Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 116 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוקר טוב...

http://www.google.co.il/search?q=windows+7+mp3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

מוחק את ה5 שניות הראשונות של השירים.

:lol:

התוצאה הראשונה בחיפוש הזה היא תיקון הבעיה, שאני מאמין שכבר מובנה בגרסה האחרונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הן לא משוחררות באופן רישמי על ידי ולכן אין למשתמשים של הבטא הפומבית רישיון חוקי להתקין ולהריץ אותן. לא משנה שהקוד עובד או לא.

זה כמו שתגיד שמצאת מפתח לבית של מישהו אז מותר לך להכנס אליו עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אין שום חוק שאוסר שימוש בהם, אם לא רוצה שנשתמש בהם היא צריכה למנוע מהעובדים שלה להדליף את זה, והיחידים שהיא יכולה לבוא אליהם בטענות הם העובדים/שותפים או מי שלא הפיץ את זה. מעבר לזה יש TRIAL של 30 גם אם אני לא הכניס מפתח.

בוא נקח את עלית בתור דוגמא, עלית מפתחת טעם חדש לתפוצ'יפס, בה עובד לקח שקית הביתה ונתן לשכנים לטעום ללא רשות מהחברה, אבל השכנים הרי לא אשמים בכלום, ועלית יכולה לבוא בטענות רק כלפי העובד.

בכל מקרה, אני לא מתכוון להמשיך לריב על זה, אתה האחראי, ואני מכבד את זה, רק נתתי את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פאק רציני בתאוריה:

אלה שמדליפים הם בטא טסטרים שמייקרוסופט בחרה לבטאות הסגורות. כחלק מההסכם (הNDA בין היתר) הם חותמים לא להפיץ גרסאות לשימוש חיצוני מאשר צוות הבדיקה המאושר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...