Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 126 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו מישהו יודע איך אני מוסיף את הWINDOWS MEDIA PLAYER TOOLBAR?

זה שהיה קיים בXP ובויסטה? [כשאני מכווץ את המדיה פלייר זה שם לי על שורת הSTART כפתורים של הנגן עם פרטי השיר וכפתור ווליום של הנגן]

זה לא קיים בWIN7! מה זה המחדל הזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מכיוון ואני לא מרוצה, ואני רואה אחוז מאוד גבוה של אנשים שאומרים שהיא כן טובה [שזה כבר התקדמות מצד מיקרוסופט, אשכרה אנשים שאומרים שמע' הפעלה שלהם טובה], יש לי מס' בעיות, ואני מעוניין לפתור אותן. סביר להניח שיש התנגשות של משהו. להלן הבעיות, אם יש פתרונות זה יהיה מצוין:

*הSTARTUP של הווינדוס [הפתיחה], איטי בהרבה מזה של ויסטה. אצל כולם זה ככה? אני מדבר על כמעט 40 שניות של פתיחה שזה הרבה לעומת ה-15-20 שניות של ויסטה.

זה לא ככה ,לא בשום מחשב שהתקנתי בו WIN7.

*לUTORRENT לוקח זמן להפתח.

*במשחק Team fortress2 בSTEAM יש בעיה במסכי הטעינה. כשטוענים שלב, המסך טעינה מחורבש.

זה לא ככה אצלי, לא בדקתי במחשבים אחרים.

*המשחק Mirror's edge נפתח בדיליי עצבני. מהרגע שמפעילים אותו, לוקח לי כמעט 3 דקות עד שהוא מתחיל לפעול [לעומת 5-10 שניות בויסטה]

חוץ מהבעייה של הקירטועים בגלל הדריבר המיושן יחסית לא היתה לי שום בעייה איתו, בטח לא בטעינה.

*יש בעיה שהCPU נתקע ללא סיבה הנראית לעין על 100%. מבדיקה זה בד"כ הEXPLORER שתופס את זה. גם כשהוא סגור.

*כשאני מתחיל הורדה באקספלורר המחשב קופא למס' שניות וסמן העכבר גם נתקע. כעבור כמה שניות זה מתאפס על עצמו, לפעמים יש עוד כמה שניות שסמן העכבר נתקע בדיליי עצבני.

*לפעמים המקלדת מפסיקה להגיב לכמה שניות.

*הגאדג'טים על הדסקטופ לא מגיבים טוב. בדיליי עצבני ולרוב נתקעים כשמנסים להתעסק איתם או להזיז אותם.

מלבד בעיית ההיעלמות הפיתאומית שאגב, תוקנה, אין שום בעייה.

חשוב לציין שמדובר בהתקנה טרייה!

להלן התוכנות שהתקנתי מרגע הפעלת הווינדוס:

-Utorrent

-Live messanger 2009

-Steam

- Fab 4

-Logitech Cordless! mouse+keyboard driver [אולי החשוד המרכזי בתקיעות של העכבר והמקלדת?]

- drivers 181.71

- Physx

-Nero 8

-Xilisoft 3gp video converter

-Bluesoleil

-Quicktime player 9

-Firefox

-Avg 8.5 Free

-Adobe photoshop CS3

-Winrar

- 2007 word

- 2007 powerpoint

וזהו. חוצמזה לא מותקן שום דבר נוסף.

יש תוכנות מהרשימה הזו שידועות כבעיתיות? יש למישהו מושג לגבי התנגשות מסוימת בין התוכנות האלה?

זה מתמיהה.

חקרתי לגבי תוכנות בעייתיות וכו', לא נתקלתי באיזה מאמר שמציין עובדה כזו לגבי תוכנה אחת מהרשימה,

אני רואה דווקא שהבעייה שלך היא מגמתית וקבועה אשר נובעת ממקור אחר דווקא, הבעייה היא אצלך, תנסה להתקין שוב אבל את הגירסה האחרונה 7100 .

אני מאמין שזה יסדר את הבעיות,

נ"ב:

לחבר שלי היו בעיות בהתחלה, המון בעיות ורובן דיי דומות לשלך, ז"א חוסר יציבות וכו'... מה הפיתרון היה?

דיסק התקנה דפוק, מתקין כמו שצריך אך קבצים לא נקיים ופגומים, צרבתי לו מחדש, את הגירסה 7057 והכל הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה היו ההבדלים בין גירסאת WIN7 64BIT לאומת 32BIT

ואני לא מתכוון רק לדברים הרגלים שנובעים מהמעבר

למשל ב 64BIT היו כמה מנגנוני משופרים בינהם טעינה רנדומלית של המערכת למיקום בזכרון שזה מקשה על הפריצה וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...