תראד ראשי: הגרלת הפרסים הגדולה של HWzone ו-TMS - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראד ראשי: הגרלת הפרסים הגדולה של HWzone ו-TMS

MoRtZkInG

Recommended Posts

אין שום בעיה עם בקשת פרטים אישיים של המשתתפים בהגרלה לבין העובדה שאנחנו טוענים לזכות הפרט.

כאשר אנחנו כותבים שחור על גבי לבן כי לא ייעשה שימוש למטרות פרסומיות, אנחנו למעשה מבטיחים הבטחה.

לצערנו, אם מישהו אינו מוכן לתת פרטים אישיים אלו ואחרים בגלל פחד זה או אחר, אין לנו מה לעשות בנידון.

אנחנו נמשיך לבקש את הפרטים האישיים שאנחנו מבקשים על מנת להבטיח הגינות המשתתפים בהגרלות הנושאות פרסים יקרים.

מי שאינו מעוניין לחשוף את הפרטים האישיים שלו אינו חייב להשתתף בהגרלה. ההשתתפות היא זכות ולא חובה.

תודה רבה על המחמאות. אך לא נפרסם הפעם את שמות הזוכים.

אולם, כן ניקח לתשומת ליבנו את ההערות ונשקול זאת לפעם הבאה.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

americium צודק!

בכל מקרה לפעם הבאה מספיק לפרסם רק כינויים של המשתמשים...

אני חושב שהוא התכוון שגם לא יפורסמו כינויי המשתמשים שזכו בדיוק מאותן הסיבות שהאתר לא ייפרסם את פרטיהם המלאים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכיתי נראה לי

שלום רב,

אני שמח לספר לך ששמך עלה בגורל בהגרלת מוצרי CoolerMaster של חברת TMS ו-HWzone.co.il.

הפרס בו זכית הוא:

מארז CoolerMaster CM-690 בגרסה מוגבלת Edition - מתנת חברת TMS.

ברכות!

על מנת שנוכל להעביר אליך את הפרס במהירות האפשרית, אבקש כי תגיב על מייל זה ותשלח אלינו את הפרטים הבאים:

שם מלא.

כתובת למשלוח הפרס, כולל מיקוד במידת האפשר.

מספר טלפון בו הנך זמין על מנת לתאם את המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ממנו ?

הוא סה"כ בירך והמליץ לא להתמהמה עם משלוח הפרטים בכדי שהפרס לא יעבור לאחר (כן - לכולנו כבר יצא להישתמש בתלושים מהעבודה בדיוק יום לפני שפג תוקפם).

ועל זה נאמר - מים קרים, להירגע ולזכור שכולם פה בזכות ולא בחסד, יש זכויות לכל תפקיד - אבל גם החובה להיתנהג כאחד האדם ולא כמישהו "מהקומה למעלה" ;), אני בטוח שזה חד פעמי אז באמת לא נורא.

(*עריכה - מוזר, אני רואה שההודעה שלו מהיום אבל העריכה שלה מאתמול ? איך זה יכול להיות ? בכל מקרה אם הגבת למשהו אחר שהוא כתב וערך - אז בהחלט אין לי את כל הפרטים בשביל להבין מה קרה ולהגיב כמו שצריך, אבל אם זה לא זה - אז להיתעלם :) )

ולסיום - תתחדש על המארז, הגירסה הזו שהוציאו באמת יפה (לפחות למי שלא ATI FAN :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ערב טוב ...

מנהלים שאלה לי אלייכם איך יודעים האנשים עם מה קורה עם הזכייה שלהם

?..

אחרי ששלחו כבר את האישור של המייל שקיבלו .

יש איזה שהיא דרך לברר זואת ... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, אני לא מתכנן ההגרלה או האחראי עליה. טלפון פשוט לחנות ואני בטוח שרוב אם לא כל השאלות יענו. בכל אופן ההגרלה היתה כבר לפני מס' ימים - אני בטוח שכל הפרטים אצל החנות כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...