Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 125 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תכלס, אחרי יום שימוש אני חושב שWIN 7 פשוט גרוע.

הממשק מצוין, הנגישות גבוה, ובכל זאת, המערכת כלכך גרועה...ויסטה פשוט אוכל אותו פי כמה וכמה מבחינת אמינות ויציבות...

אחרי כמה שעות בלבד המע' קורסת, תוכנות ואפליקציות קורסות. כל משחק שניסיתי או שעולה בצורה עקומה או שסובל מבאג כזה או אחר שנובע כתוצאה מחוסר תאימות ו\או בעיות ביצועים. לא מבין למה אמרו שמשחקים ב7 עובדים יותר טוב, אבל כל מה שניסיתי עד עכשיו רץ פחות טוב.

כל הורדה שאני מתחיל באקספלורר נתקעת בתחילתה למס' שניות וגורמת לLAG מוזר של סמן העכבר.

המקלדת מדי פעם מפסיקה להגיב וחוזרת לעצמה כעבור 10 שניות.

התוכנה מפסיקה לעבוד מתי שמתחשק לה.

הWINDOWS MEDIA PLAYER מגיע נטול פלאג-אינים בסיסיים שהיו קיימים עוד אפילו בווינדוס 2000.

מאכזב מאוד. באמת מאכזב. בהתייחס לעובדה שזו גרסאת ה"RC הקדושה" שכולם גמרו ממנה מרוב התרגשות.

לא מבין מה כל הבאזז. זה רחוק מלהיות מושלם. פשוט אוכל את זה בלי מלח ופלפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשק מצוין, הנגישות גבוה, ובכל זאת, המערכת כלכך גרועה...ויסטה פשוט אוכל אותו פי כמה וכמה מבחינת אמינות ויציבות...

אחרי כמה שעות בלבד המע' קורסת, תוכנות ואפליקציות קורסות. כל משחק שניסיתי או שעולה בצורה עקומה או שסובל מבאג כזה או אחר שנובע כתוצאה מחוסר תאימות ו\או בעיות ביצועים. לא מבין למה אמרו שמשחקים ב7 עובדים יותר טוב, אבל כל מה שניסיתי עד עכשיו רץ פחות טוב.

כל הורדה שאני מתחיל באקספלורר נתקעת בתחילתה למס' שניות וגורמת לLAG מוזר של סמן העכבר.

הWINDOWS MEDIA PLAYER מגיע נטול פלאג-אינים בסיסיים שהיו קיימים עוד אפילו בווינדוס 2000.

מאכזב מאוד. באמת מאכזב. בהתייחס לעובדה שזו גרסאת ה"RC הקדושה" שכולם גמרו ממנה מרוב התרגשות.

אני עם המערכת הזאת בדיוק מהיום הראשון שהיא שוחררה ע"H מייקרוסופט, שום בעייה, הכל מושלם, כן, אני לא מבין איך יש לך את כל הבעיות האלה?

אם תסתכל, לאף אחד לא היו כאלה בעיות בכלל, שים לב! זה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? ??? ???

ממממ, על מה אתה מדבר בדיוק?

הבאג היחיד שהיה לי עד כה זה לפעם בכמה זמן המערכת "נתקעת" על WALLPAPER אחד במקום לעבור לאחרים למרות שמוגדר לה להחליף כול שעה

זהו

באמת זה הבעיות ר-ק אצלך...

עוד לא נתקלתי אצלי באף קריסה של המערכת (ואני איתה במערכת מרכזית כבר מ7000), איך זה? עדין מסך כחול עם אותו כיתוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב נתקע פשוט.

וזה לא בעית חומרה.

בכל מקרה, זה מאוד מטריד.

אגב, למישהו עוד יש בעיות עם MIRRORS EDGE? מקרטע בתחילתו?

ואגב 2, אולי חלק מהבעיות מדרייברים ישנים לכ. מסך? יש לי דרייברים [היחידים כנראה] של לWIN 7 מהשני במרץ. האם יש חדשים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא יודע על מה אתה מדבר.. גם אני משתמש בה מאז שיצא בילד 7000 ואין לי בעיה אחת..(חוץ מDT שגם זה תוקן לפני שבועיים)

באמת מערכת מדהימה הכל טס כאן.. והתקנתי אותה על עוד הרבה מחשבים גם וגם שם אנשים מאוד מרוצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב נתקע פשוט.

וזה לא בעית חומרה.

בכל מקרה, זה מאוד מטריד.

גם לי זה היה, לא הבנתי למה, החלפתי דרייבר לחדש ביותר וזה הסתדר, המשחק באיזה קטע שמתחילים לרדוף אחרייך פשוט מתרסק, נכון?

ואגב 2, אולי חלק מהבעיות מדרייברים ישנים לכ. מסך? יש לי דרייברים [היחידים כנראה] של לWIN 7 מהשני במרץ. האם יש חדשים יותר?

תבדוק באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב נתקע פשוט.

וזה לא בעית חומרה.

בכל מקרה, זה מאוד מטריד.

הבעיות האלה קיימות רק אצלך או בראש שלך :) אולי בגלל שזה חדש חיפשת מה לא טוב וננעלת עליו למרות שזה אוכל את כבר מגרסאת בטא של לפני 20 שנה שאמורה להיות מלאת באגים.

זה רק מראה כמה מסריח (אבל עדיין יותר טוב מXP, שהוא הכי מסריח, ומי שאומר שהוא טוב, כנראה שיש לו גם פלאפון של אריקסון משנת 1990 עם האנטנה והוא טוען שהוא "הכי אמין"

הגיע הזמן להתקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מכיוון ואני לא מרוצה, ואני רואה אחוז מאוד גבוה של אנשים שאומרים שהיא כן טובה [שזה כבר התקדמות מצד מיקרוסופט, אשכרה אנשים שאומרים שמע' הפעלה שלהם טובה], יש לי מס' בעיות, ואני מעוניין לפתור אותן. סביר להניח שיש התנגשות של משהו. להלן הבעיות, אם יש פתרונות זה יהיה מצוין:

*הSTARTUP של הווינדוס [הפתיחה], איטי בהרבה מזה של ויסטה. אצל כולם זה ככה? אני מדבר על כמעט 40 שניות של פתיחה שזה הרבה לעומת ה-15-20 שניות של ויסטה.

*לUTORRENT לוקח זמן להפתח.

*במשחק Team fortress2 בSTEAM יש בעיה במסכי הטעינה. כשטוענים שלב, המסך טעינה מחורבש.

*המשחק Mirror's edge נפתח בדיליי עצבני. מהרגע שמפעילים אותו, לוקח לי כמעט 3 דקות עד שהוא מתחיל לפעול [לעומת 5-10 שניות בויסטה]

*יש בעיה שהCPU נתקע ללא סיבה הנראית לעין על 100%. מבדיקה זה בד"כ הEXPLORER שתופס את זה. גם כשהוא סגור.

*כשאני מתחיל הורדה באקספלורר המחשב קופא למס' שניות וסמן העכבר גם נתקע. כעבור כמה שניות זה מתאפס על עצמו, לפעמים יש עוד כמה שניות שסמן העכבר נתקע בדיליי עצבני.

*לפעמים המקלדת מפסיקה להגיב לכמה שניות.

*הגאדג'טים על הדסקטופ לא מגיבים טוב. בדיליי עצבני ולרוב נתקעים כשמנסים להתעסק איתם או להזיז אותם.

חשוב לציין שמדובר בהתקנה טרייה!

להלן התוכנות שהתקנתי מרגע הפעלת הווינדוס:

-Utorrent

-Live messanger 2009

-Steam

- Fab 4

-Logitech Cordless! mouse+keyboard driver [אולי החשוד המרכזי בתקיעות של העכבר והמקלדת?]

- drivers 181.71

- Physx

-Nero 8

-Xilisoft 3gp video converter

-Bluesoleil

-Quicktime player 9

-Firefox

-Avg 8.5 Free

-Adobe photoshop CS3

-Winrar

- 2007 word

- 2007 powerpoint

וזהו. חוצמזה לא מותקן שום דבר נוסף.

יש תוכנות מהרשימה הזו שידועות כבעיתיות? יש למישהו מושג לגבי התנגשות מסוימת בין התוכנות האלה?

זה מתמיהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...