Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 27 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם קרה לעוד מישהו שהקובץ שהוא הוריד הוא בגודל של כמעט 3 גיגה אבל מופיע בו רק קובץ טקסט

שאומר:

"This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system

that supports the ISO-13346 "UDF" file system specification.

"

מישהו מכיר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה התחלתי להוריד את הבטא (דרך האתר של מייקרו$ופט וזה דיי איטי..)

בכל אופן, כפי שניתן לראות פה בצד ימין אני כרגע עובד עם ואין לי שום כוונה להסיר\לשדרג.

יש אפשרות להתקין על כונן אחר?

והאם הכונן חייב להיות ריק (או שפשוט ימחקו לי הדברים בהתקנה?)

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם קרה לעוד מישהו שהקובץ שהוא הוריד הוא בגודל של כמעט 3 גיגה אבל מופיע בו רק קובץ טקסט

שאומר:

"This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system

that supports the ISO-13346 "UDF" file system specification.

"

מישהו מכיר???

זה אל משנה תבדוק עם הקובץ שהורדת הוא RAR ועם הסיומת שלו ISO עם כן תצרוב בנרו את הקובץ כIMAGE ותכניס ותראה שזה המערכת

זה קרה לי הרבה פעמים אבל אל במערכת הפעלה הזאת צפצפית זה קרה לי במשחקים

אגב חח חחח

משחק ראשוןש אני משחק עם המערכת ההפעלה הזאת הוא elma חחחחחחחחח מסתבר שהוא גם עובד בזה וגם בויסטה חחחח

היה לי פה בגיבוי תמשחק אמרתי אני יתקין שלא יהיה לי שמעמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לכולם להתקין אותה על מכונה וירטואלית - ככה אני עשיתי לפחות.

התרשמות ראשונית טובה, לא יצא לי יותר מדי לשחק ולא הרצתי בדיקות כלשהן אבל כבר בהתחלה יש צריכת זיכרון של 400M שנראה לי הרבה בסה"כ, במיוחד שב- אני עם נורטון 2009+מסנג'ר+Task Man+Firefox וזה צורך לי כ-450M..וזה משהו (צריכת הזיכרון) שמאוד חשוב לי ואני בטוח שגם לרבים.

בכל אופן ההתרשמות הראשונית טובה יותר משל ויסטה, אבל הם סיבכו כמה עניינים לעומת . כל ההגדרות כבר לא נמצאות בחלון אחד (אני מתכוון שעושים מקש ימיני והגדרות ואז מגיעים להגדרות שולחן עבודה,רקעים,Theme's,שומר מסך,רזולוצייה וכו').

נראה מה יהיה בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוצר ימאג' של הכונן שלך, ואתה יכול אחרי זה לשחזר אותו לאותו מצב שהיה כעשית את הימאג'.

בעיקרון זה כמו הדיסק שחזור שמגיע עם רוב המחשבים הניידים של היום.

אם אני מבין נכון, אני קודם עושה את האימאג' הזה ואז משדרג ל -7.

עכשיו... האימאג' הזה נשמר לאחר השדרוג.... ואז כדי לחזור מה אני עושה איתו? (עכשיו נגיד אני עם 7 ויש לי אימאג' שיצרתי בויסטה)

** אה והבנתי שיש הגבלה של זמן? אם כן - לכמה זמן?

תודה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרשמות ראשונית טובה, לא יצא לי יותר מדי לשחק ולא הרצתי בדיקות כלשהן אבל כבר בהתחלה יש צריכת זיכרון של 400M שנראה לי הרבה בסה"כ, במיוחד שב- אני עם נורטון 2009+מסנג'ר+Task Man+Firefox וזה צורך לי כ-450M..וזה משהו (צריכת הזיכרון) שמאוד חשוב לי ואני בטוח שגם לרבים.

בכל אופן ההתרשמות הראשונית טובה יותר משל ויסטה, אבל הם סיבכו כמה עניינים לעומת . כל ההגדרות כבר לא נמצאות בחלון אחד (אני מתכוון שעושים מקש ימיני והגדרות ואז מגיעים להגדרות שולחן עבודה,רקעים,Theme's,שומר מסך,רזולוצייה וכו').

נראה מה יהיה בהמשך

בויסטה צריכת זכרון ברגע נתון תמיד גדולה - זה קשור לניהול זיכרון, הוא לא באמת צורך יותר זיכרון אלא מנהל אותו בצורה אחרת, מעלה דברים בשביל שיפור ביצועים וכו' מה שגורם לזה שלכאורה הוא צורך מלא מלא זיכרון - אז כן, בבסיס אולי צריך יותר זיכרון בשביל ויסטה, אבל עדיין ויסטה עושה שימוש הרבה יותר בטוח וטוב בזיכרון מאשר . עכשיו אני לא יודע איך ווינדוס 7 אבל כנראה יותר בכיוון של ויסטה ולא , סה"כ רוצים להתקדם לא לחזור אחורה...

מה שאומר שהמצב שאתה מתאר הוא תקין וטוב, אל תסיק ממנו מסקנות שליליות על 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרשמות ראשונית טובה, לא יצא לי יותר מדי לשחק ולא הרצתי בדיקות כלשהן אבל כבר בהתחלה יש צריכת זיכרון של 400M שנראה לי הרבה בסה"כ, במיוחד שב-XP אני עם נורטון 2009+מסנג'ר+Task Man+Firefox וזה צורך לי כ-450M..וזה משהו (צריכת הזיכרון) שמאוד חשוב לי ואני בטוח שגם לרבים.

בכל אופן ההתרשמות הראשונית טובה יותר משל ויסטה, אבל הם סיבכו כמה עניינים לעומת XP. כל ההגדרות כבר לא נמצאות בחלון אחד (אני מתכוון שעושים מקש ימיני והגדרות ואז מגיעים להגדרות שולחן עבודה,רקעים,Theme's,שומר מסך,רזולוצייה וכו').

נראה מה יהיה בהמשך

400MB זה בגלל שזה שעל המערכת הוירטואלית בטח הגבלתה את הRAM ל1GB או פחות, גם בויסטה אם יש לך 1GB אז היא תקח רק 350-400MB, ווינדוס 7 בכלליות צורכת כמות דומה של זיכרון.

קצת מצחיק שאתה משווה מערכת מ2001 למערכת מ2010, ומתלונן שהיא לוקחת יותר , מה לעשות עברו 9 שנים והשוק החומרה התפתח מסטנדרט של 256MB לסטנדרט של 4GB, בווינדוס 95 שיצא 6 שנים לפני היה אפשר להסתדר עם 64MB, זה לא אומר שXP "זוללת משאבים/זיכרון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווינדוס 7 עושה לי מספר בעיות, עכשיו רציתי להתייעץ איתכם כדאי לי לעבור לויסטה או להישאר ב7 ולחכות שפתרונות יצוצו להם?

ווינדוס 7 עדיף?

גם לי אחי כמו למשל עם האיסיקיו שהוא מחק לי את כל הרשימה של המשתמשים ואני מת פה משתגע לא יודע המ עלשות האיסיקיו 6 הזה חרא דבררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא הבנתי מה זה קשור כמה הקצתי. היא לוקחת 400M זיכרון מ-1GB בדיוק כמו שהיא תיקח 400M זיכרון אם היתי מקצה 4GB - זה לא באחוזים, זה מספר נתון.

לגבי מי שענה לי בנושא צריכה וניהול הזיכרון. קיבלתי את דברייך, אני מקווה שנאמרו מתוך ידע/קריאה בנושא ולא סתם מתוך דעה.

מקובל עליי שזה משתמש לכאורה ביותר זיכרון מאחר וזה מאכסן דברים בזיכרון ופחות בויטוראלי או משהו בסגנון - מקובל ואף רצוי ולזה אני מוכן להתרגל.

השאלה אם באמת יש סימוכין לנושא (אשמח ללינקים בנושא) והשאלה הכי גדולה - איך זה עומד במבחן המציאות/ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...