Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 179 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מקבל CD KEY

יש כאלו גם באינטרנט המופצים חינם..זה תקף עד פברואר 2010, כלומר לכמה חודשים טובים.

לאחר מכן אין לי מושג מה קורה אם עוברים את הזמן המותר, אולי המסך מחשיך כמו שהיה בויסטה או עם ה30 יום אזהרה על עותק לא מקורי :P

פשוט ברגע שאתה מפעיל את הוינדוס לאחר ההתרנה, אתה נכנס ע"י לחצן ימני על "מחשב שלי" ואז מאפיינים,

למטה רשום לך להכניס CD KEY.

מקליד אותו פנימה וסיימת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא היית צודק. לא צועקים דברים כמו RTM! על שחרור בכזה סדר גודל בלי לבדוק קודם :nono:

זה סה"כ 7229

Some build from 7230 to 7299 will be declared the RTM and will be awarded the number Build 7300. (much cheering and applause) Since there is a Build 7231 that means 7230 didn't make the cut. Reportedly feels 7 is so finished and stable they want to declare RTM by June 16. From then on after RTM, they will continue to work on fixes and stuff so that when the first 7 computers go on sale in October, I bet there will be a ton of "updates" available!

יש מבין חבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעעעעעמם עבדו עלי באתר שהבאתי ממנו את הטורנט.

עמכם הסליחה.[br]פורסם בתאריך: 12.06.2009 בשעה 21:22:07

מילא היית צודק. לא צועקים דברים כמו RTM! על שחרור בכזה סדר גודל בלי לבדוק קודם :nono:

זה סה"כ 7229

Some build from 7230 to 7299 will be declared the RTM and will be awarded the number Build 7300. (much cheering and applause) Since there is a Build 7231 that means 7230 didn't make the cut. Reportedly feels 7 is so finished and stable they want to declare RTM by June 16. From then on after RTM, they will continue to work on fixes and stuff so that when the first 7 computers go on sale in October, I bet there will be a ton of "updates" available!

יש מבין חבר ?

ממה שאני מבין אפשר לקרוא לזה RTM כי MS די חושבים שהם לקראת המוצר הסופי, רק שייצא המוצר הסופי יהיו עוד כל מיני עידכונים מינטוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני מבין אפשר לקרוא לזה RTM כי MS די חושבים שהם לקראת המוצר הסופי, רק שייצא המוצר הסופי יהיו עוד כל מיני עידכונים מינטוריים.

גם אני יכול לקרוא ליונדאי "Coupe" בשם Ferarri כי היא אדומה ויש לה גלגלים, מושבים ומנוע ויונדאי חושבת שזה ממש פרארי וחיה בסרט מזה שנים.

לא ;)

שלום יש לי שאלה ברצוני להתקין בעתיד וינדוס 7 והשאלה שלי האם במשחקים זה ידרוש זיכרון גבוה יותר כמו בויסטה למשל אם משחק על אקספי דורש 1 gb על ידורש 2gb?

נכון לעכשיו אותם משחקים רצים אף מהר יותר בחלק מן המקרים על אותה חומרה נתונה ב-7 ככה שהתשובה לשאלה שלך היא לא.

יחד עם זאת, משחקים בעתיד ידרשו חומרה חזקה יותר מטבע הדברים ללא קשר למערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני יכול לקרוא ליונדאי "Coupe" בשם Ferarri כי היא אדומה ויש לה גלגלים, מושבים ומנוע ויונדאי חושבת שזה ממש פרארי וחיה בסרט מזה שנים.

לא ;)

אתה חושב שמהגירסה האחרונה שיש עכשיו לווינדוס 7, ועד הסופית, יהיו שינויים גדולים?

אני שואל רק כדי לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שמהגירסה האחרונה שיש עכשיו לווינדוס 7, ועד הסופית, יהיו שינויים גדולים?

אני שואל רק כדי לדעת.

לא, כל הקטע בלהכריז RTM זה שאין יותר שינוים בכדי שחברות התוכנה יוכלו לבצע התאמות סופיות למוצרים שלהם לפני השקה של WIN7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...