לא ניתן להתקין את המודם 56K! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ניתן להתקין את המודם 56K!

chris_u16

Recommended Posts

זה בטח איזשהו WINMODEM (כלומר עובד רק תחת חלונות) ולא משהו איכותי אמיתי.. א..ה..ממ, טוב מילא.

ההתקנה של סוג זה של מודומים במניגוד למודומים נורמליים (שעובדים בכל מע' הפעלה ורצוי שיהיו חיצוניים..) היא

טרטור בלתי נפסק וזאת בהצטנעות. בעיקרון, אם ידוע לך יצרן המודם - לך לאתר והורד את הדרייברים הכי עדכניים שיתאימו לסוג המודם שלך.

לפני שאתה מתקין אותם, וודא שכל היציאות הסריאליות פנויות (במידה ויש לך משהו מחובר עליהן - נתק זמנית עד לאחר ההתקנה).

..ואז (לאחר תפילה קטנה..) התקן את הדרייברים החדשים (רצוי לפניכן להסיר את הישנים).

בהצלחה לך,

ספר חוויות בהמשך.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח איזשהו WINMODEM (כלומר עובד רק תחת חלונות) ולא משהו איכותי אמיתי.. א..ה..ממ, טוב מילא.

ההתקנה של סוג זה של מודומים במניגוד למודומים נורמליים (שעובדים בכל מע' הפעלה ורצוי שיהיו חיצוניים..) היא

טרטור בלתי נפסק וזאת בהצטנעות. בעיקרון, אם ידוע לך יצרן המודם - לך לאתר והורד את הדרייברים הכי עדכניים שיתאימו לסוג המודם שלך.

לפני שאתה מתקין אותם, וודא שכל היציאות הסריאליות פנויות (במידה ויש לך משהו מחובר עליהן - נתק זמנית עד לאחר ההתקנה).

..ואז (לאחר תפילה קטנה..) התקן את הדרייברים החדשים (רצוי לפניכן להסיר את הישנים).

בהצלחה לך,

ספר חוויות בהמשך.. ::)

הבעייה זאת לא הדרייבר!!

אני לא יכול להתקין שום מודם!!!

חלונות לא נותן לי, זה בכלל לא קשור לדריוור כי יש לי Driver מעודכן בשביל המודם, פשוט כשחיברתי את המודם וניסיתי להתקין אותו פתאום הפליץ לי את ההודעה הזאת, ואי אפשר להתקין עכשיו שום מודם נוסף, אי אפשר למחוק את מה שאתה רואה שם במנהל ההתקנים וגם אי אפשר לעדכן אותו כי תמיד שאני עושה אחד מהפעולות האלו דופק לי את ההודעה הזאת!!!

וחוץ מזה, מה הבעייה להתקין WINMODEM (בחלונות)? זה הדבר הכי פשוט לביצוע ובדרך כלל עובר באופן חלק!

בLINUX זה באמת עינוי להתקין WINMODEM.

תודה על העזרה בכל אופן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספי די מפגר.

דבר ראשון תהיה בטוח שהדרייבר שלך מיועד ל ושהוא מתאים באמת למודם הזה, ואז כשאתה מתקין את המודם תקרא טובו טוב כל חלון ובטח תראה שהוא מודיע לך שהדרייבר לא חתום ע"י ושהוא לא מוכן להתקין אותו - אז צריך להודיע לו שיקפוץ ושיתקין אותו בכל מקרה.

אם לא קוראים טוב מה כתוב אפשר לפספס את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספי די מפגר.

דבר ראשון תהיה בטוח שהדרייבר שלך מיועד ל ושהוא מתאים באמת למודם הזה, ואז כשאתה מתקין את המודם תקרא טובו טוב כל חלון ובטח תראה שהוא מודיע לך שהדרייבר לא חתום ע"י ושהוא לא מוכן להתקין אותו - אז צריך להודיע לו שיקפוץ ושיתקין אותו בכל מקרה.

אם לא קוראים טוב מה כתוב אפשר לפספס את זה.

אני מעריך את עזרתך אך זה לא העניין.

אני מבין טוב במחשבים ואני יודע היטב איך לעשות את הדברים הללו, אך הבעייה אצלי זאת לא הדרך שבה עשיתי זאת.

יש לי דרייבר שמתאים לXP ומתאים למודם הזה ספציפית אך הבעייה לא בדרייבר אלא בעייה בWindows ואני מעוניין לדעת איך לפתור אותה.

ולמי ש*עדיין* לא הבין, זה מה שקורה כשאני מנסה למחוק או לעדכן את הPCI Simple Communications Controller!

ואותה ההודעה מופיעה גם כשאני מנסה להוסיף "בכוח" מודם דרך Add Hardware (שבלוח הבקרה):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

כנס למסך בטוח(לחיצות קצובות על F8 ושם תמחק את הדריבר שהתקנת ) אני בטוח שתמצא כמה דריברים שהתקנת זה אחרי זה .

ואז כנס שוב למחשב שלי ונסה להתקין שוב את הדריבר רק שהפעם הכנס את הכרטיס מודם לסלוט אחר (במידה ואין מקום שנה סלוט של כרטיס אחר עם הכרטיס מודם )זה אמור לפתור את הבעיה לחלוטין .

בברכה זוהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...