עזרה בבחירת מצלמה מ B&H - עמוד 5 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מצלמה מ B&H

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

קודם כל זה הקובץ שהעלתי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=dlattach;topic=390399.0;attach=116037

(תקרא עד הסוף את ההודעות בפורום - יש אפשרות להוסיף קבצים להודעות, יכול להיות שלא שמת לב).

אין לי מה להוסיף לתמונות ברור שם מטושטשות הם צולמו עם טלפון בלב שדה תעופה עמוס ... אבל מה שמעניין שם זה התמונות.

הקיטים זהים לאלו של B&H כך שאין מה להוסיף או לכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, אין לי מושג מה יש בקיטים, אבל אם מתמקדים רק במחירים אז אכן נראה שב-B&H המחירים יקרים בהרבה מבריטניה. השאלה המתבקשת היא איפה הקאטצ'? ואם אין קאטצ' (מאוד לא סביר בעיני), אז מה גרם לך לדחות את הקנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריטניה היא מבחינתי PALN B כי לא תכננתי את זה, אם אני לא אקנה ב NY אני אקנה שם בחזרה ...

אני כמובן אשאל מה הקאטץ' אבל זה לדעתי פערי שערי מטבע ולא יותר - הפאונד ירד המון ואילו הדולר לאחרונה עלה לא מעט.

ועכשיו אני חושב גם על הסוני כי היא במחיר מצויין לעומת המחיר ב B&H וחוץ מה LIVE VIEW הלא משכנע שלה היא מאוד אטרקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב האנשים ה-LV של הסוני עדיף בהרבה על זה של כל החברות האחרות, בזכות הפוקוס המהיר שלו. רק למי שמצלם הרבה מקרו עם חצובה יש יתרון ב-LV של שאר החברות, שמאפשר פוקוס ידני מדוייק מאוד ותצוגה של 100% מהפריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיכיתי לראות מתי תחזור לסוני...

לי יש סוני A350 ואני מ-א-ו-ד מרוצה ממנה.

גם לי היו הרבה התלבטויות, אתה יכול לקרוא כאן, זה יכול לעזור: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=350680.0

וגם התרשמות שלי לאחר הקניה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=378179.0

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב

אתה לא מבין כלום בצילום

מה אתה צריך SLR

\?....

תאכלס? פוזה מגניבה וזה<?........

עדיף קנה קומפקטית של ניקון לא זוכר עכשיו איזה דגם(עולה בערך 1500 ומעלה) וואלה מוציאה תוצאות מצויינות וכמובן בהרבה פרמטרים משתווה לSLR ואף בתנאים מסויימים עוקפת אותה

עם אתה מתכוון להתחיל ללמוד לצלם תתחיל אולי בינתיים עם המצלמה הקומפקטית שלך של קאנון תצלם במצב ידני תבין מה אתה עושה ותראה איך זה מסתדר לך

כי לקנות SLR ולצלם על AUTO זה ביזבוז.....

קיצר קנה D80 של ניקון כולל איזה 18-200 או את הקיט הפשוטה 18-55 תאמין לי אתה תיהיה מרוצה מהתוצאות כאילו עכשיו יש 3 בחורות שעושות לךה את כל מה שרציתה בחיים שךה...

אני מצלם כבר בערך שנה קצת פחות נראה לי (זה לא משנה) יש לי D200 וסיגמא 100-300 f4 ומכפל סיגמא 1.4 אני מצלם ציפורים לפניכן הייתה לי D40 ובאמת שאתה תבין עם הזמן שלא המצלמה אלה הצלם הוא זה שיקבע את תוצאות הצילום!

אתה מוכן להכנס לגלריה שלי של להוכח שמצלמה פשוטה כמו D40 יכולה לפעמים להוציא תוצאות זהות לD200 שאמורה להחשב הרבה יותר טובה !

baker2g.photolight.co.il

על תיזרוק סתם כסף.

עם יש לך יותר מידי אתה מוכן לשלוח לי אני אשמח לקצת! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אח שלי גיבור אבל לא תודה :)

אם הייתי רוצה עצה למה לא לקנות הייתי פונה אליך אבל לא עשיתי את זה.

בכל אופן אני אראה בדרך חזרה לארץ ואקנה באנגליה כי ב-NY גם המחיר יקר יותר וגם יש 7% מס רכישה במנהטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז היום הסאגה נגמרה ואני מקווה על הצד הטוב ביותר מה שנקנה זה:

Sony A350 + 18-70mm

2,269.94שח

Sandisk CF III - 4G

120שח

Lowepro Fastpack 250

370.613שח

בתכנון עוד ופילטר UV, בהמשך גם גריפ.

הסיבות לבחירת המצלמה:

1. מקריאת ביקורות נראה שהסוני היא המתאימה ביותר למתחילים.

2. המיצב הפנימי כמו באולימפוס

3. יותר נקודות פוקוס מהאולימפוס

4. זולה משמעותית מהקנון.

החיסרון הבולט ביותר כרגע זו המהירות שלה שלכל הדעות נמוכה מאוד ב 2FPS.

התוכנית כרגע עבורי היא ללמוד הכל על המצלמה הזו ובעוד שנה עד שנה וחצי לשדרג למצלמת DSLR מרמת הביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב!

איזה התרגשות!

בפורום הזה היו בסה"כ 2 אנשים עם A350, אני ועוד אחד, עכשיו גם אתה מצטרף. ברכותי!!

קצת תתחיל להשתמש בה ותגיע למסקנה שהיא בהחלט יכולה להיקרא "רמת ביניים".

בהצלחה!!! :xyxthumbs::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז היום הסאגה נגמרה ואני מקווה על הצד הטוב ביותר מה שנקנה זה:

Sony A350 + 18-70mm

2,269.94שח

Sandisk CF III - 4G

120שח

Lowepro Fastpack 250

370.613שח

תתחדש! יופי של קיט :xyxthumbs:

הסיבות לבחירת המצלמה:

1. מקריאת ביקורות נראה שהסוני היא המתאימה ביותר למתחילים.

2. המיצב הפנימי כמו באולימפוס

3. יותר נקודות פוקוס מהאולימפוס

4. זולה משמעותית מהקנון.

שיקולים הגיוניים. תרגיש חופשי לכתוב ביקורת בהמשך. מעניין יהיה לראות כמה הדברים האלה באים לידי ביטוי בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני צריך לקנות אחריות, אגב איפה מומלץ לקנות ואיזו (אני שמעתי רק על MACK)?

קניתי בעזרתו האדיבה של איתי פילטרים UV\Polarized ומגן מסך מקורי.

צריך לקנות עוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה לדוגמא:

http://hwzone.co.il/reviews-files/DSC00144.JPG

ביקורת ראשונית על המצלמה או יותר נכון על הKIT: עדשת הקיט העדשה לא טובה - פוקוס גרוע (מהיא אבל תוצאה לא טובה) צריך לעבוד הרבה מאוד על הפוקוס ולעשות אותו נכון, יתר על כן העדשה מרגישה זולה ולכן ראוי למי שקונה את המצלמה לוותר על הקיט ורכוש את העדשה הזו במקום עדשת הקיט:

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=workaround.jsp&A=details&Q=&sku=419585&is=REG

ולהוסיף את זאת:

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=workaround.jsp&A=details&Q=&sku=439160&is=REG

אני עדיין מחפש עדשה טובה בתחום של 18 - 105 כמו של הניקון שתתאים לסוני.

איטיות המצלמה היחסית (2.5 FPS) לא פוגעת בחוויה בכלל והצילום אייתה מצוין ובמיוחד המידיות לא נפגעת. הייצוב גם הוא איכותי ובאמת עוזר המון. חובה לרכוש למצלמה מגן מסך כי הוא מתלכלך בקלות. הפלש נטען לאט והוא חזק מאוד והתוצאות של הפלש הקופץ מאוד בעייתיות ולכן רצוי לרכוש חיצוני עם דיפיוזר. מעבר לזה התוצאות והממשק מאוד טובים מלבד הכפתור היחיד שלא עושה כלום (תוכלו לקרוא עליו ב DPREVIEW) ורצוי שסוני תוציא כבר עדכון FW לתיקון והוספת תכונות כמו למשל שליטה על המצלמה מהמחשב כמו ב A700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-18-70 היא לא עדשה מבריקה, ואין ספק שחיישן 14 מ"פ בכל מקרה קצת גדול עליה. עם זאת, בשימוש נכון (צמצם אופטימלי, פוקוס מוקפד) אפשר לקבל איתה תוצאות טובות מאוד. אתה בטוח שלא מדובר על עותק לא טוב?[br]פורסם בתאריך: 7.03.2009 בשעה 14:56:21

עריכה:

760 ק"ב לקובץ של 14 מ"פ? אין אף עדשה שתוכל לספק תוצאה טובה בדחיסה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...