נגמרה ההתחייבות, אינטרנט 2.5-4, איפה כדאי להתחבר ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגמרה ההתחייבות, אינטרנט 2.5-4, איפה כדאי להתחבר ?

KoM

Recommended Posts

אגב שלחתי הודעה לכמה אנשים מ012 לגבי ההגבלות:

"שלום, אני אחד מהלקוחות המאוכזבים הרבים שלכם ...

רציתי לדעת למה אתם מגבילים את מהירות ההורדה בשעות מסוימות.

לא נראה לי הגיוני שכאשר מישהו עושה דרכם חבילה ומשלם על 5 מגה הוא צריך להיות מוגבל במהירות.

אני מחובר דרככם כבר 5-6 שנים וכל פעם אתם מצליחים לאכזב אותי מחדש

ולא משנה כמה אני ממשיך לשדרג את חבילת הגלישה אתם ממשיכים להתעסק לי עם המהירויות הורדה ..

דיברתי עם מספר אנשים ולכולם קורה דבר דומה.

בשביל מה אתם מציעים חבילות גלישה במהירויות גבוהות אם אתם לא יכולים לספק את זה ?

אם אתם חוסמים תוכנות כדוגמת ביטורנט .. הרי בשביל מה לאדם לרכוש חבילת גלישה של 2.5 מגה ומעלה אם זה לא לצרכי הורדה ?

הרי מעל ל70% מתעבורת האינטרנט זה תוכנות שיתוף.

אני אמנע מלתת את הפרטים שלי...

אני מצפה לתשובה עניינית שתספק אותי. אחרי חודשים רבים של תסכול הגיע הזמן ..."

התגובה הראשונה שנתקבלה לפני מספר שעות היא :

"לקוח יקר,

כדי לטפל באופן ענייני בפנייתך,

יש צורך בפרטיך.

012 סמייל"

שלחתי לו מייל בחזרה:

"צר לי אבל אתה טועה .. שאלתי היתה פשוטה ואין צורך בפרטי האישיים לשם קבלת תשובה.

אני רוצה לדעת האם אתם מגבילים את תוכנת הביטורנט\הגבלות מהירות בשעות מסוימות\הגבלות על משתמשים ש"תופסים" רוחב פס גדול, כלומר מורידים\מעלים הרבה.

לפי התשובה שאני אקבל אני אדע אם להתנתק מכם ולעבור לספקית אחרת או להישאר."

מנסיוני האישי תתרחק מ012, כאבי ראש, ניתוקים, אפילו כשרציתי לשדרג חבילת גלישה כל פעם היו בעיות, שבוע או שבועיים ללא . וכל העלויות על שיחות הטלפון. חבל...

נראה לי שאני אעבור לחברה אחרת עם חשבון של 1-2.5 מגה .. הרי יש לי מהיר חינם באוניברסיטה, וחבל לשלם כל כך הרבה ועוד להיות מוגבל.

אה כן, ויש לי חיבור כבלים ללא חייגן (שגם עם זה עשו לי בעיות וסיפרו לי שקרים שונים בשביל להשאר עם זה, משהו לגבי שרק במהירויות מסוימות ניתן להיות ללא חייגן, נשמע לי קצת הזוי)

עריכה-> הנה התגובה שקיבלתי :

"לקוח יקר

חברת 012 סמייל אינה לוקחת אחריות על איכות הגלישה בשימוש בתכנות שיתוף קבצים

בכל נושא אחר, נשמח לתת מענה 24 שעות בטלפון 0722002121

שבוע מצוין."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שלחתי הודעה לכמה אנשים מ012 לגבי ההגבלות:

.....

.....

.....

טוב נו, מה כבר אפשר לצפות מהספקיות? אין מצב שהן יודו במשהו..

אני התחברתי ל012 בדיוק לפני שבועיים ועוד שבועיים אני גם מתנתק

ממליץ על בב"ל\אורנג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלקוח מאוכזב של 012, אני עדיין אמליץ עליהם בתנאי הבא: אם אתה משחק במשחקי מחשב דרך האינטרנט.

אני משחק ב-WOW כבר מ2006, ופינגים של 80-200 בלי לאגים בחיים לא היה לי, רק כשעברתי ל-012 לפני חודש. וזה פשוט תענוג לשחק בצורה כזאת (אחת הסיבות שנטשתי את המשחק לכמה חודשים הייתה בגלל לאג ממושך עם בינלאומי).

אבל, כמו שאמרו לפני ומנסיון שלי, 012 חוסמים לי לגמרי את הורדות הטורנט.

מה שאני באופן אישי מתכוון לעשות, להוריד לחבילת 2MB, להישאר מחובר ל-012 בשביל הפינגים ב-WOW, ולהתחבר לחבילה הכי זולה של בזקבינלאומי בשביל הורדות טורנט. סך הכל אני אשלם בסביבות ה-100 שקלים על הכל, תוספת של 30 שקלים אבל עם ראש שקט (אין לי בעיה להוציא שקל ליום בשביל זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על "מסלול GAMER" של ?

BTW מי פה עוד מחובר עם כבלים ללא חייגן ? (אני זוכר פשוט שפעם שעברה כשרציתי לעבור עשו לי בעיות בנוגע לחייגן ואולי בגלל זה נשארתי עם 012)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...