Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 51 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

למישהו יש מושג איך אני אמור להתקין את ה Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package?

חלק מההתקנה של IV (אי אפשר לשחק בלי זה), מסרב להתקין (נותן ארור בסוף ההתקנה).

לא ידעתי אם זה לפה או לדיון השני (תוכנות שהצלחתם להתקין ...), אני מקווה שזה מתאים לפה ^^

עריכה:

אוקי, ההודעה פה למטה עזרה.

עכשיו ארור:

Error 1304. Error writing to file:

......

Verify that you have access to that directory.

אני מניח שזה קשור למערכת הזאת שאני לא זוכר את השם שלה, אבל לא הצלחתי לבטל (והבנתי שזה לא חכם במיוחד..)

מה אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזו מערכת הפעלה הייתה לך קודם?

מה בדבר סוללה? יש שיפור יחסית ל XP?

זה מחשב חדש. איך שקיבלתי אותו, התקנתי את זה. לא היה מותקן עליו ו/או ויסטה לפני כן.

עוד לא בדקתי זמן חיי סוללה, רוב הזמן המחשב יהיה מחובר לחשמל.

עם ויסטה לא התנסיתי יותר מדי עד היום (התקנתי אותה פעם על המחשב השולחני, גרסת 64 ביט, היו חסרים לי ים של , והעפתי אותה תוך 24 שעות, היא גם היתה הרבה פחות נוחה מ-7).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר בדיקה, זה לא שינה שום דבר...

עכשיו זה פשוט אומר לי שהתוכנה קרסה במהלך ההתקנה (כל תוכנה המסתיימת ב .msi)

:-\

היתרון הוא רק שהוא פשוט לא נתן לי את המסך המעצבן של התקיעה של ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, זה בדיוק מה שזה בא למנוע...

נסה את זה: (לא ניסיתי את זה, אצלי הפתרון הראשון עבד)

Many users have started experiencing random crashing of explorer and msiexec.exe when trying to start Windows Update or install anything that uses an MSI based installer. This issue is bad enough that some people have even formatted because of it, only to have it come back again.

Rafael has discovered that the fault lies with the SQM Client which is part of the Customer Experience Improvement Program. It seems that ANY process that calls WinSqmStartSession in ntdll.dll will start crashing when MachineThrottling is enabled in the registry, which seems to happen as a result of CEIP running.

There are two workarounds for this issue. One may only be temporary, while the other should be permanent. I will list the permanent method here so everyone can cure the issue once and for all.

1. Delete the string values (Except for (Default)) in HKLM\Software\Microsoft\SQMClient\Windows\DisabledSessions

2. Start gpedit.msc

3. Expand Computer Configuration, expand Administrative Templates, expand System, expand Communication Management, and then click Communication settings.

4. In the details pane, double-click Turn off Windows Customer Experience Improvement Program, and then click Enabled.

Yes, doing the above WILL disable the anonymous usage data (CEIP), but until fixes the issue and issues a hotfix or a new build I dont see any other options to ensure the issue does not occur again.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שוינדוס החליטה להתקין את כל העידכונים לבד, ללא הסכמתי יש כמה דברים שנדפקו:

אני לא יכול להכנס לוינדוס אפדייט, האקספלורר קורס

אני לא יכול להכנס לשום תפריט בוורד, הוא קורס

וינדוס לא מצליחה להתקין עדכונים נוספים, התוכנה קורסת

זה התקין SP3 ל 2003. התקין SP1 לVS2005. ועוד כל מיני עדכונים לOFFICE 2007, למרות שלא מותקן אצלי בכלל וכמה עדכונים נוספים.

השאר, אולי אלה פשוט בעיות תאימות, לא יודע:

התקנה של אדובי רידר קורסת.

התקנה של VMWARE 6.01 ישר נופלת.

לא יודע אם הבעיה בעדכונים שעשיתי או שזה בעיית תאימות

תחליף מצויין דרך אגב לאדובי זה FOXIT READER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תנסה לעשות מה שכתוב בהודעה הקודמת שלי,

זה אמור לפתור את הבעיות האלו...

תודה רבה,

פשוט עקבתי אחרי ההוראות כאן

התקין את כל העדכונים וגם את VMWARE

היתה לי גם בעיה מעניינת שתפריט התחל היה תקוע. הוא נפתח ונסגר אבל היה שחור בלי טקסט ואי אפשר היה לעשות איתו כלום

אחרי איתחול לאקספלורר שוב חזר להיות בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש בעיה מוזרה עוד יותר (ודי מעצבנת האמת)...

כשאני בוחר שהרגע יתחלף כל X זמן, אם אני מנסה לדוגמה לשנות שם של קובץ בשולחן עבודה, הצבע רקע של הטקסט המסומן חצי שקוף, והטקסט גם כן!

תמונה תסביר את זה יותר טוב ממני.

בצד שמאל זה כמו שצריך ליהיות (וככה זה כשיש לי רק רקע אחד קבוע)

ובצד ימין זה כשיש לי כמה רקעים מוגדרים שיתחלפו אוטומטית...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...