Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 218 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו גם אני מצטער שרכשתי רק 3 רישיונות ;D

הייתי צריך לרכוש לפחות עוד 3 רישיונות דרך קרוב משפחה... אין ספק שהייתי יכול להיפטר מהם במחיר העלות (או אף עם רווח צנוע) במידה ואחרי חצי שנה גיליתי שאני לא באמת זקוק לכ"כ הרבה רישיונות... לא נורא.

בכל אופן לענות לשאלה של עצמי -- אני (כנראה) עומד להתקין RC למרות ש-RTM כבר אוטוטו בחוץ (באופן רישמי) רק בגלל שאני לא בטוח כמה זמן ה-RTM יחזיק מעמד. מיקרוסופט אגרסיביים מאוד בנושא אכיפת אקטיבציה ולדעתי יחסמו די מהר כל מעקף. מה שכן אני מתכוון לעשות רישום מפורט ביותר של כל הצעדים בהתקנה, כל צעד בשחזור מידע מה- אותו אני משדרג (התקנה נקייה), וקינפוגים שונים של תוכנות שונות או מערכת ההפעלה עצמה. כל זה בידיעה שאני אהיה חייב לבצע התקנה נקייה נוספת עד מרץ 2010 (פקיעת תוקף ה-RC). האינפורמציה הזאת שימושית מאוד על כל מקרה שלא יהיה... מין מסד נתונים של החווייה על 7.

אקבע את דעתי בנושא (אם להתקין RC או RTM) מתישהו בשבועיים הקרובים לאחר שאקרא דיעות/השערות מנומקות/מלומדות נוספות. ;)

עריכה: בעצם..בשביל מה לבזבז זמן לקרוא/לחפש דיעות של אנשים (בעיקר ילדונים) שלא יכולים להיות נביאים יותר טובים ממני. ;D אלך על תחושת הבטן שלי ואתקין RC וזהו. את הזמן שחסכתי אשקיע מחדש בנובמבר-דצמבר בהתקנה נקייה וחוקית למהדרין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם כבר אנחנו בנושא, מה דעתך למכור לי רשיון אחד? :D

7257642.gif

נראה לך? ב-$50 אני כבר מעדיף לצ'פר (מתנה) איזה קרוב משפחה יקר או אחת מהאקסיות שעדיין אוהבות אותי. 4488538.gif

הייתי צריך לקנות 9 רישיונות...

ד"א, לפי מה שהבנתי אפשר לרכוש רק רישיון אחד בתור חבר הסתדרות המורים כך שאם כבר אז צריך למצוא מחנכת על . 1801831.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדר התחום האפור. לא בדיוק לפי ה-license agreement של מיקרוסופט אבל אם מוכרים את זה ב-eBay, זה לא כזה ביג דיל אפטר אול... לא חושב שזה נוגד את חוקי המדינה בכל אופן. אם מישהו מחר כותב ברישיון שלו "אסור לך לדבר על התוכנה שלי רעות בפורומים" אז אולי הוא יוכל לתבוע אותך נזקים אם כן תדבר, אבל לא יוכל לתבוע את הפורום על פרסום הדברים כל עוד אינם שיקריים. אינני עו"ד...

סימוכין:

http://www.macobserver.com/tmo/article/Apple_Subpoenas_Mac_Rumor_Sites_Over_Audio_Product

http://www.eff.org/cases/apple-v-does

אם תקרא את הכל תראה שאפל חיפשה את מי שהפר את חוזה החיסיון עמה כי היא לא יכלה לעשות מאומה נגד פרסום דברי אמת מהמפרסם האחרון. בסופו של דבר אפילו את זהותם של מפרי הרישיון שלה הם לא קיבלו. או במילים אחרות, זה חוקי לגמרי להעלים עין ממפרי הסכמים של חברות כל עוד לא בדובר בפיראטיות מובהקת. במקרה שלנו מקבלת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, לפי מה שהבנתי אפשר לרכוש רק רישיון אחד בתור חבר הסתדרות המורים כך שאם כבר אז צריך למצוא מחנכת על . 1801831.png

מספר הרישיונות למורה לא מוגבל, מה שמצמצם את האפשרויות הוא שהרישיון מתיר רק למורה או לקרובי משפחה מדרגה ראשונה להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת נגד את ההיגיון הבריא, לכן הלכתי לבדוק אותו.

https://www.scool.co.il/ness/index.asp?id=1085#549

האם ניתן להזמין כמה עותקים מאותו סוג באותה הזמנה ?

על פי תנאי ההסכם, מורה רשאי להזמין עותק אחד מכל תוכנה.

אתה יודע מניסיון אישי שאפשר לרכוש מספר העתקים? זה אומר במילים אחרות שהם מעלימים עין, שזו אפשרות קיימת למרות שבעלת סבירות נמוכה לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה לך בתור משתמש ביתי (וזאת המטרה של הרישיון הזה) כל עוד הקוד פועל גם על 64 ביט?

נכנסים לאתר TECHNET/MSDN, בודקים מה הSHA1 של גירסת מערכת ההפעלה הרלוונטית (64BIT) ומורידים בביטורנט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...