הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 103 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

משהו לא טוב עובר על הGeForce Experience של .

התוכנה המזדרגגת הזאת פתאום התחילה לאחסן ים של קבצי EXE לכל משחק ומשחק.

ומריצה אותם אחד אחד כדי לעדכן הגדרות או משהו.

כמובן שהדבר מקפיץ את הFW, ודורש התעסקות מרובה עם אישורים, כמו גם הקפצות חוזרות של כל משחק חדש או של כל אחד מהרשימה הקיימת שעדיין לא החליט לקפוץ, או שהחליט להתעדכן ולהעדכן.

ואם חשבתם שזה מוזר וגרוע וסיכון מדהים ומיותר מאין כמוהו, קלטו את הקטע הבא.

כשהFIREWALL מזהה את כל אחד מהקבצים שמנסים לרוץ ומבקש אישור, הוא כותב: PUBLISHER UNKNOWN.

דבר שעוד יותר הופך את הטימטום הזה לסיכון ממדרגה ראשונה, המפרסם את עצמו ומבקש מכל האקר מתחיל לנצל אותו.

כל מה שנשאר לי לומר זה:

NVIDIA?

h1F635E5D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא לחצתי OPTIMIZE.

אפילו לא נכנסתי לGEFORCE EXPERIENCE כבר חודשים.

הם סתם החליטו לקפוץ פתאום לפני יום יומיים, ומאז קפצו כמה פעמים(באופן מעצבן ביותר הם החליטו לעשות זאת באמצע משחק ONLINE שוב ושוב).

הם נמצאים ב:c:\users\X\appdata\loca\nvidia\nvbackend\packages\

כמובן שמייד חשדתי בדבר, והלכתי לחפש בגוגל מה זה צריך להיות.

על פי התוצאות נראה שככה NVIDIA עובדים.

ושבאמת משתמשים בקבצים האלו למטרות האקינג בגלל שזה כל כך נוח!!

קח לדוגמה את זה:

http://www.herdprotect.com/vops-dont_starve.18490676.exe-8371dc29605b5630c406a57ea4d4fa48fec02605.aspx

הכל רגיל כאילו.

עכשיו תראה את זה:

http://www.herdprotect.com/vops-counter_strike_global_offensive.16790368.exe-391411f41a998d5e88a72f830a6fb1ddd6d50397.aspx

למה זה טוב להחזיק כל כך הרבה EXE לכל משחק ומשחק ולהריץ אותם UNFUCKING-SIGNED אפילו.

מי האידיוט שאחראי על התכנון המטומטם הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העפתי מבט על מה הולך שם, הם כולם nsis installers, אלו עם שמות משחקים אחראיים לפרוס screenshots וקובץ xml עם מידע למשתמש על מה עושה כל הגדרה במשחק.

אחרים אחראיים לפרוס איקונים ושאר קבצים בהקשר של תמיכת משחקים ואפשרויות ההגדרה שלהם.

רובם המוחלט חתומים אבל אכן מצאתי כאלה ששכחו לחתום... מנסיון כשיש הרבה קבצים בתוכנה - לפעמים מפספסים, אבל נכון שחברה במימדים של אנוידיה חייבים לשים לב לחתום כל קובץ כזה.

בכל אופן, אני מניח שה Experience מוריד את ה installers האלה כעדכונים ומתקין אותם, אבל הם בפני עצמם לא צריכים גישה לרשת בריצה. אמור להיות מספיק שתאשר את ה- GE עצמו בפיירוול וזהו, לא כך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך גישה לרשת סביר להניח.

אבל הFIREWALL שלי גם מתריע על תוכנות לא מאושרות שמנסות לרוץ.

אז איך אני יכול לאשר אותם כשהם רצות ללא שום סיבה הגיונית, ואינן חתומות?

ה-installers לא סתם מנסים לרוץ, מישהו מנסה להריץ אותם. אם תתן למישהו הזה הרשאות, נראה לי יותר בכיוון של אנטיוירוס או מאשר פיירוול, אז תקבל התרעות רק אם מישהו אחר מנסה להריץ אותם.

אגב, איזה אנטיוירוס \ פיירפוול יש לך שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

משהו מוזר עם הדרייבר הזה. אני מנסה להתקין אותו, המסך מהבהב בשחור עם סמן העכבר נראה, ואז המחשב עושה log off ומחזיר אותי למסך בחירת משתמש...

למישהו זה עוד קורה עם 8/8.1?

עריכה

טוב לא בטוח מדובבר בבעיה בדרייבר. אני אעדכן אם אמצא מה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן. דריברים יכולים לכלול פרופילים ואופטימיציות למשחקים חדשים, כמו גם תיקונים שונים ומגוונים, ואף שיפורי ביצועים לדורות.

למרות שמתמקדים יותר בדורות החדשים, ואולי מציגים שיפורים שנבדקו על כרטיסים חדשים, זה בהרבה מקרים רלוונטי גם לכרטיסים ישנים, לפעמים דורות קודמים.

לך עוד יש kepler, לצורך העניין אותה ארכיטקטורה של gtx780 ti / ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה משהו מוזר בהתקנה של הדרייבר האחרון מנוידיה

מהזמן שהוא יצא נמנעתי מלהתקין אותו כי היה כתוב שזה עדכון שנוגעים רק לסדרת 900

והמחשב שלי רץ סבבה לא רציתי להסתבך

היום נשברתי אמרתי יאללה נעדכן + עבר כמה זמן אולי לא יהיו בעיות

שעשיתי את ההתקנה גם שמתי לב הגרסת פיזיקס חדשה יותר

בהתקנה עצמה קרה משהו מוזר המסך הלך לישון ולא התעורר ולא ידעתי מה קרה ולא רציתי לסגור ידנית את המחשב באמצע

בסוף זה מה שעשיתי שהמחשב עלה מחשב הכל היה בסדר ובלוח בקרה כתוב לי שההתקנה הצליחה והכל מעודכן אז לא יודע מה זה היה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תבצע התקנה מחדש, לא הייתי סומך על זה שהתקנה הסתיימה בהצלחה אם הייתי צריך לעשות ריסט באמצע התקנה.

במקרה שלי היה מדובר על עדכון פגום (kb 2975719 ככל הנראה. הסרתי סהכ 4 עדכונים שהותקנו באותו היום. אבל ראיתי תלונות ברשת רק על העדכון הזה) כשהסרתי את העדכון(ים) הכל חזר לעבוד כמו שצריך והתקנתי מחדש את הדרייבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...