מעבד AMD X4 9950 חוות דעת - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד AMD X4 9950 חוות דעת

Recommended Posts

אני מודע לזה אבל תמיד בלוחות AM2 ו AM2+ אני רואה שיש תמיכה בגלל זה שאלתי .

אבל בלי קשר שיניתי את הכותרת זה המעבד הרלוונטי 9950 BE .

יש למישהו פה בנצמרק רלוונטי לגבי המעבד הזה ? הקטע שקראתי בבלוג שיש לו באג בליבה כמה זה נכון ?

הטריפל זה Q עם באג בליבה אחת זה מה שידוע לי גם ב Q יש בעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, תלוי למה.

במבחן של Tech report לפנום 2 המעבד הזה היה אחד מהשוואות. נראה שבתוכנות שעושות שימוש בכל ארבעת הליבות הוא משיג ביצועים עדיפים על המעבד הזה וגם על הE8600. בתוכנות שעושות שימוש בשני ליבות ובמשחקים הדו ליבה של אינטל (ובינהם גם הe8400) נותנים ביצועים עדיפים, בטח בגלל מהירות שעון גבוהה יותר. בקיצור, תלוי מה אתה הולך לעשות במחשב הזה.

הבאג שאתה מדבר עליו היה קיים בגרסה הראשונה של הפנום. הוא לא קיים במעבד הזה.

קישור לביקורת

http://www.techreport.com/articles.x/16147

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד באמת שלקחו משחקים אופטימאליים למרובעי ליבות ( :s07: )

מה אני אגיד לך, אין ממש משחקים אופטימליים לארבע ליבות. למיטב ידיעתי GTA4 הוא היחיד שעושה שימוש כלשהו, אבל זה מגיע מקריאת תגובות וכאלה. אין לי מושג איזה שימוש הוא עושה או האם זה בכלל נכון. הוא משחק בעייתי באופן כללי לכן לא כל כך טורחים לדגום אותו בביקורות השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

920 , 940 יש לכם מחירים שלהם ?

ובנצמרקים ?

למה ב ה L2 נמוך כל כך ? ( הזיכרון המטמון ) .

2 עד 4 MB .

ב Q של אינטל זה 12 MB .

בנוגע לזכרון אין לי מושג. יש בשניהם 2MB. כלומר 512 לכל ליבה. אני לא יודע כמה זה רלוונטי. במבחני זכרון בביקורת שהבאתי לך הפנום 2 לוקחים את מרבית מעבדי אינטל. אני לא מבין בזה מספיק בשביל להגיד מה זה בדיוק אומר וכמה זה רלוונטי למה שאתה לא הולך לעשות עם המעבד.

ה920 שווה מבחינת ביצועים לQ9400 של אינטל. עדיף מעט במשחקים, וקצת פחות עדיף בישומים אחרים. בכל מקרה, ההבדלים בינהם קטנים. ה940 הולך ראש בראש עם הQ9550. מבחינת מחיר כרגע יש מחיר מעולה לQ9400 בIQPC (שלא עולה אצלי בעבודה כרגע) ולדעתי הוא עדיף. אני מניח שגם הQ9550 זול באותו אופן ולכן הוא עדיף. ככלל, אם הבחירה היא בין Q9400 לבין ה920 לך על מה שזול בזמן הקניה. אותו הדבר גם בין ה940 לבין Q9550. בקשר לסקירה על המעבדים הללו, כבר הבאתי לך.

גרסת הBE היא גרסה חסכונית באנרגיה לוקחת פחות חשמל וטובה לC@

הא, לא. זה black edition. אותו המעבד רק עם מכפלות פתוחות. קח לדוגמה את 64 X2 5000. אותו המעבד בדיוק יצא בשני הגרסאות ובאותו המתח. כמובן, הבלאק אדישן היה יקר יותר. זה חזר על עצמו שוב עם ה6400 שגם הוא יצא בשני הגרסאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...