Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 105 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא אמר שאסור לו להתקין את הגרסה הזאת, אבל הוא ממש לא אמור להתקין אותה. הגרסאות האלו לא אמורות בכלל ליהיות בבעלותו.

ואם הוא מוריד את הגרסה הזאת מהאינטרנט זה פירטיות (שבמקרה אסורה כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ עזוב את זה,

כתוב בחוקים של הפורום אסור ווארז, אז לא מדברים פה על ווארז. מובן?

פירטיות = ווארז = לא חוקי = אסור על פי חוקי הפורום לדבר כאן על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להספים את הדיון הזה.

מיקרוסופט לא נתנה לנו רישיון לגרסאות האחרות של הבטא אז אסור להשתמש בהם. לא משנה מה תמציאו לעצמכם בראש. מי שמשתמש בזה עושה זאת בניגוד לחוק, שלא לדבר על חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאד, אני לא רוצה לא את MSN בתור דף הבית שלי, לא את מסנג'ר במחשב שלי ולא את הוטמייל בתור תוכנת המייל שלי.

אין לי בעיה שיצרפו אותם אם הם מצרפים גם שירותים אלטרנטיביים של חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לעזאזל אתה מדבר?

אני מניח שmeirpolaris מדבר על אינטגרציה יותר טובה של תוכניות הlive עם המערכת עצמה

מה שיכול להיות דיי טוב כמובן אם מייקרוסופט תפתח את זה כAPI כך שכל שאר התוכנות יוכלו לעבוד עם המערכת (ובכיוון ההפוך) ביתר נוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאד, אני לא רוצה לא את MSN בתור דף הבית שלי, לא את מסנג'ר במחשב שלי ולא את הוטמייל בתור תוכנת המייל שלי.

אף אחד לא מכריח אותנו, אני למשל גם לא משתמש בשלושתם.

אבל למה שלא יהיה אפשרות נניח, שכל ה Favorites והגדרות אישיות אחרות יגובו אוטומטית ל Skydrive?

הייתי רוצה גם שיהיו אפשרות לקנות / לשכור תוכנות ומדיה (כמו ו Itunes)

מיקרוסופט כבר עושה צעדים בכיוון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי זה כאשר מכריחים את MS לסרס את המוצרים שלהם בגלל BS כלשהו...

ולדעתי אינטגרציה של מוצרים כמו הLIVE לתוך מערכת ההפעלה זה יהיה פשוט מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעד אינטגרציה טובה יותר עם שירותי הLIVE (אני משתמש וותיק בהרבה מהם), בכל מקרה אומרים שבWAVE 4 שיצא בסמוך ליציאת 7 יהיה אינטגרציה הרבה יותר טובה עם המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להספים את הדיון הזה.

מיקרוסופט לא נתנה לנו רישיון לגרסאות האחרות של הבטא אז אסור להשתמש בהם. לא משנה מה תמציאו לעצמכם בראש. מי שמשתמש בזה עושה זאת בניגוד לחוק, שלא לדבר על חוקי הפורום.

אני לא מבין. איך זה יכול להיות לא חוקי אם MS בעצמה מעלה לרשת גרסאות להורדה? זה נראה לי הכי חוקי שיכול להיות.

ואגב, האם יש איזו גירסה של או או 7 אשר מאפשרת למנוע פתיחת יוזרים נוספים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...