הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - עמוד 153 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לא הלך ,אלה הדברים שניסיתי :

1.הסרה מלאה (בעזרת כלי שAMD מספקת) , הפעלה מחדש , התקנת ה cap , התקנת התוכנה CCC 13.5 מאתר AMD - לא הלך .

2.הסרה מלאה , הפעלה מחדש , התקנת CCC13.5 , הפעלה מחדש - לא הלך . לא התייאשתי , התקנתי את CAP - לא הלך

3.הסרה מלאה , מחדש , התקנת התוכנה הישנה מאתר , כניסה למנהל ההתקנים וניווטו לתיקיה שבה יושב הCAP - לא הלך ..

ועוד הרבה ניסיונות ..

שום דבר לא הצליח ..

עריכה :

גם את מה שהבאת הנייד שלי לא יודע איך לעכל .. ()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם win7 64 , כרטיס 6770m .

אני מאמין שזה אותו הכלי שכאן

התקנתי את הדריבר+תוכנה הישנה מ , ואז התקנתי את הבטא 3 (למעשה "דרסתי" את הישן ) , ועכשיו יש לי את הדרייבר החדש - אבל איבדתי שליטה על בהירות המסך .

כלומר : אני לא יכול לעלות/להוריד את בהירות המסך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם הוא dv6 , i7 , 6770m אני לא זוכר את הדגם המדויק

כשאני על הכרטיס של intel אני יכול לשלוט גם דרך המקלדת וגם דרך השליטה במאפייני ה power plan .

כשאני מחליף אני לא יכול בכלל..

הפיצר מותקן כבר , כנראה שאני אפנה לטכנית של נראה מה הם אומרים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטא 13.5 3 מיועדת לנידים בלבד , שימו לב, עדיין אנו רק על בטא 13.5 גרסת 2 .

http://forums.videocardz.com/topic/487-amd-catalyst-135-beta-3/

תקף לבעלי מחשבים ניידים של HP בלבד (עד כמה שאני יודע )

אוקיי , אז אחרי אין ספור ניסיונות ועבודה קשה של המחשב שלי + גוגל , אלה המסקנות שעולות :

בעדכון הדרייבר , עליכם להיות זהירים במיוחד ולברר איזה דרייבר עליכם להתקין ואיזה גרסה שלו אתם בכלל רוצים לעדכן (דוגמא : יש שני גרסאות שהחדשה מביניהם שונה מקודמתה , אך ורק בעובדה שהיא תומכת ב win8)

אז ככה עליכם לעבור גרסה גרסה , ולבחור באיזה דרייבר אתם מעוניינים (או יכולים בכלל להתקין) , יש לקרוא את כל ה release note (דוגמא כאן , כאן וכאן ).

--שימו לב שיש הבדל מהותי בין הגרסאות שהבאתי כדוגמאות .

בחרתם באיזה גרסה אתם מעוניינים , נפלא , הורידו אותה והמתינו לשלבים הבאים :

שלב 1 : הורידו את הגרסה החדשה אליה אתם מעוניינים לעבור .

(את הגרסה החדשה תמצאו באתר AMD או בגוגל (עדיף דרך גוגל))

שלב 2 : קראו עוד פעם את ה release note של הגרסה החדשה שהורדתם - זה חשוב מאוד להמשך ! .

(קישור ישיר לכל הגרסאות ניתן להגיע דרך גוגל , מה שעוזר לכם להגיע ישירות אל הגרסה אותה רציתם ולא להתברבר באתר של AMD )

שלב 3 : הורדת .NET Framework 4 , מקור מומלץ , והתקנתו .

שלב 4 : לחבר את הנייד לתחנת העגינה (או פשוט למטען ) , הפעלה מחדש , לא לפתוח שום דבר , ומומלץ לנתק האנטיוירוס + חומת אש (למרות שאצלי עם Avira ו- zone Alarm , לא היו בעיות) .

שלב 5 : עכשיו הגענו בעצם להתקנה הכי חשובה והכי מפורטת , אז שימו לב :

-- התקנת הגרסה החדשה .

-- סוג ההתקנה : לבחור custom ולא express , שימו לב זה חשוב מאוד !.

-- בסוג ההתקנה , לאחר שבחרתם custom , לציין V אך ורק בתיבה שרשום בה : " AMD Display Driver "

-- זה חשוב מאוד , וזה בעצם המפתח לעדכון מוצלח של הדרייבר , בצורה הכי טובה שיש , אז אני אסביר :

-- מה שעושים בדרך הנ"ל זה התקנת הדרייבר בלבד , ללא כל התוספות הנלוות לו , אשר יכולות לפגום בממשק שלכם , כלומר אם אתם בוחרים משהו אחר , רוב הסיכויים שתהיה לכם בעיה כזו או אחרת עם הממשק של ה CCC.

למעשה לקחנו מהגרסה החדשה את הדרייבר , אבל לא את הממשק , משמע השארנו את הממשק הישן אליו המחשב שלנו "רגיל" !

שלב 8 : לאחר סיום ההתקנה ,הפעלה מחדש , גם אם לא מבקש ! , ובהצלחה !

***אם לא מסתדר תבקשו עזרה .(או תשלחו לי ה"פ)

בהצלחה !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מקווה שזה יעזור למישהו .

****אם יהיו עדכונים אני אשנה את הפוסט .

***עדכון 1.

****עדכון שני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר בוודאות על דור הלפטופים של HP מלפני שנה בערך , ראיתי עוד שרשורים גם של חדשים יותר , אבל לא נכנסתי אליהם .

אם יש מישהו שיעמיד אותי על טעותי , אני אשמח כי אני אקבל דרייבר יותר חדש ..

יש על זה עמודים שלמים באתר HP באתר guru ועוד ...

יש את הפוסט הזה שמתפרס על גבי ~51 עמודים

יש את החיפוש באתר HP שמעלה ~300 תוצאות כאן .

ויש דיונים כמו זה .

מסתבר שיש בעיות בהתקנה של דריברים של AMD מכיוון שהם גורמים להתנגשות כלשהי עם המובנה של Intel ..

מה שכן יש את החברה הזאת שמוציאה עדכונים חליפיים , שלא רציתי להתקין , בגלל שאני פשוט לא מכיר אותם (וגם יש הרבה תגובות שליליות)

אם יש מישהו שיעמיד אותי על טעותי , אני אשמח כי אני אקבל דרייבר יותר חדש ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...