הסרט אנימציה הישראלי "וולס עם באשיר" הוכרז כסרט הטוב ביותר ע"י NSFC!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט אנימציה הישראלי "וולס עם באשיר" הוכרז כסרט הטוב ביותר ע"י NSFC!!

rikus

Recommended Posts

תודה רבה שחלקת איתנו את התובנות המאירות שלך. אני כבר מזמן נהניתי מאוד מהצגת האומנות הקטנה הזו (בטח לא "שלנו"), אני עכשיו נהנה מאוד מלצחוק מעד כמה מגוחך הנסיון שלך לגבש עמדה ורשמים לגבי סרט שכלל לא ראית.

וואו, חלק מהשם של הסרט הוא ערבי. והוא לא מציג סיפור מלחמה צה"לי כסיפור גבורה רומנטי. וגם אחת המסקנות שעולות מהסרט היא שמלחמה זה רע. אז הסרט חייב להיות תעמולה שמאלנית אנטי ציונית!!!! יש להחרים אותו מיד!!

:yelclap:

מסכים איתך לגמרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אם אתה לא מבין למה אתה פותח את הפה שלך? זה לא חובה אתה יודע.

תסתכל פה למשל: http://pro.sony.com/bbsc/ssr/cat-broadcastcameras/cat-xdcam/product-PDW700/

סתם הדוגמה הראשונה שמצאתי.

גם אני יכול להציג מצלמות במליון דולר

אם יש לך סרטים משנות ה 90 ב HD אז אני חושב שזה לא כזה סיפור לצלם סרט באיכות הזו

ואני בטוח שיש מצלמות מיקצועיות בפחות.. יש HD ב20-30 אלף שקל מספיק מקצועיות

ויש HD- שיותר זול, לפחות 720P לא חייב להיות בFHD

ואני מאמין שיש חברה שקונה ציוד ומשכירה ככה שלא חייבים לקנות אתן, מי שרוצה יכול זה לא הבדל גדול בתקציב לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד את זה גם על הסרט ההוא שהראה את הצד האנושי של המתאבדים הפלסטינים וזכה בפרס ...

חוץ מזה הצצתי בטרילר ולאענתך הוא לא מביעה עמדה אבל אני ראיתי סרט אנטי מלחמתי מצוי בגרפיקה נוצצת

בזמן שהסיום שלדעתך "אולי" מביעה דעה כל שהיא על הארועי הטבח של סברה ושתילה

כל מה שאני ראיתי זה "זכרונות" או קלשאות שמביאים אותנו למסקנה אחת בסוף...

חילים שלנו מרססים לכל כיוון ילדים וכו... הבנתי שגם שרון שם שמן מתבאס על ארוחה בזמן שילדים

לפסטינאים מסכנים אוכלים את האיברים שלהם... ועוד כל מיני דימוים שמזכירים מנגונני תעמולה ערבים

קיצור בבקשה תהנה מהמסר הפוליטי הזה באמתלה של אמונות, אני אוותר.

תן לי לנחש צפון תל אביב?

:kopfpatsch:

מה הקשר????????????? ולא!אני כבר שבועים בצו 8 סוף סוף רואה בית ועוד שלוש שעות חוזר...

בבקשה תהנו מההצגת ה"אומנות" הקטנה שלכם.

סליחה, אבל שוב מה לעזאזל הקשר????? אתה יודע ששמאלנים גם קוטלים את הסרט הזה?

מה אתה חושב שאתה היחיד במדינה שעושה מילואים?? חסרים אנשים שמאלנים שעושים מילואים?

והסרט הזה הוא לא זה ולא זה! אתה חושב שהוא כזה בלי לראות את הסרט! צא מהסרט שלך.

אבל אני יכול להבין למה אתה מרגיש מאוים מהסרט הזה, זה אולי ישנה את הדעות שלך או יגרום לך לאיזה אמפתיה לא הגיונית כלפי האויב שלך.

בחיי, מה כל כך קשה להנות מיצירה של בנאדם? מה זה חשוב בכלל מה המסר? ואם בכלל המסר שהוא התכוון זה מה שאתה חושב שהוא התכוון או מה שאתה הבנת ממנו. הרי, הבנאדם שהכין את הסרט הזה הביא כבוד למדינה שלך וכל מה שיש לך להגיד בלי שראית בכלל את הסרט זה שאתה בטוח שהוא שמאלני מובהק ושהחיילים שלנו מרססים לכל עבר ילדים בלבנון?? נראה לי שזה בדיוק מה שאתה חושב שאנחנו עושים ובגלל זה אתה חושב שככה הוא מציג את זה. אבל אני לא הולך להיות מקדם מכירות של הסרט הזה, אני גם לא צריך-זה מוכח, הסרט הזה הוא סרט טוב בלי קשר לשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש צפון תל אביב?

WAY WAY WWAAAAY OFF.

אני גם לא ממש ימני ולא שמאלני. אני קודם כל בן אדם.

אני אולי לא משרת בקרבי, אבל 50% מהאנשים הקרובים אלי קיבלו צו 8. גיסי, אבא של אחיין שלי, כרגע עמוק בתוך עזה, "מנקה" בתים.

אני חילוני גמור אבל כל בוקר אני אומר תפילה קצרה בת כמה מילים בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני יכול להציג מצלמות במליון דולר

אם יש לך סרטים משנות ה 90 ב HD אז אני חושב שזה לא כזה סיפור לצלם סרט באיכות הזו

ואני בטוח שיש מצלמות מיקצועיות בפחות.. יש HD ב20-30 אלף שקל מספיק מקצועיות

ויש HD- שיותר זול, לפחות 720P לא חייב להיות בFHD

ואני מאמין שיש חברה שקונה ציוד ומשכירה ככה שלא חייבים לקנות אתן, מי שרוצה יכול זה לא הבדל גדול בתקציב לדעתי

יש סרטים משנות ה-90 בHD בגלל שסרטים מצלמים קודם בצורה אנלוגית לחלוטין שזה האיכות הגבוהה ביותר,

אח"כ חברת הפקה יכולה להמיר את זה לאיזה פורמט דיגיטלי שבא לה, וגם אם בעוד שנים תצא איכות EXTRA HIGH DEFINITION

אתה תוכל בגדול לראות סרט משנות ה-80 באיכות הזו.

מהמרה של אנלוגי לדיגיטלי אפשר רק לרדת באיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי, מה כל כך קשה להנות מיצירה של בנאדם? מה זה חשוב בכלל מה המסר? ואם בכלל המסר שהוא התכוון זה מה שאתה חושב שהוא התכוון או מה שאתה הבנת ממנו. הרי, הבנאדם שהכין את הסרט הזה הביא כבוד למדינה שלך וכל מה שיש לך להגיד בלי שראית בכלל את הסרט זה שאתה בטוח שהוא שמאלני מובהק ושהחיילים שלנו מרססים לכל עבר ילדים בלבנון?? נראה לי שזה בדיוק מה שאתה חושב שאנחנו עושים ובגלל זה אתה חושב שככה הוא מציג את זה. אבל אני לא הולך להיות מקדם מכירות של הסרט הזה, אני גם לא צריך-זה מוכח, הסרט הזה הוא סרט טוב בלי קשר לשום דבר.

"מה זה חשוב בכלל מה המסר" "מה כל כך קשה להנות מיצירה של בנאדם"

לך תראה מ'גנין גנין' תהנה מהיצירה :kopfpatsch:

בדרך תענה לי למה במשך שנים הסרטים הישראלים היחידים שמצליחים הם שמראים את המנטרה השמאלנית?

מעניין איך פתאום צביעות, גוונים/רבדים/ניונסים בחברה הישראלית, נושאים שנוים במחלוקת, עומק ו............

ניתן למצוא תמיד רק בהצגה חד צדדית של הסיכסוך או האנשה של מחבלים והדגשה של הסבל המתמשך של הפלסטינאים

המסכנים אל מול האויב הציוני האכזר או כמו במקרה של הסרט הזה כמו בבופור שבוים על ידי כל מיני משתמטים, סיפור כיבוש

ממש מתאים לכל מיני שמאלנים שלא יצאו בחיים מהבועה שלהם לשבת ולראות סרט כזה ואז לדבר על פתרונות מדינים

ועל כיבוש משחית כי כמובן יש להם ניסיון רב ביותר בנושא מכל הסרטים ה'אומנותים' שהם צופים בהם בסינמטק.

אז לא, לא מעניין לי את התחת שהוא זכה בפרס.

WAY WAY WWAAAAY OFF.

אני גם לא ממש ימני ולא שמאלני. אני קודם כל בן אדם.

אני אולי לא משרת בקרבי, אבל 50% מהאנשים הקרובים אלי קיבלו צו 8. גיסי, אבא של אחיין שלי, כרגע עמוק בתוך עזה, "מנקה" בתים.

אני חילוני גמור אבל כל בוקר אני אומר תפילה קצרה בת כמה מילים בשבילו.

ראיתי דברים כאלה גם בכל מיני טלקבקים ותמיד רציתי לדעת מאיפה אתם מביאים את ההנפצות הללו ?!?!?

בתור חילוני גמור אני :kopfpatsch:

אתה לא צריך להצתדק לא בפני ולא בפני אף אחד, אתה רוצה להגיד משהו תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין לא ראית את הסרט ::)

ממש מתאים לכל מיני שמאלנים שלא יצאו בחיים מהבועה שלהם לשבת ולראות סרט כזה ואז לדבר על פתרונות מדינים

ועל כיבוש משחית כי כמובן יש להם ניסיון רב ביותר בנושא מכל הסרטים ה'אומנותים' שהם צופים בהם בסינמטק.

וממש מתאים לאנשים כמוך להמנע מלראות את הסרט, ואז עוד להסיק עליו מסקנות שגויות לגבי הנושאים בהם הוא כביכול עוסק או מציג.

בדרך תענה לי למה במשך שנים הסרטים הישראלים היחידים שמצליחים הם שמראים את המנטרה השמאלנית?

שטויות במיץ שרק צרי עין שאוהבים לשנוא את הקולנוע הישראלי אוהבים לומר כל פעם מחדש.

תיכף תגיד לי ש"ביקור התזמורת" גם הוא סרט אנטי-ציוני שמראה עד כמה הכיבוש משחית, נכון?

או שחנה לסלאו זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל קאן כי היא שמאלנית ונגד הכיבוש, נכון?

או שכל הסרטים המופיעים בכתבה הזו גם הם מראים עד כמה שהפלסטינאים סובלים, נכון?

או שהסרט הישראלי הנוסף שהיה מועמד לאוסקר על אנימציה הוא בכלל פרו ערבי ומתריס כנגד הממשל הציוני, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין לא ראית את הסרט ::)

וממש מתאים לאנשים כמוך להמנע מלראות את הסרט, ואז עוד להסיק עליו מסקנות שגויות לגבי הנושאים בהם הוא כביכול עוסק או מציג.

יש מבחר עצום של ולי אין יותר מידי זמן פנוי על הידים, לכן אני מעדיף לצפות במשהו אחר משוב סרט על הקונפליקט הערבי ישראלי...

דרך אגב איך היה 'גנין גנין' ? אומנותי ?

שטויות במיץ שרק צרי עין שאוהבים לשנוא את הקולנוע הישראלי אוהבים לומר כל פעם מחדש.

תיכף תגיד לי ש"ביקור התזמורת" גם הוא סרט אנטי-ציוני שמראה עד כמה הכיבוש משחית, נכון?

או שחנה לסלאו זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל קאן כי היא שמאלנית ונגד הכיבוש, נכון?

או שכל הסרטים המופיעים בכתבה הזו גם הם מראים עד כמה שהפלסטינאים סובלים, נכון?

או שהסרט הישראלי הנוסף שהיה מועמד לאוסקר על אנימציה הוא בכלל פרו ערבי ומתריס כנגד הממשל הציוני, נכון?

מה קשור ללשנוא את הקולנוע הישראלי ?

יש לי בעיה עם כך שרוב הסרטים שזוכים בפרסים ולפרסום הם בנושא אחד ויחיד...

וגם ביקור בתזמורת הוא סרט על דו קיום יהודי ערבי גם אם הוא לא מזכיר את היסכסוך.

דרך אגב למרות שהסרט הרבה יותר טוב מבופור במה בדיוק הוא זכה? עם כל הפרסים בארץ, הכתבות

והביקורת האוהדת בחו"ל תשאל בן אדם ממוצע ותראה מי באמת זכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אתמול, די התאכזבתי.

אין קו עלילה נורמאלי, כאילו כל סיפור מתחיל ונגמר אחרי 5 דקות, יש אוסף של קטעים יפים ומרגשים אבל לא יותר מזה.

וגם הסוף עם התמונות האמיתיות שמאלני מידי, וגם יש קטעים עם דיבוב\משחק לא משו.

אבל תכלס נחמד, במיוחד שזה ישראלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מבחר עצום של ולי אין יותר מידי זמן פנוי על הידים, לכן אני מעדיף לצפות במשהו אחר משוב סרט על הקונפליקט הערבי ישראלי...

דרך אגב למרות שהסרט הרבה יותר טוב מבופור במה בדיוק הוא זכה? עם כל הפרסים בארץ, הכתבות

עכשיו תספור עד 10, תנשום עמוק ותגיד בלב "אני מתווכח על זה שהסרט שמאלני(למרות שלא ראיתי אותו) ולמרות שאני לא מקבל פה תגובות שמאלניות אני ממשיך לתפוס קו ימני בויכוח ללא סיבה". אה יופי, נרגענו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט ואכלתי את הציפורניים, הסרט מציג אנימציה חובבנית רובוטית ...(כבר ראיתי בפלאש דברים יפים יותר טכנית).

הסרט מגמתי עם מסרים פציפיסטים ויש נטייה שמאלנית בסרט, המסרים מוסתרים טוב בפאן האמנותי של הסרט.

אני חושב שזה יותר קליפ ארוך מאשר סרט, האכזבה שלי בעיקר מהאנימציה הרובוטית והעדר אמנות אמיתית.

אישית לא מבין איך הוא בכלל זכה...? :s07: בעצם סרט שנוטה לכיוון שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט ואכלתי את הציפורניים, הסרט מציג אנימציה חובבנית רובוטית ...(כבר ראיתי בפלאש דברים יפים יותר טכנית).

אני חושב שזה יותר קליפ ארוך מאשר סרט, האכזבה שלי בעיקר מהאנימציה הרובוטית והעדר אמנות אמיתית.

אישית לא מבין איך הוא בכלל זכה...?

הוא זכה בעיקר בגלל מה שארי ההוא אמר, שהאמריקאנים אוהבים סיפור סינדרלה, האירופאים התחברו יותר לצדדים הפצפיסטיים והחוויות הקשות שעוברת הדמות.

ולגבי הרובוטיקה של הדמויות זה עניין של סגנון בטכניקה שהיא שיחזור של אמיתיות דבר שהוא כמעט בלתי אפשרי בפלאש לאנמץ.

אני נהנתי, אולי אתה צעיר מדי בשביל להבין מה שחייל עובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי אותו, אבל מצחיק שאתה אוהב להתפס לדוגמא אחת בודדה או שתיים. ככה זה תמיד, אנשים נתפסים לדוגמא אחת או שתיים ומייד מחליטים שרוב הסרטים הישראליים שמצליחים הם כאלה, וזה פשוט לא נכון.

הסרט מחלחל לדעת הקהל רק עכשיו, מכל מני סיבות, למשל:

- הוא הוצג רק בסינמטקים בהתחלה

- ההשקעה בשיווק ופרסום היתה מועטה מאוד

- לא היתה חשיפה תקשורתית כמעט בכלל

- רוב הקהל הישראלי ששומע שמדובר בסרט אנימציה מאבד עניין

הסרט מגמתי עם מסרים פציפיסטים ויש נטייה שמאלנית בסרט, המסרים מוסתרים טוב בפאן האמנותי של הסרט.

אישית לא מבין איך הוא בכלל זכה...? :s07: בעצם סרט שנוטה לכיוון שמאל.

אנימציה "חובבנית ורובוטית"?

אני לא זוכר את הפעם האחרונה בה ראיתי סרט אנימציית cut-out באורך מלא ברמה שכזו. אורי, אם תראה לי דוגמא אחת לסרט cut-out באורך מלא שלידו הסרט הזה "חובבני" אני פורש לטימבוקטו לחיות על איזה עץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...