סוני אריקסון C905 מה אתם אומרים עליו? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני אריקסון C905 מה אתם אומרים עליו?

Swed

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הביקורות באגלית קצת קשה לי להבין..

אבל עכשיו קראתי את הסיקור באתר של סוני אריקסון וזה אמור להיות טלפון מטורף מבחינת מצלמה אינטרנט לגבי אני לא יודע כלום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המכשיר ולא התלהבתי מהעיצוב. אם אתה אוהב אז סבבה.

יש לי עוד משהו קטן להגיד לך:

במצלמה יש כמה אפשרויות:

8 מגה פיקסל

5

3

ןvga.התמונות יצאו מצויין

אם חשוב לך המצלמה אז זה אחלה. יש לחבר שלי אותו וזה מכשיר סבבה.

לגבי זה נראה לי עם המערכת הרגילה שלהם- ווקמן 3.

מקווה שעזרתי. אם יש לך שאלות אשמח לעזור

. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט אעתיק את מה שכתבתי בעמוד הקודם של הפורום:

המכשיר החדש ביותר מסדרת "C" [סדרת C זו סדרת הCYBERSHOT של אריקסון, הייעודית לצילום]

אני אמנה לך פה על חצי יד את התכונות של המכשיר:

-מבוסס על מערכת ההפעלה החדשה A200, שכוללת תפריטי , את נגן הWALKMAN3, חישן תנועה פנימי [ברגע שאתה מסובב את הפלאפון המסך מסתובב אוטומטית] תפריטי המדיה החדשים וכל מה שתצפה מפלאפון...מן הסתם גם מאיץ גראפי לתמיכה במשחקי JAVA בתלת מימד+תמיכה בחישן התנועה ע"מ לשחק משחקים קצת יותר "אינטראקטיביים" [למשל, לשלוט ברכב שאתה נוהג בו ע"י הטיית הפלאפון]

-המכשיר כולל מצלמת 8 מגה פיקסל עם אוטופוקוס מצב מקרו, בנוסף לתוכנת CYBERSHOT 2.1...אם זה לא הספיק לך, המכשיר וכלל פלאש סנון [XENON] אמיתי ותאורת לד משולשת לצורך צילום . לא זכור לי מה איכות הוידאו, אך המכשירים החדשים מקליטים על פורמט MP4 ואת והסאונד מוקלט בסטריאו, ככה שיש לך צילומי מאוד איכותיים...תוכנת הCYBERSHOT 2.1 כוללת, מעבר להרבה פונצקיות מתקדמות של תוחכמת, גם תוכנה לזיהוי פנים וגם תוכנה לזיהוי חיוך.

-המכשיר כולל מובנה.

-המכשיר כולל קישורית WIFI להתחברות מהירה לאינטרנט

-וכל שאר הפיצ'רים שהיית מצפה מהפלאפון...דפדפן HTML מובנה, תמיכה בכל פורמטי המדיה האפשריים, TRACK ID [תוכנה לזיהוי שירים שמתנגנים בסביבתך], בלוטות' 2, אינפרא אדום, תמיכה בעד 8GB באמצעות כרטיס M2, מולטיטאסקינג, וכו' וכו' וכו'.

תמונות:

sony-ericsson-c905-cyber-shot-mobile-review-4.jpg

se-c905-02.jpg

1116704e1bli.jpg

לגבי חוות דעת אישית על המכשיר: לא ניסיתי אותו, אבל לי יש C902, שהוא פשוט מעולה. אז אם המכשיר שלי מעולה ואני מרוצה ממנו בכל תחום, וה-C905 רק לוקח את כל מה שיש במכשיר שלי ומשפר אותו, מה כבר יכול להיות רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חוות דעת אישית על המכשיר: לא ניסיתי אותו, אבל לי יש C902, שהוא פשוט מעולה. אז אם המכשיר שלי מעולה ואני מרוצה ממנו בכל תחום, וה-C905 רק לוקח את כל מה שיש במכשיר שלי ומשפר אותו, מה כבר יכול להיות רע?

1. אתה קונה מכשיר ב 650 דולר בלי סימביאן, או אפילו משהו דומה, כל מערכת הפעלה פתוחה אחרת.

ואל תתחיל לזיין בשכל שהמכשיר שלך נותן את כל מה שסימביאן נותנת ואפילו יותר, כי זה שטויות.

2. אתה קונה מכשיר ב 650 דולר אפילו בלי יציאת סטנדרטית של 3.5 מ"מ.

אם הוא היה עולה 350 דולר זה היה משהו אחר, אבל מי שקונה מכשיר כזה במחיר שכזה, הוא אידיוט גמור, מצטער.

אה כן, לגבי ההשוואות שהבאת פה לא מזמן, בין תמונה שלו לבין תמונה של N82 או N95 אאל"ט-

התמונות בנוקיה נראו הרבה יותר טובות. הרבה פחות רעש (ב SE היה המון רעש והוא היה מאוד מורגש, ההפך מהנוקיה) וצבעים יותר נעימים לעין.

תניח רגע את הפאנבויזם שלך בצד ותפסיק להתלהב מנתונים טכניים שהחברה מפרסמת על מכשירים, ותתמודד עם המציאות.

מאז שיש לך C902 אתה לא מוכן להמליץ על שום מכשיר אחר שאינו SE, ובתקציבים גבוהים אתה ממליץ רק על המכשיר הזה.

המכשירים של SE היו נחמדים לפני שנתיים.. הבעיה שב SE החליטו שלא להתקדם בכלל מאז, כנראה, ולקנות מכשיר כזה היום זה כמו לקנות מכשיר בן שנתיים ב 650 דולר.

אה כן, אני מבקש שתסביר לי מה יותר טוב בטלפון הזה מ N82 או משהו כזה. עזוב רגע את עניין המצלמה בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק^

אהבתי את סוני אריקסון כל כך בעבר, יש להם עדיין פינה חמה מאד בלב שלי, אבל למה לכל הרוחות בזמן האחרון הפלאפונים שלהם הם תמיד כאילו פשרות יקרות ומוזרות, ולמה לגלות את ה-WIFI וה- רק בשנת 2009 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסוגל לאהוב ...אפילו עדיף עליהם בימים אלה.

כל המכשירים שלהם מתומחרים במחירים מזעזעים, וזה בלי לדבר על הממשק הגראפי המחריד, העיצובים חסרי ההשראה של המכשירים וחוסר ההתחשבות המוחלט בנוחיות של המשתמש.

המכשירים של SE יקרים, אבל לפחות הם USER FRIENDLY...

חוץ מזה, sucks

אז אני לא מבין מה הוויכוח פה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם נוקיה? לפי דעתי מבחינת הנוחות הם כמו SE. זה לא מוטורולה ששם באמת אפשר להשתגע מהתפריטים והממשק.

ואגב, עשיתי השוואה עם חבר, וה K800 שלי הוציא תמונות יותר טובות מה N95 ברוב המקרים, והפלאש שלו הוא יתרון גדול מאוד לעומת ה C902 וה N95.

לא יודע איך ה C905, אבל המצלמה שלו בטח יותר טובה מאשר ה K800 לא?

לגבי הסימביאן - אני לא מסכים אתכם. יש אנשים שאין להם עצבים להתעסק עם מערכת הפעלה פתוחה, ורוצים טלפון-מצלמה טוב, שיש לו דפדפן אינטרנט נוח, , WIFI ורוצים שהכל יעבוד כמו שצריך בלי לשחק עם זה הרבה. מה גם שבדרך כלל סגורה יותר מהירה מסימביאן (או שנכון להיום זה כבר לא תקף?).

בכל מקרה לדעתי ה N82 יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...