תראד ראשי: הגרלת הפרסים הגדולה של HWzone ו-TMS - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראד ראשי: הגרלת הפרסים הגדולה של HWzone ו-TMS

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ובכלל , דווקא אותם משתמשים ''חדשים'' כן צריכים לקבל , בעיקר בישביל להראות שהאתר אמיתי

ולא רק מחלק מתנות למי שקופץ בכל תראד ועונה לכל שאלה .

וזה לא שישבו והחליטו זה יש לו 5 כוכבים ניתן לו זה יש לו שתים ניתן לו יותר או להפך

זה הגרלה , הגרלה.. מגרילים , גורל................

ולא מעבר לזה.

ברכות לזוכים , ובכיינים? תפסיקו לבכות כאילו כול אחד פה עם פנטיום 4

מערכות של 5-6 אלף בוכים לי על כמה וקירורים..

קחו את זה בפרופורציה חברה..

יהיו עוד הגרלות כמו שנאמר.

לפי דעתי? טעם לתראד הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח קרה לי אותו דבר עם הבחור מלמעלה שקיבל 2 הודעות פרטיות! הלב שלי קפץ ואז שמתי לב שזה רק איזה בחור שמעוניין בפרטים על המסך שרכשתי :s07:

ובאמת מעצבן שמישהו עם 90 הודעות מקבל ואני לא אבלל...גורל ,מה לעשות!

תהנו כל הזוכים! :xyxthumbs:

אוליי פעם הבאה יקרה לי נס אחרי 5 שנים פה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכלל , דווקא אותם משתמשים ''חדשים'' כן צריכים לקבל , בעיקר בישביל להראות שהאתר אמיתי

ולא רק מחלק מתנות למי שקופץ בכל תראד ועונה לכל שאלה .

וזה לא שישבו והחליטו זה יש לו 5 כוכבים ניתן לו זה יש לו שתים ניתן לו יותר או להפך

זה הגרלה , הגרלה.. מגרילים , גורל................

ולא מעבר לזה.

ברכות לזוכים , ובכיינים? תפסיקו לבכות כאילו כול אחד פה עם 4

אם הייתי זוכה במארז או ספק יכול להיות שהייתי יכול לקנות כבר מחשב תוך חודשיים :\

מפרט בצד ....

אוף היה לי יומולדת בשבת חשבתי שנזכה במשו xD

לא חשוב.

מזל טוב לכל הזוכים :) תהנו ממה שקיבלתם ואל תשכחו מאיפה זה הגיע מקווים לראות את כולם פעילים פה ולא רק בהגרלות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכות לזוכים , ובכיינים? תפסיקו לבכות כאילו כול אחד פה עם 4

לי יש 4 (אתה יכול לראות את המפרט) ,מותר לי לבכות שלא זכיתי?? :) , כמובן שאני צוחק , שיהיה במזל טוב לכל מי שזכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרו לכם, אם אתם רוצים שדרוג קל כמו החלפת מעבד וכו', אז תרוויחו כסף. זה לא קשה בימים אלו להרוויח כסף. אני לא מדבר על סכומים גדולים, אבל כמה מאוד שקלים אפשר לעשות בכמה ימים בודדים (אפילו ללא עבודה!).

אני לא מבין למה להתרגש כל כך???

ולא תמיד צריך להסתמך על כספם של ההורים.

אני מבין שממש ממש ממש רציתם לזכות אבל ככה זה בחיים. פעם מרוויחים ופעם מפסידים. אתם לא הפסדתם, פשוט לא זכיתם הפעם... לא נורא.

ד.א. איזה סט מאווררים הם חילקו? של חברה מסויימת?

מעניין מי זכה במארז היקר שברשימה!? נראה איך הוא יקח אותו מהדואר (17 קילו הוא שוקל ;D).

ורק שתדעו, כולכם מרוויחים כאן בכל יום! אתם מרוויחים כסף לשלם לטכנאי מחשבים, לרשת את הבית ברשת אלחוטית, בפתירת תקלות, בחיסכון של זמן בחיפוש אחר פתרונות, בחיסכון זמן בחיפוש אחר תוכנות ייעודיות ואתם מעשירים את הידע שלכם בכל יום (טוב כמעט בכל יום)!

ואתם זוכים לעזור אחד לשני.

ברכות לכל הזוכים! :yelclap:

תודה ל HWZONE על הגרלה עם פרסים איכותיים שכאלה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי ששאל וביקש לקבל רשימה של הזוכים. לא נפרסם רשימה כזו מאחר וזו פגיעה בזכות הפרט.

זכותו של כל זוכה לבחור אם הוא רוצה לפרסם שהוא זכה או שהוא מעדיף לשמור על זה לעצמו ולא לפרסם.

אין מה לעשות, זו מדינה דמוקרטית ואנחנו מכבדים את החלטת הזוכה, תהיה אשר תהיה.

נתראה בהגרלה הבאה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההגרלה, ברכות לזוכים המאושרים - נראה שהיו הרבה פרסים.

רק הערה קטנה לגבי זכות הפרט - ההגרלה דרשה פרטים אישיים של המשתתף שבין היתר משמשים כפוטנציאל פירסומי (ואין בעייה עם זה וגם ההגרלה לא ניסתה להסתיר זאת). אבל לבוא אחרי זה ולטעון לגבי זכות הפרט בהגרלה שחלק ממנה פוגע בזכות זו יכול להיות בעייתי ולא כלכך אתי. שוב - אני לא יוצא נגד ההגרלה ולא טוען שהיה משהו שנעשה בכפייה או שלא ניתנה זכות הבחירה. אלא שכל עוד המשתתפים נתנו משהו בשביל ההגרלה (ואי אפשר להיתעלם מהעובדה הזו) מן הסתם זכותם המלאה לדרוש לשקיפות והוכחת כשרות ההגרלה, המינימום זה פירסום רשימת הזוכים.

גם אני חושב שפירסום רשימת הניקים אינו מהווה שום דבר פסול אלא להיפך - מעיד על "שקיפות" וכשרות ההגרלה.

אני גם בעבר זכיתי פה בפרס ועד היום לא קיבלתי אותו, הסיבות שקיבלתי העידו בהחלט על פוטנציאל גבוה לחוסר כשרות ולבעיתיות והעובדה החשובה היא שכולם הודו שהבעייה הזו קיימת. אז סה"כ - רשימת פירסום הזוכים לא מהווה שום בעייה, הסתרתה דווקא יכולה להיתפרש כבעייתית כי בד"כ לא מפרסמים משהו כשיש מה להסתיר.

אפילו שלי אישית היה נסיון רע - אני כמובן לא מפקפק בכשרות בהגרלה ושמח בשביל הזוכים (להיות פאסימי זה רע לבריאות), אבל אם כבר מדברים על עקרונות נכונים - אז דעתי כתובה ואני בטוח שרבים יסכימו איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...