Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 106 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

אני מחכה שיעשו כבר שילוב נורמלי בין כל התוכנות בין הדואר האלקטרוני ללוח שנה וכו...

(וכמה קשה להוסיף תזכורות יותר פשוטות לדברים נפוצים כמו ימי הולדת וכודמה)

אפילו שבנושא הזה עוקפת את MS (אני לא מתיחס לפתרון של שרתי EXCHANGE), עדין לא מאפשר לקשר אנשי קשר מהדואר לתזכורות בדואר האלקטרוני, כמה זה קשה להוסיף שדה של התאריך לידה בדואר אלקטרוני שיתעדכן אוטומטית כתזכורת בלוח השנה?

אני באמת חושב שבימינו לוח שנה צריך להיות יותר מהדבר הזה שקופץ לך ליד השעון... ולא צריך להיות תוסף אלא חלק ממערכת ההפעלה.

ואז כבר יהיה אפשרות לבנות רשימת אנשי קשר/ ספר טלפונים / לוח שנה / וכו ולשתף בין החברה...

למשל בIE8 יצאה האפשרות של ACCELERATORS כמה נחמד יהיה אם אני רואה כתבה מענינת לגבי משהו שיצאה בעוד שבוע

אז כל מה שאני צריך לעשות זה לסמן את התאריך של זה וזה אוטומטית יתעדכן לי בלוח שנה של התזכורות שלי...

ברגע שאנחנו נזרוק את הקונספט של שירותים ספציפים לX,Y,Z ונעבור לשילוב של כל השירותים לכדי פיתרון אחד (לא חובה שהשרותים מוצאים עלידי אותה חברה) אז אנחנו נתקדם רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים יש לי שאלה,

יש לאחי מחשב לא הכי מהיר וחזק בלשון המעטה, מעבד ישן 512 מגה זיכרון פנימי ועוד כמה חלקים לא רלוונטים במיוחד לשאלה, קנינו אותו לפני משהו כמו 3 שנים,

השאלה שלי היא אם אני אתקין עליו ווינדוס 7 יש מצב שזה יעבוד נורמלי? כרגע הוא עם כי כשניסינו על המחשב הזה הציון היה משהו כמו 2.9 וזה ממש לא זז וקירטע המון.

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

אחת מהדרישות הבסיסיות היא קודם כל:

"משתמש הקצה חייב לרכוש מחשב חדש עליו מותקנת מראש חלונות ויסטה, בזמן בו התוכנית פועלת."

התוכנית כמובן החלה רק לפני כחודש.

http://hwzone.co.il/news/1234716605/346/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

הכוונה היא שברגע שהתוכנית תצא לפועל (אם וכאשר), אדם שקנה מחשב עם חלונות יקבל בחינם שדרוג ל-7, בהתאם לגרסה שהוא קנה. הזמן העיקרי הוא העתיד, כשתתחיל התוכנית, ואז ברגע שהיא תתחיל, תקבלו 7 בחינם. מקווה שזה מסביר הכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...