Altec Lansing VS2421 ורשת אל חוטית - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Altec Lansing VS2421 ורשת אל חוטית

newb

Recommended Posts

שלום,הרמקולים שלי שבקו חיים(רמקולים פשוטים) ואני צריך רמקולים חדשים.

שמעתי את VS2421 אצל חבר ואהבתי את הסאונד שלהם.

הבעיה שלי היא שבחדר המחשב ממוקם ראוטר אל חוטי,האם אני אסבול מההפרעות שדווחו עליהם בפורום בכל מקרה או שצריך להיות מרחק מקסימאלי מהראוטר שעד מרחק זה כן תהיה הפרעה?

במידה והפרעה תתרחש בכל מקרה הייתי שמח להמלצה לרמקולים 2.1 באותו המחיר,רצוי עם דומה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל VS2421 בהנחה שהם לא סובלים מהפרעות - יש סאונד מצויין! אבל רק בהנחה הזאת. ברוב התגובות בזאפ מוזכרים הרעשים האלה!

קודם כל שווה לך להעביר את הרמקולים אליך כדי לבדוק מה הבעיות.

יכולה להיות גם בעיה מפלורונסטים, או מסתם פרפר קטן המנפנף בכנפיו בשמי טוקיו, כי זה בעיות עולמיות של המוצר הזה.

אחר כך, אם זה תקין, אז תשאיר את המערכת אצלך ותקנה לחבר שלך מערכת חדשה מהחנות... רק תקווה שהוא ישאר חבר שלך אחרי זה.

לי היו שני סטים כאלה ושניהם היו דפוקים.

בקיצור - כל עוד אף אחד לא מבטיח לך שזה מוצר מהסדרה החדשה נטולת הבעיות ועם חסינות מהפרעות - המוצר לא מומלץ! אלא אם כן אתה מאלה שתמיד זוכים בחיש-גד ובא לך למלא חיש גד.

אם אתה רציני על הקנייה - ממליץ שתרים טלפון ליבואן קראט ותבדוק איתם. אולי שווה לשקול רכישה ישירה מהם אם הם מבטיחים לך מוצר תקין.

והנה מה לעשות -

ניסוי ראשון - תנתק את כל הבית מהחשמל, תשאיר חשמל רק למערכת, ותבדוק אותה.

ניסוי שני - תתחיל להדליק את החשמל ברחבי הבית, בדגש על בדיקת פלורונסטים והשפעתם.

ניסוי שלישי - הפעלת טלפון וראוטר.

ניסוי רביעי - קח טלפון , התקרב לחצי מטר מהמכשיר, התקשר למישהו.

נא לחזור על הניסויים לאחר שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATP3 ;D (אבל הם טיפה מחוץ לתחום- כבר לא מיוצרים ונדירים להשגה)

מלבדם קיים Z4 של לוג'יטק שיש להם שם לא רע.

אני חייב לציין שלי אישית יש את ה-VS הנ"ל של אלטק ומהבדיקה הקצרצרה שלי הם לא עשו רעשים עדיין. כמובן שבדקתי בחנות (פנדה) שזו הסדרה החדשה ובאמתי בראש של נקווה לקבל את הטוב ואם לא נחליף ככה עד שנקבל משהו טוב, אחרי הפעם השלישית אני לא אקבל משהו טוב נהפוך את החנות..

אני צריך לומר שביצעתי חיבור קצר שלהם לנגן אודיו הנייד שלי I7 של קואון ושמתי אותם על השיש במטבח (רק שם היה לי פנוי...) לבדיקה קצרה עד שהם יעברו למחשב... (סתם נקודה למחשב על כך שעדיין לא בדקתי אותם ממש בפועל..)

אם אתה קונה אותם אז תתחדש! ממש טובים לתקציב שלהם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מאמין שיש גם קשר לסוג הראוטר וחוזק שידורו.. במקרה שלי יש לי ראוטר פשוט של סימנס שבזק מוכרים ככה שאם הנתונים דומים אצלך כמו אצלי אז לך אליהם, "סה"כ" מונחים פה על הכף 330 ש"ח ככה שבמקרה הכי נורא כמו שאמרתי תעשה קצת חיים לפנדה עד שתקבל את מבוקשך, מאמין שמרשת שכזו בסוף תקבל את מה שאתה רוצה ואם לא אז זיכוי טוב/ במקרה היותר טוב אולי החזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מאמין שיש גם קשר לסוג הראוטר וחוזק שידורו.. במקרה שלי יש לי ראוטר פשוט של סימנס שבזק מוכרים ככה שאם הנתונים דומים אצלך כמו אצלי אז לך אליהם, "סה"כ" מונחים פה על הכף 330 ש"ח ככה שבמקרה הכי נורא כמו שאמרתי תעשה קצת חיים לפנדה עד שתקבל את מבוקשך, מאמין שמרשת שכזו בסוף תקבל את מה שאתה רוצה ואם לא אז זיכוי טוב/ במקרה היותר טוב אולי החזר.

אח אנשים, לא מבין מה נסגר איתכם.

זה דווקא שיקול ממש ממש עקום, כי דווקא בגלל שזה מחיר זול, אתה תשקיע הרבה כסף וזמן בנסיעות להחזיר את הקקמייקה הזאת לחנות ובסוף תישאר עם זיכוי במקרה הטוב או רועשים במקרה הרע.

לדעתי זאת הסיבה שרוב האנשים לא החזירו לחנות את המוצר הדפוק הזה ועוד נתנו למוצר 5 כוכבים בזאפ כשהם מציינים שיש רעשים.

כי ישראלים מרוב שהם לא רוצים לצאת פראיירים אז הם הכי פראיירים בעולם.

אני למשל זרקתי 80 שח על נסיעות הלוך חזור כדי להחליך את המוצר ובפעם השנייה קיבלתי זיכוי, למרות שהעקשתי על החזר, אבל הם שיקרו וטענו שהם לא יכולים לעשות החזר בויזה. הם גם סירבו למכור לי אחרים בטענה שרשת החשמל אצלי בבית דפוקה וכל שאני אקנה מהם יהרסו. מה אני אעשה? אז אני מחרים את אותה החנות, למרות שהבעיה לא היתה באשמתה אלא במוצר, אבל הם לא נתנו לי זיכוי, אז כן - הם נתנו שירות לא טוב.

אז אני מזהיר אותך מראש שהמוצר בעייתי, ואו שיבטיחו לך שמדובר בסדרה החדשה, או שתתכונן לכך שהסיכויים שתחזור לחנות מאוד גדולים - או שפשוט תהיה ישראלי טוב ותשלים עם הרעשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה נמצאים מרחק הליכה ממני ככה שאין עלות נסיעות.

חוץ מזה כשאקנה את הרמקולים אתנה את הרכישה ברמקולים החדשים ושלא יהייו הפרעות,אין התחיבות לזה? נפנה לZ4 או מה שימלץ פה.

בכל מקרה-תודה רבה,אני ממש מעריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...