ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

הכל

בא ניראה כמה עובדות על פוטין

לא מפחד מהאמריקקים ולא דופק להם חשבון.במלחמה ב'צ'צניה דרום אוסטיה שהוא הרג מאות ואלפים קונדוליסה רייס באה לבקר ולומר לו נו נו נו והוא ניפנף

אותה לכל הרוחות.מנהיג עם ביצים שלא מפחד מאף אחד בעולם ולא דופק חשבון.אם צריך לעמוד על משהו למען העם שלו הוא יעשה את זה ולא יזרוק ז**ן על אף

אחד.

אצלנו (בדיחה עלובה )

KISS ASSER חזקים.כל פעולה צבאית צריכה אישור של האמריקקים.כל דבר חייב אישור של כלללללללללללללללל העולם כי אנחנו חייבים להיות

הומנים עם אירגון טרור רצחני כבר 8 שנים.ממשלה רפסנית תבוסתנית וכשלונית שאין לה עמוד שדרה לעשות מכה אחת ולחסל את נחש הטרור המתקרה חמאס

שחיתות וביזוי אוניברסלי שרת חוץ שחושבת שיש עם מי לדבר (ניראה אותה חוצה את הגבול לשכם עזה קלקיליה...ותלך לדבר שם רק עם האדמה..)

בקיצור אחד כמו ליברמן זה תשובה אמיתית לבעיה שיש לנו עכשיו ואתה לדעתי טועה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה בדיוק האזרח הרוסי הממוצע השיג בזה?

אם צריך לעמוד על משהו למען העם שלו הוא יעשה את זה ולא יזרוק ז**ן על אף

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אולי התכוונת:

אם צריך לעמוד על משהו למען עצמו חבריו, ושאר המקורבים הוא יעשה את זה ולא יזרוק ז**ן על אף אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon38

ההבדל הוא שלרוסיה יש את היכולת הכלכלית לצפצף על העולם. צפצף על העולם, ותישאר בלי אוכל.

ומה רע בליברמן? פרט לעובדה שהוא דיקטטור וגזען מהזן הנחות ביותר, שום דבר.

ודי כבר עם רגשות האשם, תקשורת שמאלנית בלה בלה בלה. זה ממש מצחיק אותי, שהתקשורת אומרת משהו שנוח לימין כולם מאושרים (ותסתכלו כמה פרשים וטורים "ימניים") ושותקים אבל כשאומרים משהו שלא נוח? התקשורת מקפחת אותנו. תתבגרו, אנחנו כבר לא בימים שמפא"י והשמאל שלט על הכל ואז אולי אולי היה כן מקום לרשום קיפוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעד ליברמן!

אני גם לפני כשנה הייתי בגישה שהוא קיצוני מדי ושהוא לא יהיה טוב כראש ממשלה.

עכשיו אני מעריץ שלו, של הדעות שלו ואני מאוד רוצה שהוא יהיה ראש ממשלה.

ועכשיו גם אימא שלי מצביעה לו, הדודים שלי מצביעים לו, ועוד מלא חברים של ההורים שלי מצביעים לו.

כי הוא בא ואומר, שכל הערבים ששונאים את המדינה לא צריכים לקבל זכות לבחור ולהיבחר, אחר כך אני מקווה שאותם ערבים יעופו מהמדינה עם בעיטה חזקה ומחיקת אזרחותם.

וגם הוא איש שנראה מאיים, שזה מעולה לנו, תחשבו שקודם היינו הומניים כביכול ופתאום שליברמן בשלטון הטורוריסטים ישקשקו מפחד, וכאשר יפגע טיל במדינה הם יקבלו יום למחרת מלחמה עליהם, בלי שנשים בכלל על האזרחים שלהם שבחרו את הטרוריסטים האלה לשלטון (חמאס) וכך הוא יוכל להפיל את חמאס וחיזבאללה.

ואני בטוח שהוא יכין תוכנית נחמדה לתקיפת מנע נגד איראן.

דה ליברמן! (אני לא רוסי, אבל זה כיף להגיד את זה ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בטוח שהוא יכין תוכנית נחמדה לתקיפת מנע נגד איראן.

סתם נושא שעלה לי לראש, לכל תומכי ליברמן.

אתם חושבים שכרגע אין?

אתם חושבים שזה יהיה רעיון חכם להתקיף את איראן כרגע? :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח יש תוכנית תקיפה (אני מקווה מאוד...)

אבל כן, אם ארצות הברית תגיד שהם מתחילים לדבר עם איראן אני אומר שכבר אנחנו לבד וצריך לעשות משהו.

כי איראן מושכת זמן, ועם שיחות עם אובאמה הם עוד יותר ימשכו זמן.

עדיף להקדים את המאוחר, כי כולם יודעים שאיראן מושכת זמן, וחייבים לעשות משהו לפני שהם יוכלו לעשות לפנינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפחד מהאמריקקים ולא דופק להם חשבון.במלחמה ב'צ'צניה דרום אוסטיה שהוא הרג מאות ואלפים קונדוליסה רייס באה לבקר ולומר לו נו נו נו והוא ניפנף

אותה לכל הרוחות.מנהיג עם ביצים שלא מפחד מאף אחד בעולם ולא דופק חשבון.אם צריך לעמוד על משהו למען העם שלו הוא יעשה את זה ולא יזרוק ז**ן על אף

אחד.

היי אתה יודע על מי עוד אפשר להגיד את זה? על סדאם חוסיין, על מוסוליני, על היטלר, על קים יונג איל... אין ספק שפוטין חבר במועדון יוקרתי ואקסקלוסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

בקיצור אחד כמו ליברמן זה תשובה אמיתית לבעיה שיש לנו עכשיו ואתה לדעתי טועה מאד.

לא יודע איך השחלת פה את ליברמן (או בכלל מאיפה כל השירשור ההזוי הזה של אנשים שיוצאים ומספרים שגם הם מצביעים לליברמן )

אבל לגבי פוטין שלא שם זין על כולם זאת הצגה יפה

בדיוק כמו בימי הביניים, כשהמצב הפנימי חרה אז הולכים לחפש אויבים ומלחמות מבחוץ כדי לאחד העם.

למרות שבתאכלס זה העולם שמזמן לא שם ז על רוסיה, אנחנו נזכרים ברוסיה כשרוסיה מחליטה שהם נעלבו

שאף אחד לא שם ז עליה אז הם עושים משהו דווקא.

לגבי הפלישה של רוסיה לגורגיה זה לא לא לשים זין אלא זה סתם פשע.

מעבר לזה, כשאנחנו ניהיה מדינה שיש לה כל כך הרבה משאבים וכוח כמו רוסיה אז אולי גם אנחנו לא נשים ז

על אף אחד או עדיף נשלב את זה עם קצת שימוש בשכל.[br]פורסם בתאריך: 4.02.2009 בשעה 22:11:19

...

אבל כן, אם ארצות הברית תגיד שהם מתחילים לדבר עם איראן אני אומר שכבר אנחנו לבד וצריך לעשות משהו.

...

ארה"ב לא תעשה שום דבר עד אחרי הבחירות באירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon38

ומה רע בליברמן? פרט לעובדה שהוא דיקטטור וגזען מהזן הנחות ביותר, שום דבר.

אל תתחיל עם בולשיט הזה דיקטטורה שמיקטטורה. יש הבדל אדיר בין להפגין נגד החלטה מסויימת של הממשלה ובין לצאת לרחוב, לקרוא להשמדת מדינת ועל הדרך לזרוק אבנים ובקבוקי תבערה על חיילים. את הקול שלי ליברמן יקבל. בתקווה הוא יגיע לאיזה 25 מנדטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לקרוא את המצע שלו ואת החוקים שהוא מציע בנוסף לחוק האזרחות. אתה תראה שזה איפשהו בין כלום, דברים שמיושמים כבר היום וקידום חוקים שיעזרו לו להשאר בשלטון הרבה יותר מידי זמן אם וכאשר הוא יבחר.

עוד פרט "שולי", אתם מצביעים לליברמן, אבל אל תשכחו שאתם מצביעים לרשימה שמתוכה ישבו בכנסת ככל הנראה לפחות 15 אנשים. אתם בכלל יודעים מי אלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכירים את כולם

אבל אתה מכיר את רוב חברי קדימה (חוץ מהעשיריה הפותחת ) ????

ואת העבודה חוץ מהעשיריה הפותחת??

אבל לציבור או לפחות לחלק ממנו נמאס מהרפיסות של השלטון הנוכחי.רוצים לשמוע שר\מנהיג איתן שייתן תחושת ביטחון מול הערבים.

אף אחד מהשרים הנוכחים לא עשה את זה וליברמן עושה את זה יפה מאד.זה ממש לא מעניין אף אחד שאר חברי המיפלגה שלו.הוא האדם הוא הסמל והוא

הלוגו.

דמויות זהות בעולם שבהחלט חסרות אצלנו ויהוו משקל הולם לציפורה ואודי

יורג היידר ז"ל האוסטרי

ז'אן מארי לה פאן הצרפתי

ברלוסקוני האיטלקי

ואני בהחלט מכבד את הפסיכופט האירני אחמדינג'ד.

אלה מנהיגים עם אומץ וכריזמה אצלנו המנהיגים דואגים רק לריפוד הכיסא במשחק הכיסאות המוזיקליים בכנסת.

מנהיגים אמייתיים כבר אין מזמן.האחרון כרגע פורח כצמח והיחיד עם זיכרונות טובים זה מנחם בגין.

אז אין לקדימה עבודה מרצ שרצ מה להציע כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שברגע זה בעצם אמרת שאתה רוצה את ליברמן מתוך הבנה מוחלטת והסכמה לכך שהוא יהיה כמו דיקטטור, בעל עמדות קיצוניות במיוחד (ובאופן מעשי, תוריד את הכמו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שברגע זה בעצם אמרת שאתה רוצה את ליברמן מתוך הבנה מוחלטת והסכמה לכך שהוא יהיה כמו דיקטטור, בעל עמדות קיצוניות במיוחד (ובאופן מעשי, תוריד את הכמו)?

"תוריד את הכמו" - למה כוונתך??

כן אני רוצה שליט כמוהו.נורמלי אמיתי חזק כמו שכתוב בספרים.אני מאוכזב משילטון לקקן תחת כמו שיש לי היום.התיסכול מרקיע שחקים שאני רואה

שחיתות ואיך המדינה הולכת לנו מהידיים עם הערבים.לבני אולמרט ברק כל אלה אפסים שרק רוצים לרצות את העולם.נמאס !!!!!!!

רוצה מנהיג שידאג לנו ויעיף את הבוגדים הנצלנים האלה לכל הרוחות.חיים טוב עם תעודה כחולה אבל שונאים אותנו שנאת מוות.

חיים עם ביטוח לאומי אבל מזדהים עם החמאס.לא רוצה את זה יותר.אתה יודע מה הולך במוסדות להשכלה גבוהה?????

אתה קורא עיתונים ????

אתה יודע שיש מוסדות שהם רוצים להקים מסגדים ???.אתה יודע שיש מוסדות שלא לומדים בגלל החגים שלהם???

הלו למה מה יש אם זה היה הפוך אנחנו לא היינו מענינים אותם !!

מה אתם מתווכחים איתו בכלל? סתם ילד קטן שחושב שפאשיזם זה מגניב.

[/quote

קודם כל תודה על המחמאה שאתה עושה אותי צעיר..תודה תמשיך.. :-*

אבל אני לא ממש ילד.אני מאד מפוכח מהמציאות שלנו היום.

חבל שאתה לא רואה את זה כמוני כי אתה תיהיה בעוד 10 15 שנה ואם לא יעשו מעשה אנחנו נחיה במובלעות עם רוב ערבי

אבל אז כבר לא יהיה מה לעשות.כבר היום הם מהווים איום.מאיפה אתה יודע שהם לא מחכים לסימן מוסכם מראש ולעשות לנו מה שעשו לנו

מדינות ערב במלחמת העצמאות??

אם אתה מכיר את חמאס אירן חיזבאללה אתה בטוח יודע שיש להם אנשי קשר בכל מיני כפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...