהם, יודע לצחוק (גם על עצמו) והרבה יותר אינטליגנט מרוב הפוליטיקאים בארץ... היו כמה מאזינים ש"בקשו" ממנו להכנס בערבים בצורה של להוציא את כל הערבים מחוץ לחוק\ לזרוק אותם על דחפורים מחוץ למדינה וכו', והוא דווקא הרגיע אותם והסביר להם שזו לא המטרה שלו...

אגב, הוא תאר בצורה יפה (לפי דעתי) את ה"הפסקת אש חד צדדית" בסיום עופרת יצוקה- זה כמו שב WWII הצבא האדום הייה מגיע לפאתי ברלין ומכריז על הפסקת אש, ונותן להיטלר לצאת מהבונקר ולהכריז על ניצחון (ולהמשיך לשלוט...)

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, והנה הוא עולה פעם ראשונה בסקרים ל-19 מנדטים בסקר שערכה חברת מדגם עבור "משעל חם".

http://www.beytenu.org.il/99/2947/article.html

וכמובן שקדימה וביבי רודפים אחרי ליברמן ומחזרים אחריו.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/849/954.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...