הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - עמוד 152 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוליי זה פחות קשור לפה, אבל אני חייב עזרה...

קניתי 7870 XT והמחשב לא מזהה אותו, לא משנה מה שיניתי בביוס או איזה דרייבר התקנתי...

מישהו נתקל בבעיה הזאת?

אני אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא קשור לפה וכבר אמרנו לך, תוציא את הכרטיס מהסלוט ותחזיר אותו.. יש מצב שהוא לא יושב כמו שצריך.

הוצאתי והחזרתי וזה לא עזר, עכשיו כל פעם שהוא מחובר אין תמונה לא בכרטיס ולא בלוח אם, רק אם הוא מנותק יש תמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה רק אם הוא מנותק, כנראה שאתה צריך לבטל את המובנה בביוס, להתקין דרייבר עדכני וזה יעבוד..אתה פשוט הגדרת שהוא יעבוד על המונה שעל הלוח, אם אתה לא מתמצא בזה תפנה למישהו שכן, בכל אופן את שאר הדיון על הכרטיס שלך תמשיך בשירשור שפתחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה רק אם הוא מנותק, כנראה שאתה צריך לבטל את המובנה בביוס, להתקין דרייבר עדכני וזה יעבוד..אתה פשוט הגדרת שהוא יעבוד על המונה שעל הלוח, אם אתה לא מתמצא בזה תפנה למישהו שכן, בכל אופן את שאר הדיון על הכרטיס שלך תמשיך בשירשור שפתחת..

אני חייב לענות לך על זה...

לפני ההמלצה שלך, כן, לפניה, הכרטיס עבד, אבל לא היה מוגדר טוב במחשב ככה שהוא היה נראה כמו כרטיס VGA רגיל...

עכשיו אחרי שניתקתי את הכרטיס (הייתי זהיר, כיביתי את המחשב עשיתי הכל לפי הספר) ברגע שאני מחבר אותו אין לי תמונה בשום יציאה של המחשב.

ואז אם אני מוציא את הכרטיס מהמארז יש תמונה בכרטיס של המעבד...

ז"א שעכשיו גם להתקין את הדרייבר אני לא יכול כי לא תהיה לי תמונה, ואם הכרטיס לא מותקן בתוך המערכת הדרייבר שווה לכלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין מה אני אומר לך? תנטרל אותו בביוס(את המובנה) את זה של המעבד של הלוח לא יודע אך תקרא לו.

ואז יהיה בסדר...בא נעבור לשירשור שלך, תענה לי שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התקנתי היא באה עם המחשב ..

פשוט חשבתי שהעדכון האוטומטי דואג לזה , ומעלה את הדרייבר מגרסה לגרסה ..

עכשיו מאחר שבאודות של הCCC , רשומים כמה מספרי גרסאות , ואני לא יודע לאיזה מהם להתייחס , אז שאלתי פה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...