סוני אריקסון C905 מה אתם אומרים עליו? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני אריקסון C905 מה אתם אומרים עליו?

Swed

Recommended Posts

לא מסוגל לאהוב ...אפילו עדיף עליהם בימים אלה.

כל המכשירים שלהם מתומחרים במחירים מזעזעים, וזה בלי לדבר על הממשק הגראפי המחריד, העיצובים חסרי ההשראה של המכשירים וחוסר ההתחשבות המוחלט בנוחיות של המשתמש.

המכשירים של SE יקרים, אבל לפחות הם USER FRIENDLY...

חוץ מזה, sucks

אז אני לא מבין מה הוויכוח פה :nixweiss:

תפסיק לקשקש!

דבר ראשון - יש לסמסונג אולי 4-5 מכשירים נחמדים כרגע, כל השאר גרועים.

הממשק הגראפי של בסימביאנים החדשים מדהים! בישנים כמו 6680 זה היה מסריח, נכון, אבל זה כבר ממזמן לא ככה!

המכשירים של מתומחרים במחירים מעולים. לא בארץ כמובן..

העיצובים שוב- יש להם טלפונים מעוצבים לא פחות יפה מאף חברה אחרת.

אני לא סתם קורא לך פאנבוי, אתה משמיץ פשוט כל חברה שהיא לא SE ולא מפסיק לשבח את SE המהוללים והכ"כ טובים..

מה הבעיה עם נוקיה? לפי דעתי מבחינת הנוחות הם כמו SE. זה לא ששם באמת אפשר להשתגע מהתפריטים והממשק.

מחזק ^

ואגב, עשיתי השוואה עם חבר, וה K800 שלי הוציא יותר טובות מה N95 ברוב המקרים, והפלאש שלו הוא יתרון גדול מאוד לעומת ה C902 וה N95.

לא יודע איך ה C905, אבל המצלמה שלו בטח יותר טובה מאשר ה K800 לא? בצילומים באור יום ה N95 הרבה יותר טוב מ K800 ו C902. החסרון זה שאין לו פלאש זינון (מה שגם ב C902 אין, אז ה N95 לוקח אותו בהכל) אז בצילומי לילה הוא לא משהו. לא הייתי סומך על ה C905 בעיניים עצומות... שוב, תריץ עליו פה חיפוש ותראה ש Toxin העלה צילומים איתו לעומת כלשהו. אני חושב שהתמונות של ה C905 יצאו די גרועות לעומת הנוקיה. (זה באור יום)

לגבי לילה, ב N82 יש זינון גם אז אין מה לדבר בכלל..

לגבי הסימביאן - אני לא מסכים אתכם. יש אנשים שאין להם עצבים להתעסק עם מערכת הפעלה פתוחה, ורוצים טלפון-מצלמה טוב, שיש לו דפדפן אינטרנט נוח, , WIFI ורוצים שהכל יעבוד כמו שצריך בלי לשחק עם זה הרבה. מה גם שבדרך כלל סגורה יותר מהירה מסימביאן (או שנכון להיום זה כבר לא תקף?).

אתה מתייחס כאן לסימביאן כמו אל ARCH או משהו בסגנון.

אחרי שאתה קונה סימביאן אין שום צורך להתעסק\לשחק איתו\להתקין תוכנות.

סימביאן זה כמו UBUNTU למשל, לעומת ARCH ו .

הוא מגיע בדיוק עם אותם כלים ותוכנות, אפילו יותר מאשר אצל המתחרים, אבל משאיר לך את האופציה להוסיף לו עוד.

אני מקווה שלא שיגעתי אותך עם ההשוואות ללינוקס ואתה יודע על מה אני מדבר...

בכל מקרה לדעתי ה N82 יותר משתלם. :hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקראו לי פאנבוי או לא, אבל אתם מפספסים את הנקודה שלי

חשבתי שהSAMSUNG TOUCHWIZ יביא קצת משב רוח רענן לשוק הפלאפונים, וטעיתי.

אני לא פוסל מכשירים של חברות אחרות, אני פוסל מכשירים של נוקיה כי כולם מזעזעים. לא הצלחתי למצוא מכשיר אחד שהתחברתי אליו. אפילו הN95 בזמנו שהיה חדש ו"וואו" גרם לי לעקם פרצוף כשהתחלתי להתנסות בו. איטי, גדול, מגושם, נראה כמו טנק, ממשק גראפי חרא, מנגנון שמרגיש כמו צעצוע פלסטיק, איכות סאונד בסיסית. הדבר היחידי שהצליח להרשים אותי בנוקיות של היום זה המסכים שלהם, חוץ מזה? אין להם כלום.

ושוב פעם, המחירים של הנוקיות בארץ הם מזעזעים. מספיק המחיר כדי לגרום לי לפסול כל .

אגב, פעם הייתי חסיד של , עד שהם נהיו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C902 נמכר בכ-1800 שקל, בהשוואה ל-N82 שנמצא היום בחנויות סביב 1900\2000 שקל.

וזה אולי הנתון היחידי להשוואה בינהם :S

לצערי כיום אין ל-SE שום הצעה הגיונית או מפתה, והם אילו שמתומחרים בצורה קיצונית, מישהו אמר G900 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, ובאמת לצערי כי אהבתי אותם מאד פעם, אין להם כמעט ולו מכשיר אחד טוב בהיצע.

ה-W902 סביר, והזולים מאד שלהם לדעתי טובים מאד, אבל זהו.

אפילו ה-X1 הוא אכזבה גדולה שלא תמכור כמעט כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשיג אותו בחנויות פרטיות החל מ2800 ש"ח , זה לא כל כך נורא כשמדובר במכשירים עם מפרט נאה כמו הC905.

לדעתי הוא יעלה יותר מזה בפלאפון.

חוץ מזה שאני בפלאפון והם לא משהו בתור ספקית (לא שיש משהו הרבה יותר טוב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הG900 באמת מכשיר לא קל,איטי מאוד (כשמדובר באיטי...למי שהיה N80 יבין מה זאת איטיות)

לאחר שימוש משני בC905 למדתי את הבעיות שיש לו

בעיות קליטה

בכדי לפקס את התמונה צריך לעבוד מעט :\

פיתרונות?

1) לחכות לעידכון שיצא ממש בקרוב

2) מומלץ להתקין גרסה ג'נרית למכשיר בכדי שיעבוד חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בגרסת O2 מחו"ל

זה לא שונה כולכך התוכן שהמפעילות מכניסות הוא מה שמשנה,כול ה"פרסומות" ששמים שם או התכונות" מאיטות את המכשיר ולרוב אינם

תואמות לו,יש גרסת בסיס שאיתה הפלאפון מגיע וכול עידכון מתקן את הבעיות של העידכון הקודם לו.

כרגע מומלץ להוריד את כול התוכן של המפעילות ולשים גרסה ג'נרית,הבעיה היא שזה מוריד את האחריות לכן כדאי לשמור את הגרסה

המקורית כBACKUP ואז להתקין גרסה ג'נרית שהיא ללא תוכן מפעילה ושגם מנצלת את המכשיר ביעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...