הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 101 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE
 Share

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שוחרר 332.21 רשמי. עודכן עמ' ראשי.

מוסיף פרופילים ל-SLI / 3D, ותיקוני באגים (ביניהם בעיית רזולוציה בלכידה עם Shadowplay, ותקיעות\קריסות עם fermi)

נערך על-ידי SyndromE
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה הצורך ממשי בצד של , אבל בעקרון אכן אין צורך להסיר את הקודמים, אלא אם כן אתה נתקל בבעיות ואז שווה לנסות. יש אנשים שמסירים את הדריבר הקודם רק בכדי להמנע מבעיות פוטנציאליות. גם אני הייתי נוהג כך בעבר אבל הגעתי למסקנה שגם אם אתקל בבעיה רלוונטית פעם בכמה התקנות - פשוט אסיר במקרה הצורך. בשביל מה לבזבז את הזמן הזה כל פעם מחדש.

נערך על-ידי SyndromE
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

איזה עצבים ההורדה נתקעת בסוף ב Experience.

אני מוריד דרך הדפדפן פיירפוקס אז זה רושם לי אחר כך non 7z או משהו כזה.

אני מוריד מאקספלורר בכלל רושם לי חתימה לא מאומתת.

מה נסגר עם הדריבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

קטלני :sheikhHessam:

תמיד אני תוהה לגבי זה שפעם בשנה יוצא איזה דרייבר שמביא 10% שיפור בכל מיני משחקים שונים עם כל הכרטיסים, אם בתכלס היה אפשר לקבל אפילו פי 2 FPS עם מושלמים ... אגב אני מבין נכון, או טועה, שבMANTLE לא אמורים לצאת הפתעות בסגנון הזה, כי מה שNVIDIA משפרים זה את העבודה של הGPU עם הDIRECTX, ובMANTLE הדרייבר הוא יותר כמו דרייבר של עכבר (הכרחי אבל לא קובע ביצועים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...