Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 225 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

אני עם הבילד האחרון, ויש לי בעיה של רזולוציה. הורדתי את הדרייבר של .הוינדוס ממליץ על הרזולוציה הכי גבוהה, וזה קטן מדי אני לא מצליח לקרוא כלום... כשאני מקטין את הרזולוציה אז זה לא מתוח על כל המסך , ולמעלה ולמטה יש מלבנים שחורים ... הוא לא מנצל את כל המסך קיצר..

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקנתי את ה7 הסופית במחשב אחר שלי,היא סבבה והכל מהירה ,אבל אין בה משהו מיוחד שבשבילו צריך לנטוש את הויסטה

אפילו ה7 היא סוג של לייט,יש הרבה אפשרויות שאני רגיל אליהם שאין ב7 ,כמו למשל,לגבי סרגל הכלים...זאת אומרת,"ההתחל"

אני רגיל ואוהב את התפריט ההתחלה הקלאסי ,ב7 אין אפשרות בחירה,אני גם צריך לעשות לעצמי קיצורי דרך לדברים כמו ,"המחשב שלי" "מסמכים"

מה שדיי מעצבן.

ועברתי על לוח הבקרה,אין ממש דברים חדשים....לא יודע,אני ממש מאוכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את ה7 הסופית במחשב אחר שלי,היא סבבה והכל מהירה ,אבל אין בה משהו מיוחד שבשבילו צריך לנטוש את הויסטה

אפילו ה7 היא סוג של לייט,יש הרבה אפשרויות שאני רגיל אליהם שאין ב7 ,כמו למשל,לגבי סרגל הכלים...זאת אומרת,"ההתחל"

אני רגיל ואוהב את התפריט ההתחלה הקלאסי ,ב7 אין אפשרות בחירה,אני גם צריך לעשות לעצמי קיצורי דרך לדברים כמו ,"המחשב שלי" "מסמכים"

מה שדיי מעצבן.

ועברתי על לוח הבקרה,אין ממש דברים חדשים....לא יודע,אני ממש מאוכזב.

למה בדיוק ציפית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בדיוק ציפית?

למשהו יותר מהפכני ,על זה עבדו כמה שנים טובות? רק על מהירות? הויסטה אחרי SP2 כמעט אותו דבר בדיוק מבחינת מהירות.

מה הוסיפו? דברים שאין להם שימוש בכלל ,בקיצור,מערכת משעממת,אפילו גאג'אטים חדשים לא הוסיפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמעוניין להתקין 7 מ-DiskOnKey, זה ממש פשוט, עשיתי את זה ועובד טוב. חסרון יחידי ששמתי לב, הטעינה הראשונית של ההתקנה יותר מהירה עם (די משמעותית), אבל ה-extraction וכל השאר יותר מהיר מה- (בערך שנייה לאחוז - 100 שניות extraction)

דרך vista/win7:

Start>Run> cmd
diskpart
list disk
select disk <n> (whichever corresponds to your from above)
clean
create partition primary
active
format quick fs=fat32
assign
exit

ואז מעתיקים את כל הקבצים מה-ISO לתוך ה-diskonkey. וזה הכל. עושים boot מה- וזה עובד. בדקתי עם RTM סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הגרסא האחרונה של WIN7 והיא לא יותר משדרוג ביצועים לויסטה וסרגל כלים חדש.

כמעט 3 שנים MS עבדו על המערכת הזאת ואפילו מערכת קבצים חדשה

שהם אמרו שיכניסו עוד בשלבים הראשונים של המערכת הם לא הכניסו ועם אני לא

טועה הם דיברו על ליבה חדשה שתיהיה בWIN7 אבל לא נראה לי שהם עשו את זה

הם רק שידרגו אותה מאט ותיקנו באגים עובדה כל הדרייברים של עובדים על WIN7 (ניסיתי את זה)

זה לא מערכת חדשה זה פשוט עוד טריק של MS לעשות כסף על פראיירים.

שורה תחתונה- אין שינוי רציני במערכת מבחינתי זה לא יותר מויסטה משודרגת.

ולכל אלה שחיים בסרט שזו מערכת חדשה שנכתבה מאפס צאו מזה מהר!!!!!!!

כי אין באמת מערכת חדשה אלא שידרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הגרסא האחרונה של WIN7 והיא לא יותר משדרוג ביצועים לויסטה וסרגל כלים חדש.

כמעט 3 שנים MS עבדו על המערכת הזאת-קצת פחות משנתיים האמת

ואפילו מערכת קבצים חדשה שהם אמרו שיכניסו עוד בשלבים הראשונים של המערכת -הם לא

הם לא הכניסו

ועם אני לא טועה הם דיברו על ליבה חדשה שתיהיה בWIN7 אבל לא נראה לי שהם עשו את זה-הם לא אמרו שהם יכניסו ליבה חדשה... אגב אתה מדבר על MINWIN

הם רק שידרגו אותה מאט ותיקנו באגים עובדה כל הדרייברים של עובדים על WIN7 (ניסיתי את זה)-אותו קרנל בבסיס אז כן עובדים של עובדים על 7

זה לא מערכת חדשה-זו מערכת חדשה כמו שsnow leopard היא מערכת חדשה היא פשוט לא מציגה הרבה שינויים כמו לעומת XP

זה פשוט עוד טריק של MS לעשות כסף על פראיירים.

שורה תחתונה- אין שינוי רציני במערכת מבחינתי זה לא יותר מויסטה משודרגת.

ולכל אלה שחיים בסרט שזו מערכת חדשה שנכתבה מאפס צאו מזה מהר!!!!!!!

כי אין באמת מערכת חדשה אלא שידרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...