Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 145 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיה קלה:

אני רוצה לעשות שידרוג לויסטה עם RC

הויסטה עם SP1 ועם חבילת שפות Mui בעיברית

הבעיה היא שאני רוצה לנטרל ולהסיר את העיברית לגמרי בשביל שאני אוכל להתקין את Win7 בתור שידרוג ולא בתור התקנה נקייה

נכנסתי להגדרות שפה ושיניתי הכל לאנגלית אבל המסך של 'ברוך הבא' עדיין מופיע בעיברית ועדיין כשאני מנסה להסיר את העיברית אז הואמודיע לי שהעיברית מוגדרת כשפת ברירת מחדל ובגלל זה אי אפשר להסיר אותה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, שלום לכולם מ-WIN7 :)

דבר שני, הורדתי וצרבתי את זה אצל אחי (צורב SATA אצלו), ואז ניסיתי. קודם כל, ה- שלי זיהה את הדיסק, ודבר שני, אחרי הפיכת כל ה-SATA מ-IDE חזרה ל-SATA, ודיסק שנצרב על המחשב של אחי ולא על שלי, הכל עבד. צרבתי את זה אצלו עם תוכנה בשם imgBurn, שאגב תומכת ב-7 ואני הולך להתקין אותה.

אנטי וירוס מומלץ ל-7 אני מבין שזה AVG?

א. אז אני מבין שהצריבה האיטית בImgBurn היא זו שעזרה? (על כמה צרבת? 1X?)

ב. אתה יכול להסביר את המשפט שהדגשתי? לא הבנתי למה התכוונת.

אני עכשיו מוריד מחדש את הISO כי פעם שעברה הוא עשה לי Finished אבל נשאר עם הסיומת הזמנית (dlm) והייתי צריך להוריד אותה ידנית, אז יתכן שהקובץ שלי אולי פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA שחררו דריבר 15.35 WHQL לתמיכה ב-Windows 7 32/64 לצ'יפסטים מסדרת :xyxthumbs:

החל מ- 4.

יש לי מחשב עם NFORCE2 ואני רוצה להתקין עליו את 7 כדי לראות איך היא תעבוד, אני מקווה שב-7 יש מובנים ל-NFORCE2.....

מה שמעצבן הוא שNVIDIA לא תומכת יותר גם בNFORCE3- בזמן שVIA ואינטל עדיין מוציאים לצ'יפסטים של אותה התקופה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אז אני מבין שהצריבה האיטית בImgBurn היא זו שעזרה? (על כמה צרבת? 1X?)

ב. אתה יכול להסביר את המשפט שהדגשתי? לא הבנתי למה התכוונת.

אני עכשיו מוריד מחדש את הISO כי פעם שעברה הוא עשה לי Finished אבל נשאר עם הסיומת הזמנית (dlm) והייתי צריך להוריד אותה ידנית, אז יתכן שהקובץ שלי אולי פגום.

א. זה או זה או שהצורב של אחי, שהוא צורב SATA, עזר. וכן, צרבתי על 1X.

ב. בשביל שיהיה נוח להתקין על מחשב , חברות לוחות האם עשו אופציה בלוח שכל בקרי ה-SATA יראו כמו בקרי IDE. 7 לעומת זאת כנראה לא אוהבת את זה, ולכן כיביתי את האופציה הזאת - מה שאומר שבקרי ה-SATA חזרו להיות SATA. מקווה שעכשיו זה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה או זה או שהצורב של אחי, שהוא צורב SATA, עזר. וכן, צרבתי על 1X.

ב. בשביל שיהיה נוח להתקין על מחשב , חברות לוחות האם עשו אופציה בלוח שכל בקרי ה-SATA יראו כמו בקרי IDE. 7 לעומת זאת כנראה לא אוהבת את זה, ולכן כיביתי את האופציה הזאת - מה שאומר שבקרי ה-SATA חזרו להיות SATA. מקווה שעכשיו זה ברור.

7 עובדת מצויין גם במצב ide וגם במצב ahci

למעשה גם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החל מ-NFORCE 4.

יש לי מחשב עם NFORCE2 ואני רוצה להתקין עליו את 7 כדי לראות איך היא תעבוד, אני מקווה שב-7 יש דרייברים מובנים ל-NFORCE2.....

מה שמעצבן הוא שNVIDIA לא תומכת יותר גם בNFORCE3- בזמן שVIA ואינטל עדיין מוציאים דרייברים לצ'יפסטים של אותה התקופה!

http://digg.com/microsoft/How_To_Vista_and_Nforce2_With_Full_Driver_Support?t=22325123#c22325123

לא ממש עברתי על הקישורים להורדה שהוא נותן שם, אבל מפורומים אחרים ראיתי שהמליצו את זה:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1271

וזה עבד לאנשים עם 7... אם לא נותן להתקין אז שים compatibility ל- sp2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...