מתלבט בין שני כרטיסי 9800 GTX+ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני כרטיסי 9800 GTX+

IlanF

Recommended Posts

אני מתלבט בין שני כרטיסי 9800GTX+,

אחד עם 512 MB זכרון ועבר OC, והשני רגיל עם 1 גיגה זיכרון .

INNOVISION Geforce I-CHILL 9800GTX+ Accelero Xtreme OC 512MB DDR3 PCI-E

GIGABYTE GEFORCE 9800GTX PLUS 1GB DDR3 PCI-E

שניהם בערך באותו המחיר 1100, כך שההתלבטות פה זה מה יביא לי ביצועים יותר טובים?

הכרטיס בעיקר למשחקים ברזולוציה 1680X1050 (ופחות אם יצטרך כמובן...)

אז מה מהכרטיסים האלו יתן לי ביצועים יותר טובים יותר במחיר הזה? (כרטיסים יותר חזקים במחיר הזה יתקבלו בברכה, העדפה לכרטיסים של :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

המצב כיום מלמד, 1GB ללא כל ספק ועוד כאשר זה באותו המחיר? אין מה להתלבט.

הצעה שלי היא, להוסיף עוד 250 שקל, ולקנות HD 4870 1GB שזה כבר כרטיס ברמה גבוהה בהרבה וחזק בהרבה יותר מ- 9800GT כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך ביותר מ1 גיגה זיכרון ... רק ברזולוציות גבוהות הכרטיס עושה בזיכרון שימוש ( 1920X1200 ) מתחת לזה פשוט חבל ... במחיר שהבאת עדיף לקנות ATI כמו HD4870 של פליט שעולה 1100 שקל ... והוא הרבה והרבה יותר טוב מ GTX9800+ ... גם ה HD4850 יותר טוב ממנו ... פשוט לא חזקים בשוק ה 19 - 22 אינץ ... ATI יותר משתלמים לעומת ביצועים ומחיר ... עצה שלי לך על ה HD4870 512 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על HD4870 512MB ותתעלם מהעובדה שאין פיסיקה - אין באמת משחקים שמנצלים את זה.

אתה מקבל תוספת מטורפת לביצועים בשביל תשלום זהה..

במידה ואתה בכל זאת מתעקש, ניתן להשיג את ה-9800GTX PLUS בסביבות ה-830 ש"ח.. לא צריך להוציא אקסטרה של 300 ש"ח על או OC שיוסיף לך פריים וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב כיום מלמד, 1GB ללא כל ספק ועוד כאשר זה באותו המחיר? אין מה להתלבט.

הצעה שלי היא, להוסיף עוד 250 שקל, ולקנות HD 4870 1GB שזה כבר כרטיס ברמה גבוהה בהרבה וחזק בהרבה יותר מ- 9800GT כמובן.

או שפשוט הוא יחזיר 50 ש"ח לכיס ויקנה את ה4870 שעולה 1050 בקייאספי

אופס סליחה! הוא יצטרך להחזיר רק 15 ש"ח ;) לכיס ולקנות את ה 4870 ;D

למרות שהיתי שמח לקנות 4870, אני מעדיף כרטיס של בגלל ה physx...

physx או לא physx

הכררטיס הזה לוקח את מה שאתה רוצה בהליכה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את השטות הזאת ?

כיום אין צורך ב- 1GB אלא ברזולוציות גבוהות.

ליאור, תעשה טובה, את השטות היחידה פה.

למה להמליץ לאנשים לקנות כרטיס עם 512 MB גראפי? למה? כשהוא יכול בתוספת קטנה לקבל 1GB? רוצה דוגמא? לפניי כמה שנים כשיצאו כרטיסים של 512 ואנשים לא היו בטוחים ואמרו שזה יותר מדי ובלה בלה בלה ועוד כל מיני שטויות שאתה פולט עכישו ובלה בלה בלה, מה מסתבר? אנשים שקנו 256, מקללים את היום הזה, ואנשים שהחליטו לקחת 512 ולהשקיע קצת, נהנו בטרוף וגם היום עם עליית מדרגת הרזולוציות והאיכות, לא נשארו מאחורה.

אז למה? ליאור? למה? תחשוב קצת קדימה, אל תהיה סתום...

עוד עניין שאולי פספסת וזה... שאולי פותח השרשור ישחק על רזולוציה של 1680X1050 ?! פספסת את זה? זאת רזולוציה גבוהה, כמו כן עם פילטרים ועם העלאת אופציות האיכות, בהחלט 5112 מתחיל להיות גבולי אפילו מאוד.

משחק לדוגמא? נכון שזה משחקפ ורט לא טוב וכו' וכו' וכו', אבל לך תדע מה יהיה העתיד? מה לעשות?

GTA IV, ש 512 בשביל המשחק הזה, זאת בדיחה, המשחק הזה טוחן , 1 GB זאת ברכה למשחק הזה וברזולוציה כזאת? אין מה לדבר.

אז ליאור, פעם הבאה אל תצייץ יותר מדי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עניין שאולי פספסת וזה... שאולי פותח השרשור ישחק על רזולוציה של 1680X1050 ?! פספסת את זה? זאת רזולוציה גבוהה, כמו כן עם פילטרים ועם העלאת אופציות האיכות, בהחלט 5112 מתחיל להיות גבולי אפילו מאוד.

בן דוד שלי מריץ את קרייסיס על מקסימום הגדרות ברזלוציה הזאת (כמובן בלי AA) עם 512 HD4870 .. :D

אין צורך ביותר מ1 גיגה זיכרון ... רק ברזולוציות גבוהות הכרטיס עושה בזיכרון שימוש ( 1920X1200 ) מתחת לזה פשוט חבל ... במחיר שהבאת עדיף לקנות ATI כמו HD4870 של פליט שעולה 1100 שקל ... והוא הרבה והרבה יותר טוב מ GTX9800+ ... גם ה HD4850 יותר טוב ממנו ... פשוט לא חזקים בשוק ה 19 - 22 אינץ ... ATI יותר משתלמים לעומת ביצועים ומחיר ... עצה שלי לך על ה HD4870 512 ...

שאני שוב אראה לכם שה GTX9800+ לוקח את הHD4850 ?די כבר לדבר סתם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, גם מריו רץ טוב ככה, הכוונה שליהייתה למשחקים אקזוטיים ולא טובים מבחינת פורמט כמו IV למשל, שחייב עוד ועוד ו 512 זה בדיחה בשבילו.

זאת הכוונה, התכוונתי בהמשך אם תקרא, שמי יודעמ ה יהיה בעתיד? ואולי המשחקים ימשיכו מהכיוון של GTA? עוד ועוד זכרון? בעתיד, המשחקים יהפכו ליותר ויותר רציניים, למה סתם לא להמליץ לבן אדם להתקדם ל 1GB?

הסברתי תמקרים שהיו עם כרטיסים של 256 ו- 512 כשיצא, אנשים רצו לחסוך כמה שקלים, קנו 256 מגה, ואכלו את הלב, פשוטו כמשמעו.

או למשל אנשים שחסכו וקנו 128 במקום 256? (באותם שנים) ומה קרה כמה שנים לאחר מכן? או שנה שנתיים לאחר מכן? אכלו תלב.

הכוונה שלי היא, אם יש אפשרות להוסיף סכום סמלי, אבל לדעת שאתה מכוסה בעתיד, למה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, תעשה טובה, את השטות היחידה פה.

למה להמליץ לאנשים לקנות כרטיס עם 512 MB גראפי? למה? כשהוא יכול בתוספת קטנה לקבל 1GB? רוצה דוגמא? לפניי כמה שנים כשיצאו כרטיסים של 512 ואנשים לא היו בטוחים ואמרו שזה יותר מדי ובלה בלה בלה ועוד כל מיני שטויות שאתה פולט עכישו ובלה בלה בלה, מה מסתבר? אנשים שקנו 256, מקללים את היום הזה, ואנשים שהחליטו לקחת 512 ולהשקיע קצת, נהנו בטרוף וגם היום עם עליית מדרגת הרזולוציות והאיכות, לא נשארו מאחורה.

אז למה? ליאור? למה? תחשוב קצת קדימה, אל תהיה סתום...

משחק לדוגמא? נכון שזה משחקפ ורט לא טוב וכו' וכו' וכו', אבל לך תדע מה יהיה העתיד? מה לעשות?

GTA IV, ש 512 בשביל המשחק הזה, זאת בדיחה, המשחק הזה טוחן , 1 GB זאת ברכה למשחק הזה וברזולוציה כזאת? אין מה לדבר.

אז ליאור, פעם הבאה אל תצייץ יותר מדי. :xyxthumbs:

תביא טענה אחת שמגבה את השטויות שלך...

לפי השטויות שאתה אומר אז שיקנה את GTX295 כי אם כבר אז כבר - שלא יתחרט בעתיד ? :screwy:

בן דוד שלי מריץ את קרייסיס על מקסימום הגדרות ברזלוציה הזאת (כמובן בלי AA) עם 512 HD4870 .. :D

שאני שוב אראה לכם שה GTX9800+ לוקח את הHD4850 ?די כבר לדבר סתם ...

בדיוק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...