Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 48 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה, אתמול ניסיתי להתקין את מערכת ההפעלה הנ"ל, במהלך ההתקנה - expanding files הוא נשאר כ10-15 דקות על 0%,

אני בספק אם זה תקין, אז פירמטתי בסוף חזרה לXP, אבל בכל זאת אני מעוניין להתקין את הבטא החדשה.

עוד שאלה ברשותכם, האם זה נכון שלאחר התקנה אין צורך להתעסק עם הדרייברים וwin 7 מזהה את כל הרכיבים הפופולאריים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה ברשותכם, האם זה נכון שלאחר התקנה אין צורך להתעסק עם הדרייברים וwin 7 מזהה את כל הרכיבים הפופולאריים?

לא.

זה לא מזהה הרבה מאוד רכיבים.

אולי אם יהיה לך מזל אבל גם ככה הדרייברים שחלונות מתקינה הם לא תמיד הגרסה הכי חדשה.

אני הייתי צריך להתקין את הכרטיס האלחוטי, את הכרטיס מסך ואת המזהה טביעת אצבע. ועוד כמה דברים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אתמול ניסיתי להתקין את מערכת ההפעלה הנ"ל, במהלך ההתקנה - expanding files הוא נשאר כ10-15 דקות על 0%,

אני בספק אם זה תקין, אז פירמטתי בסוף חזרה לXP, אבל בכל זאת אני מעוניין להתקין את הבטא החדשה.

כן כמו וסיטה, מן הסתם שאין את כל הדרייברים של כל החלקים על הדיסק, אבל למשל, אחרי התקנה על המחשב P4 שבצד הכל היה מותקן חוץ מכרטיס קול שירד אוטומטית בWindows Update.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להוריד מהאתר של את ה32BIT באנגלית

הכל עובר חלק עד שמגיע החלק של ההורדה, בפיירפוקס זה לא עבד לי, נתן שגיאה וכל הזמן מבקש ממני לעשות RETRY להורדה

בIE6 אני מוריד אחרי שהתקנתי ACTIVE X אבל זה נותן לי הודעה של אל תשלח

מה לעשות ?

מישהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-FF יש בעיה להוריד משם.

נסה אולי לעדכן ל-IE7 או שתנסה באופרה.

או שתנסה את הלינקים של סיימון שהקדים אותי בפוסט :)

מישהו יודע?

נסה אולי לגרור ספציפית את קובץ ה-EXE, או לחילופין את קיצור הדרך מהתפריט ההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מוריד, אחלה מהירות עוד 5 שעות ירד.

ויש לי שאלה-

יש לי 3 הארד דיסקים. אחד של 80 אחד של 140 ואחד של 500. על ה500 מותקן לי . על ה80 יש לי 3 מחיצות, אם אני מתקין את הWIN7 64BIT לצד XP32 לא יהיה שום בעיות אני מקווה?

ועוד שאלה- יש DX10 בWIN7? שאלתי ולא ענו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה הWINDOWS EXPERIENCE INDEX החליט שהדיסק הקשיח שלי "שווה" רק ציון של 2.9 (בויסטה הוא 5.9)

זה קרה לעוד מישהו?

ביטול הWRITE CACHING בPOLICIES של הדיסק הקשיח החזיר את הציון ל5.9

עוד לא יצא לי לבדוק עם HDTUNE לפני ואחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין את זה אבל זה לא יהיה תענוג גדול.

בעיקר בגלל שחסר לך זכרון.

איזה כרטיס מסך יש שם בכלל?

ג'יפורס 5

אני פשוט לא רוצה סתם להתקין אצלי כי יש לי שתי מחיצות, אחת עם הווינדווס ואני ממש לא רוצה 2 מע' הפעלה במחיצה,

השניה זה למדיה ונראה לי קצת בעייתי למחוק משם מע' הפעלה לא ? ועוד דרך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...