Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 146 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. זה או זה או שהצורב של אחי, שהוא צורב SATA, עזר. וכן, צרבתי על 1X.

ב. בשביל שיהיה נוח להתקין על מחשב , חברות לוחות האם עשו אופציה בלוח שכל בקרי ה-SATA יראו כמו בקרי IDE. 7 לעומת זאת כנראה לא אוהבת את זה, ולכן כיביתי את האופציה הזאת - מה שאומר שבקרי ה-SATA חזרו להיות SATA. מקווה שעכשיו זה ברור.

טוב ניסיתי שוב אחרי הורדת הקובץ מחדש וצריבה בImgBurn על 1X, ועדיין אותה הבעיה. לא הבנתי כ"כ מזה משנה אם זה צרוב SATA או לא.

לגבי הביוס, עד היום ההגדרות בביוס אצלי היו Pata Only, ובשורה Sata Keep Enabled עשיתי Yes. עכשיו בחרתי במקום זה Sata + Pata, וגם זה לא עוזר. לזה התכוונת? נראה לי שאני אצטרך לחכות עוד קצת שיהיה יותר מידע ברשת, או לחכות ל7 הסופי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://digg.com/microsoft/How_To_Vista_and_Nforce2_With_Full_Driver_Support?t=22325123#c22325123

לא ממש עברתי על הקישורים להורדה שהוא נותן שם, אבל מפורומים אחרים ראיתי שהמליצו את זה:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1271

וזה עבד לאנשים עם 7... אם לא נותן להתקין אז שים compatibility ל- sp2.

תודה! :xyxthumbs:

אבל עדיין, זה דרייברים של XP שכנראה יעבדו גם ב -7. פשוט בזיון ש- לא תומכת יותר ב'ציפסטים הללו. :pissed:

בטוח? כי באתר של nvidia, ה- 4 מופיע תחת legacy, ואין לו דרייברים ל- 7 (רק לויסטה וכו').

כן, אתמול נכנסתי ל- LEGACY, בחרתי את NF4UTRA ואת WIN7 והוא נתן לי את הדרייברים הארונים שהחברה הוציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

יש לי כאן את המחשב החדש, עדיין לא מותקן עליו אף מערכת.

האם כדאי לי להתקין עליו עכשיו 7 RC?

או XP?

שימוש שיהיה בו: משחקים כבדים(גיימר).

שאלה נוספת: האם אני ירגיש שינוי בביצועים במשחק כבד כשאני משחק ב 7 לעומת XP?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול להתקין 7 אני איתו חודש והוא ענק מפעיל לי משחקים כבדים בלי מאמץ מיוחד ואצלי הוא רץ יותר מהר מאשר על כך שלדעתי כדי לך מאוד להתקין מה אכפת לך זה חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תתקין ויסטה, עם כל הכבוד ל7, היא עדיין לא בעלת תאימות מלאה, ויש משחקים שלא תוכל לשחק בא אונליין. זו סתם מערכת עתיקה שאין שום סיבה להתקין על מערכת חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שבוע עם 7 ראיתי כמה דברים שצריך לשפר:

ה media player לא נוח מכיוון שאין את ה toolbar כמו שהיה פעם ועם מה שיש עכשיו לא רואים את שם השיר וכמה זמן וכאלה

לא עובד לי מצב sleep לא יודע למה [הוא הולך לישון וישר נדלק שוב]

חוץ מזה הכל די בסדר עובד מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים קצת עם התגובה האחרונה - חסר לי הפלייליסט במצב מוקטן. חוץ מזה, אני מאוד נהנה מהמערכת, ומהעובדה שלמחשב לוקח שניות מהרגע שלחצתי על כפתור ההפעלה עד לרגע שבו שאני יכול להשתמש בו.

עריכה: חוזר בי ממה שאמרתי, מסתבר שהשהיית העכבר לרגע על WMP פותחת חלון קטן שמאפשר להעביר שירים קדימה ואחורה, וגם לראות את שם השיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לבחור 7 באף אחת מהאפשרויות שב-legacy.

אתה צודק' date=' היום אי אפשר.... אבל אתמול היה אפשר.....

ידעתי שהייתי צריך להוריד אותם אתמול..... :lol:

אולי הם שמו אותם עבור NF4 בטעות ,לא יודע. תחת הדגמים שנתמכים ע"י הדרייבר היו כל דיגמי NF4.

אני מניח שנשמע על זה בפורומים ברשת.....

עריכה, כמו שאמרתי, נשמע עליהם ברשת בהקשר ל-NF4.

[url']http://www.nforcershq.com/forum/image-vp627983.html#627983

כאן יש לינק להורדה של גירסה תואמת לNF4. אבל, בינתיים אנשים מדווחים שיש להם BSOD אחרי התקנה שלה. כנראה בגלל זה בזריזות העיפה את NF4 מרשימת הצ'יפסטים התומכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי בעיות עם ה-WMP12.

1. אני לא רואה סרטים, רק שומע .

2. כשאני פותח את ה-enhancement, אני לא רואה את התוכן של החלון שלו (EQ, SRS וכו'), רק את המסגרת של החלון.

מוכר למישהו?

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי בעיות עם ה-WMP12.

1. אני לא רואה סרטים, רק שומע .

2. כשאני פותח את ה-enhancement, אני לא רואה את התוכן של החלון שלו (EQ, SRS וכו'), רק את המסגרת של החלון.

מוכר למישהו?

רעיונות?

קודקים אחי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...