תהיה לגבי מסך LG L2000CP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיה לגבי מסך LG L2000CP

NI4NI

Recommended Posts

על פניו המסך הזה נראה מציאה - מסך 20" עם פאנל S- מיצרן מכובד וכל זה בפחות מ 1700 שקל.

אז למה לכל כך מעט אנשים יש אותו ? למה אין בכלל ביקורות והתייחסויות ברשת (לא בארץ ולא בעולם) ?

לכאורה הוא מתאים ליבל אני מפחד לקנות מהסיבות שפירטתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלוהים יודע איך זה. ראיתי ביקורת של cnet בה הם טוענים שהם לא מצאו במסך שום חסרון. הכול דברים טובים. לא היה ציון סופי משום מה..

בכל אופן, ביררתי עליו די הרבה ואני מתכנן לרכוש אותו השבוע, לך עליו ללא שום חשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

צפוי

על פניו המסך הזה נראה מציאה - מסך 20" עם פאנל S- מיצרן מכובד וכל זה בפחות מ 1700 שקל.

אז למה לכל כך מעט אנשים יש אותו ? למה אין בכלל ביקורות והתייחסויות ברשת (לא בארץ ולא בעולם) ?

לכאורה הוא מתאים ליבל אני מפחד לקנות מהסיבות שפירטתי למעלה.

בגלל שהוא יקר מדי בשביל גודלו . למרבית האנשים לא ירגישו בהבדל בין מסך ב1000 למסך ב1700 באותו גודל . אני ממליץ שתפתח תראד שבו תציין את התקציב ואת השימושים . ותוכל לקבל 1 יותר מתאים לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שקונים מסך ומה שחשוב להם זה רק הגודל (כמה אינטש לשקל). אם ככה אז יש בשוק גם מסכי 24" ב 900 שקל...

אני מוכן לשלם קצת יותר כדי שלא ילכו לי העיניים (ומשחקים מהווים רק כ 20% מהשימוש שלי במחשב וסרטים אני לא רואה בו בכלל). אמנם הרוב נוהר למסכים הגדולים יותר, אבל אני בטוח שפה ושם יש גם מי שחושב כמוני.

לי ברור שאני לא אקנה פנל TN, ויחסית לפנלים האחרי, המסך הזה הוא עיסקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכסה...אם כבר נכנסה המודעות לפאנל S-IPS אז תקנה את הDELL 2007WFP/FP.

ה-2007WFP לא זמין כבר חודשים (ובכלל גודל 20" רחב הוא לא גודל כ"כ מוצלח), וה-FP יקר משמעותית מה-LG.

הLG שהזכרת מבייש את הפאנל, מסך שממש לא מגיע למה שמצפים מפאנל טוב.

ואתה אומר את זה כי...

יש לך נתונים השוואתיים כלשהם? מבחינת הפאנל עצמו, אני מוכן להתערב איתך שהפאנל שיש ב-LG וב- הוא אותו הפאנל בדיוק, כי מייצרת את הפאנלים האלה.

^^^^

מאוחר מדי . למרות שאמרתי שיבקש שיתנו לו המלצות ל1 טוב במחיר שנתן . הוא הקשיב לOMRY

ה-L2000CP הוא בהחלט הכי טוב בתקציב הזה. אין מה לדבר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

רק על נתונים השוואתיים אחי,

אמנם ייצרו את הפאנל של הDELL אבל אני לא בטוח שזה אותו פאנל.

ב.בתקציב הוא אולי הכי טוב, אבל זה רק כי אין כמעט פאנלים טובים וזולים, הDELL הגיע למחיר מינמלי פעם של 1950 שקל. לפני חודש מוכר אחד אמר לי שנשאר לו אחד שמישהו החזיר אחרי שבוע.

ויש מצב שעדיין נשאר הFP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על נתונים השוואתיים אחי,

יש לך נתונים השוואתיים כלשהם בעלי משמעות? אשמח לשמוע/לראות (לא בציניות, באמת אשמח).

ב.בתקציב הוא אולי הכי טוב, אבל זה רק כי אין כמעט פאנלים טובים וזולים,

באמת מוזר למה אין פאנלים טובים וזולים... ::)

הDELL הגיע למחיר מינמלי פעם של 1950 שקל. לפני חודש מוכר אחד אמר לי שנשאר לו אחד שמישהו החזיר אחרי שבוע.

ויש מצב שעדיין נשאר הFP.

כן, אני זוכר שה- היה פעם זול יותר. אני גם רכשתי אחד כזה ב-2000 שקלים במסגרת אחת הקניות הקבוצתיות שהתארגנו בפורום. אבל עכשיו הוא עולה 2200 הכי זול. אגב, כן, בהחלט עדיין יש FP. את ה-WFP אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...