i7 920 Vs Q9550 Vs E8400 צריך עזרה בהחלטה להרכבת מעבד למחשב חדש. - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i7 920 Vs Q9550 Vs E8400 צריך עזרה בהחלטה להרכבת מעבד למחשב חדש.

RazRoNvidia

Recommended Posts

וחזרה לדיון............

בתור בעלים של E8400 אני מאוד מרוצה ממנו אתמול חבר שלי הביא אלי הביתה את ה GTX285 החדש שלו (לי יש GTX9800) לפני שהוא הרכיב אותו אצלו לסיבוב נסיון אצלי (הוא לקח לעצמו מערכת I7 וכל החלקים מחכים להרכבה בבית שלו חוץ מהמעבד אז חרשנו עם הכרטיס שלו) וקיצר המעבד הזה מעולה בלי צוור בקבוק מעולה לאובר אבל אם אתה רוצה יותר טוב ויש לך את התקציב לI7 קח אותו זה שווה את זה (אני זה שהמליץ לחבר שלי את זה בהתאם לתקציב שלו ומחר אנחנו נסיים להרכיב את המערכת ;D ;D ;D) קיצר מה שלא תיקח יהיה לך מעולה וכיף אני ממליץ I7 או E לא Q זו החלטה שלך קנה כבר ותהנה.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וחזרה לדיון............

בתור בעלים של E8400 אני מאוד מרוצה ממנו אתמול חבר שלי הביא אלי הביתה את ה GTX285 החדש שלו (לי יש GTX9800) לפני שהוא הרכיב אותו אצלו לסיבוב נסיון אצלי (הוא לקח לעצמו מערכת I7 וכל החלקים מחכים להרכבה בבית שלו חוץ מהמעבד אז חרשנו עם הכרטיס שלו) וקיצר המעבד הזה מעולה בלי צוור בקבוק מעולה לאובר אבל אם אתה רוצה יותר טוב ויש לך את התקציב לI7 קח אותו זה שווה את זה (אני זה שהמליץ לחבר שלי את זה בהתאם לתקציב שלו ומחר אנחנו נסיים להרכיב את המערכת ;D ;D ;D) קיצר מה שלא תיקח יהיה לך מעולה וכיף אני ממליץ I7 או E לא Q זו החלטה שלך קנה כבר ותהנה.........

מסכים מילה במילה...

יש לך פה מספיק דעות ועכשיו אתה תחליט מה אתה רוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקחתי את ה Q9550 עם לוח אם צ'יפסט 750 SLI ...מתאים לי יותר למשחקים וגם הטמפרטורות של המחשב נמוכות .

אתה יכול לקחת גם לוח צ'יפסט P45 הם גם עושים את העבודה טוב מאוד .

CORE I7 טובים אבל ...וזה אבל גדול !!! יש להם בעיה די גדולה והיא הטמפרטורה .

המעבד במאמץ מגיע לאזור ה 60 + מעלות וכל לוח אם X58 עם איזה קירור שלא תשים עליו טווח הטמפרטורה התקין שלו יכול להגיע ל 90 מעלות !!!!!

( סתם לשם השוואה שנחשבים לצ'יפסטים חמים מגיעים ל 50 מעלות +/-)

בתור אחד שעובד עם כל החומרות האלו באופן יום יומי ...הייתי ממתין עם ה I7 עוד חצי שנה לפחות עד שישפרו אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני קראתי את כל התגובות שלכם ואת ההמלצות הרחבות ובערך כ 70 אחוז ממכם ממליצים לי על i7 בתקציב שלי..

אבל אני עדיין לא החלטתי ואני תקוע!! 7 אלף זאת השקעה גדולה ואני כבר משתגע מההחלטה..+

לא יודע מה לעשות , התייאשתי כבר , החשק של לקנות מחשב כבר ירד לי למרות שאני מת כבר לשחק במשחקי HIGH END .

:bash: :bash: :bash:

PLEASE HELP

אז בבקשה תעברו לפורום מפרטים ותראו את המפקט החדש שבניתי לאור חלק מההמלצות..

תודה על העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול לטמטם בנאדם

אין כמעט אנשים פה בפורום שממליצים בפורום מפרטי מחשב מעל 5000 ש"ח

גם אם התקציב של אותו בן אדם הוא 8000-12000 ש"ח

הסיבה לפי מה שהם אומרים : הוא לא צריך יותר מזה ,הוא יסתדר יופי עם מעבד כזה וכזה

רבאק הבן אדם לא חשב שתי שניות לפני שהוא החליט מה התקציב למחשב החדש שלו

הוא ראה בדיוק באיזה הוצאה כספית הוא מסוגל לעמוד ורשם אותה

בתקווה שבתקציב הזה תביאו לו את הכי טוב שאפשר

וחס וחלילה אני לא אומר לא לחסוך .. אפשר לחסוך 500-1000 שקל מהתקציב

אבל בחיית לחסוך לבן אדם 4000 ש"ח ? מתקציב שהוא העמיד ל8000ש"ח ?

זה כבר לא לחסוך כסף לבן אדם כסף זה לחסוך ממנו מחשב בהרבה יותר טוב ..

למה להשקיע פי 2 בשביל מקסימום 20% יותר ביצועים?

אז פעם הבאה שבן אדם נותן תקציב של 8000 אל תביאו לו מחשב של 4000

אם הוא היה יכול לעמוד ב4000 הוא היה רושם

אף אחד לא צריך שתעשו לו את החשבונות הכספיים שלו ...ובכאילו תעשו לו טובה בזה שתתנו לו מפרט זול

כל אחד יודע בערך מה הטווחי מחירים של מחשבים HIGH END בערך ושל MID ..

אז אם הוא רשם 8000 ש"ח כנראה שהוא מצפה למחשב מסויים בטווח הגבוה..

אז זה שתתנו לו מחשב פחות טוב לא יעזור לו אלא יותר יבלבל אותו..

בכל אופן...כל אחד יכול להסתדר עם פחות ממה שיש לו..אם זה בית מכונית או מחשב

אבל כשיש לבן אדם כסף והוא מוכן להשקיע למה פשוט לא לעזור לו בטווח המחירים שהוא הציב ?

הרי בינינו אולי 5% מחברי הפורום באמת צריכים מעבד כמו I7 ותאמינו לי שיש אותו להרבה יותר

לא ראיתי פה אנשים שעובדים ב- או במכון למחקר גרעיני

ותאמת שבכלל כל אלה עם מעבדי E8400\8500 היו יותר משבעי רצון גם עם מעבד כמו E7300 בהנחה שהם עושים או.סי

אין שום משחק שמעבד כזה באו.סי יגרום לו לצוואר בקבוק

אז לפני שתמליצו לאנשים לקנות בפחות כסף מערכת "שתספק" אותו -תעשו קודם כל חשבון אצלכם

ותבינו שלרובכם המערכת שקניתם פשוט OVERKILL .. [br]פורסם בתאריך: 2.02.2009 בשעה 10:41:19

וכן אחי אני בחפש"ש..היה לי חודש חפש"ש

נשאר לי חצי :) למה אחי אתה בצבא? ,לפני ? , או שסתם שאלת?

ואני די בטוח שרוב האנשים פה מסתמכים על יחס של ביצועים\מחיר כשמרכיבים מפרטים, ולא דוחפים חלקים הכי יקרים שיתאימו למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני די בטוח שרוב האנשים פה מסתמכים על יחס של ביצועים\מחיר כשמרכיבים מפרטים, ולא דוחפים חלקים הכי יקרים שיתאימו למחיר.

תוסיף למשוואה זמן... LGA775 אין הרבה זמן חשבת על זה? במיוחד שמדובר על תקציבים מעל 6-7K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף למשוואה זמן... LGA775 אין הרבה זמן חשבת על זה? במיוחד שמדובר על תקציבים מעל 6-7K.

לא הבנתי מה הכוונה שלך, אין הרבה זמן לחיות?

אני לא הייתי סומך על קניית לוח אם של X58 או אפילו P53, לך תדע מה יבוא לראש של עוד מעט, יחליטו להוציא בתושבת 2000 כך שכל מי שקנה את תושבת ה-1333 נדפק. (וזה כמעט בטוח לאור יציאת תושבת לשוק ה"ביתי" ושוק ה-HIGH-END)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי אישית לא יכול לכסות מפרט של I7, אז בהתחלה שקלתי לקנות את הE8500 ובסוף סגרתי על Q9550. לדעתי זאת השקעה טובה גם לעתיד כי למרות הכול עוד שנה אני לא הולך לקנות מחשב חדש וגם לא עוד שנתיים, לכן עדיף גם לחשוב על העתיד. בנוסף לכך, בוא נוריד קצת את הפינוק, הסיבה שאנשים מעודדים קניית E8400 זה בגלל שהוא מציג טיפה יותר טוב מQ9550, בשביל הטיפה הזאת תדפוק את עצמך והמחשב שלך יהפוך לענתיקה כבר בחצי שנה הקרובה? אני אישית חושב שאם אתה יכול אז תקנה I7 זאת השקעה מעולה לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי אישית לא יכול לכסות מפרט של I7, אז בהתחלה שקלתי לקנות את הE8500 ובסוף סגרתי על Q9550. לדעתי זאת השקעה טובה גם לעתיד כי למרות הכול עוד שנה אני לא הולך לקנות מחשב חדש וגם לא עוד שנתיים, לכן עדיף גם לחשוב על העתיד. בנוסף לכך, בוא נוריד קצת את הפינוק, הסיבה שאנשים מעודדים קניית E8400 זה בגלל שהוא מציג טיפה יותר טוב מQ9550, בשביל הטיפה הזאת תדפוק את עצמך והמחשב שלך יהפוך לענתיקה כבר בחצי שנה הקרובה? אני אישית חושב שאם אתה יכול אז תקנה I7 זאת השקעה מעולה לעתיד.

השקעה טובה לעתיד?

תחשוב על כל הפראיירים האלה שקנו 64X שבתכלס לא היה להם בכלל שימוש בו וקנו אותו *לעתיד*, היום כל המעבדים תומכי 64BIT ונמכרים במחירים זולים יותר ומביאים ביצועים טובים פי כמה.

ברגע זה, אתה לא זקוק לריבוי ליבות, שכן *לעתיד* אתה לא תראה שום שינוי בין Q ל-D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... חלאס תנו כבר למעבד הזה למות בשקט, עוד מעט כבר נקבל תמיכה ל-SSE 4.2, לפחות אדובי הבטיחה.

ספר בבקשה עוד על הנושא הזה, מה אדובי הבטיחה ? CORE7 תומך SSE 4.2 ?

אני מעוניין במפרט COREI7 לאוברקלוק קליל (לפחות 3 ג'גיה הרץ) ו 6 ג'גיה .

אני משתמש כבד מאוד בישומי אדובי ותהיתי איזה מעבד יתכן לי את מרבית הביצועים ? COREI7 Q9550 או E8400

אשמח לקבל לינק לבנצ'מארק על אדובי CS4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית, לך על הE8400

יש לי אותו כבר בערך חודשיים ואני מאוד מרוצה, הוא פשוט עושה את העבודה והוא התמודד בכבוד עם כל מה שהרצתי עליו (חוץ מGTA4 אבל זה לדעתי כבר תלוי במשחק שהוא פשוט פורט איום למחשב אז אין סיבה לקחת אותו למשוואה של המעבדים). אני מסתכל על שוק המשחקים עד לאמצע 2010 בערך, ובאמת שאני לא רואה שום דבר שאמור לאיים על הרצון שלי להפעיל משחקים ברזולוציה מקסימלית. לא זכור לי שום משחק באופק (בטח לא בטווח של עד סוף 09) שמבטיח שימוש במנוע גרפי מפוצץ חדש או תמיכה משורת הקוד הראשונה במעבד כזה או אחר (אם קיים כזה משחק, אשמח לשמוע עליו).

במקרה הכי גרוע, ואני נותן לזה סיכויים מאוד נמוכים, באמצע 2010 עד תחילת 2011 פתאום יווצר מצב שמה שדופק אותי זאת העובדה שאין לי מעבד 4 ליבות אז מקסימום אני אקנה באיזה 600 שקל מעבד 4 ליבות שהיום נמכרים במחירים מופקעים וגומר את הסיפור.

משהו שחשוב להדגיש הוא שאני מדבר מנקודת מבט של משתמש ממוצע עם מסך 19. אם אתה מתכוון לקנות את המחשב בשביל ללכת עד הסוף ולשחק ברזולוציות מטורפות על מסכי ענק אז השיקול הוא שונה כי הדרישות בביצועים ישתנו הרבה יותר מהר ברזולוציות האלה ואז באמת ההשקעה בI7 היא הגיונית (וגם ההוצאה םתאום נראית סבירה). אבל אם כל מה שאתה רוצה זה לשחק על HIGH במסך הרגיל שלך, לך על הE8400 כי זה כל מה שאתה צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר בבקשה עוד על הנושא הזה, מה אדובי הבטיחה ? CORE7 תומך SSE 4.2 ?

אני מעוניין במפרט COREI7 לאוברקלוק קליל (לפחות 3 ג'גיה הרץ) ו 6 ג'גיה .

אני משתמש כבד מאוד בישומי אדובי ותהיתי איזה מעבד יתכן לי את מרבית הביצועים ? COREI7 Q9550 או E8400

אשמח לקבל לינק לבנצ'מארק על אדובי CS4

פוטושופ CS4 יודעת לנצל 4 ליבות, ככה שמעבד E8400 פחות רלונטי.

כמובן CI7 זה המעבד ליישומים האלו, ואכן הוא תומך ב-SSE4.2.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...