Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 76 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמתי לב שבגלל VMware, הlog off של משתמשים בXP (המחשב המארח, לא הוורטואלי) הפך למצב הקלאסי ולא הרגיל

כשאני מנסה לשנות את זה לרגיל כתוב שבגלל VMware לא ניתן לשנות

מישהו יודע מדוע ואיך אפשר לתקן?

עריכה: לא משנה, התוכנה עשתה לי עוד כמה צרות במחשב אז מחקתי אותה ואני אנסה את VirtualPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה די גדולה עם WIN .

התקנתי לא מזמן את ויסטה מאחר שהחלטתי שלא כדאי לי את 7 כראשי.

עוד בזמנו כשקניתי את המחשב חילקתי את ה HD 160GB ל 2 מחיצות ( C ו D). ל C הקצתי 15 GB משום שידעתי כי לא תגמור אפילו חצי מזה.

עכשיו אני קצת בבעיה משום שויסטה לוקחת לי 12 ג'יגה מה 15 ועוד כל מיני תוכנות שמותקנות על הכונן השאירו לי משהו כמו 300MB היום ואני בבעיה ממש קשה.

ב D יש לי הרבה דברים שאני לא יכול למחוק על מנת לפרמט ולהקצות מקום חדש לכל אחד מהכוננים. עכשיו לפי מה שאני זוכר WIN7 לא תופס כמות גדולה כזאת כמו ואני חושב שאוכל להסתדר עם הבלאגן הזה. זה נכון? 7 שוקל פחות?(אני מדבר על שדרוג מויסטה ל 7). מה בעצם השדרוג עושה? הוא מוחק את ומשאיר את הדברים שלא קשורים לWIN עצמו? זאת אומרת יהיה לי מקום לנהל את העסק כמו לאחר פרמוט?

אם לא יש אפשרות אחרת חוץ מפרמוט על מנת לקחת קצת מהמקום ב D ל C?

תודה רבה לעזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש ברשותי VMWARE WORKSTATION אני מפעיל עליו את וינדוס 7 בגרסה ניסיונית , הכל עובד טוב ויפה חוץ מכמה בעיות שנתקלתי בהן והודה לכם אם תוכלו לעזור בפתרונם:

1. כרטיס המסך שלי אינו מזוהה ע"י וינדוס , מה ניתן לעשות כדי להגדירו?

2. כאשר אני מקצה 2 ליבות (שזה דרך אגב המקסימום שהתוכנה נותנת) הווינדוס מקרטע ותוקע את המחשב והכל זז ממש ממש לאט.

כמו כן כאשר מוקצה רק ליבה אחת הכל עובד בצורה חלקה יחסית אך כל העומס הוא על ליבה זאת בלבד והייתי מעוניין לעשות חלוקת עומס בין הליבות.

* מפרט המחשב אם תצתרכו נמצא מימין ב"מפרט מחשב".

אלו הן הבעיות העיקריות שניתקלתי בהן הודה לכל העוזרים?

גל

נ.ב. אציין שלא מצאתי פתרון בנושא בפורום.(גם לא העלה יותר מדי פרטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VM לא תומך בהאצת חומרה של כרטיס מסך ובטח גם לא יבצע אמולציה של כרטיס המסך הנוכחי שיש במכונה המארחת.

מכיוון ש7 היא מערכת בנמצאת בשלבי בטא קשה להגיד אם יש איזשהו פיתרון מיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה,

כמו כן אשמח לדעת בנוגע ריבוי הליבות, מדוע כשאני בוחר ב2 ליבות זה מקרטע וכאשר אחת זה עובד יחסית חלק והרבה יותר מהיר? ללא ההפך אמור להתרחש?

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כונן דיסקטים בחיבור USB שמוגדר נכון בביוס, הוא מזוהה היטב במערכות ההפעלה האחרות שלי (XP ו"ויסטה"), אך לאחר התקנת וינדוס 7 על כונן נפרד, כונן הדיסקטים לא מזוהה ע"י המערכת הזאת.

במנהל ההתקנים הכונן מופיע עם סימן קריאה! צהוב. כל ניסיון לעדכן את ההתקן, כלולל הסרה והתקנה מחדש מביא לאותה תוצאה בתוספת הערה, שהמתקן הכי מתאים והכי חדיש קיים כבר.

האם למישהו יש פתרונות? לא מצאתי פיתרון ברחבי האפשרויות של מיקרוסופט (עזרה טכנית, פורומים וכו').

אני חייב להדגיש שוב, שכשאני נעלה את אחת המשתי מערכות ההפעלה האחרות שלי כנ"ל, הבעיה אינה קימת והכול תקין.

הכונן עצמו במנהל ההתקנים מסומן כ- -FDU DEVICE.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...