Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 108 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כל הרעיון :screwy:

(וזה לא "לקוני OEM", זה שתקנה גירסת OEM לא יתן לך כלום)

זה לא מבצע של MS כי בא להם להיות נחמדים ולזרוק לזבל את , הם עושים את זה כחלק מהסכם עם יצרניות OEM שהיציאה הקרובה של 7 פוגעת להם במכירות (כי אנשים פשוט מחכים ל-7 ולא קונים עכשיו מחשב עם ויסטה) אז הם סיכמו עם MS (בטח בתמורה לתשלום כלשהו ביניהם) שכל מי שיקנה מחשב מותג עם החל מתאריך תחילת ההסכם, וכל עוד הוא יעמוד בשאר ההגבלות, יהיה זכאי לשדרוג בחינם ל-7 כשזו תצא.

שים לב שזה אפילו לא בהכרח תקף אוטומטית לכל יצרניות המחשבים.

Do note that this is an optional program, so not all OEMs may choose to participate. OEMs that choose to participate in this upgrade program will have the freedom to determine how to best provide qualifying end users with the details.

http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=609&pgno=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא שוב את אותו מקור שממנו הבנת משום מה שמי שיש לו ויסטה יקבל 7 בחינם... :-X

למשל מכאן והלאה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=386298.msg3437671#msg3437671

מה זה MS?

לפי מה שהבנתי זה יצא לאור אבל לא ברור לחלוטין בדיוק, זה נדלף שום דבר רשמי

מה שזה אומר למעשה, שמי שיש לו מחשב מותג בעל מקורית גירסאת OEM יקבל ווינדוז 7 (שידרוג) בחינם, לפי אותו סוג שיש לו כמובן בהתאם (פרו, פרו וכ"ו).

אין תאריך רשמי

זה לא לגמרי ברור

יכול להיות שמדובר על כל מי שרכש פשוט יכנס ולא מתאריך מסויים

המחשב שלי נחשב כמחשב מותג בעל גירסא מקורית של OEM.

מבין את הקושי שלי בהבנה של זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשב מותג בדיוק יש לך? "אייבורי" ?

אתה מפספס לחלוטין את הכוונה של חברות OEM. בארץ ההסכם הזה של MS (מיקרוסופט, נו באמת) הוא חסר חשיבות כמעט לחלוטין לצרכן הפרטי, כי לא קיימות חברות כאלה כמעט בכלל. היחידים שאני יכול לחשוב עליהם בארץ הם (ואולי HP?), שאומנם מציעים מחשבי מותג למכירה, אבל.. מי קונה אותם?

נו, רק שזה יהיה רשמי כבר....

מה זה כלכך משנה לך? אתה הולך לקנות מחשב מיצרנית OEM? איזו בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע, דיברתי על לקוחות פרטיים.

Yakim Peled, עניתי על השאלה השניה שלך.

מחשבי מותג הם מחשבים (יקרים למדיי יחסית למחשבים לא ממותגים) שהמפרט שלהם סגור וקבוע מראש (עם מעט מאוד אופציה לשינויים, בעיקר שדרוגי מעבד לפי מהירות/מחיר ודברים בסגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשב מותג בדיוק יש לך? "אייבורי" ?

אתה מפספס לחלוטין את הכוונה של חברות OEM. בארץ ההסכם הזה של MS (מיקרוסופט, נו באמת) הוא חסר חשיבות כמעט לחלוטין לצרכן הפרטי, כי לא קיימות חברות כאלה כמעט בכלל. היחידים שאני יכול לחשוב עליהם בארץ הם (ואולי HP?), שאומנם מציעים מחשבי מותג למכירה, אבל.. מי קונה אותם?

מה זה כלכך משנה לך? אתה הולך לקנות מחשב מיצרנית OEM? איזו בדיוק?

מחשב נותג זה לא מחשב נייד? ו-OEM המשמעות של זה תוכנת התקנה שמגיעה עם המחשב או ללא הקופסא משהו כזה....

יש לי טושיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה מתבלבל.

תוכנה ב"גירסת OEM" הכוונה שלה היא שזו גירסה במחיר מסובסד שמותר למכור רק בנוסף למכירת מחשב שלם.

כן, היא מגיעה ללא הקופסה וכו' וכו', אבל זה פרט לוואי ולא העיקר, בטח שלא המשמעות של המילה OEM (שהיא בכלל ר"ת של Original equipment manufacturer ואין שום קשר ל"גירסאות ללא קופסה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה מתבלבל.

תוכנה ב"גירסת OEM" הכוונה שלה היא שזו גירסה במחיר מסובסד שמותר למכור רק בנוסף למכירת מחשב שלם.

כן, היא מגיעה ללא הקופסה וכו' וכו', אבל זה פרט לוואי ולא העיקר, בטח שלא המשמעות של המילה OEM (שהיא בכלל ר"ת של Original equipment manufacturer ואין שום קשר ל"גירסאות ללא קופסה").

זה המחשב שלי:

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=708489

תגיד לי אתה

מחשב עם גירסאת OEM?

מחשב מותג?

אםלא כמה יעלה לשדרג? P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...