הסרט אנימציה הישראלי "וולס עם באשיר" הוכרז כסרט הטוב ביותר ע"י NSFC!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט אנימציה הישראלי "וולס עם באשיר" הוכרז כסרט הטוב ביותר ע"י NSFC!!

rikus

Recommended Posts

הסרט אנימציה היחידי שהוכרז לפני זה היה BABE ב1995, מי שהכריז על כך הם החברה הלאומית לביקורת -NATIONAL SOCIETY OF FILM CRITICS! הוא היה מועמד ביחד עם חיים כמו SLUMDOG MILLIONARE , MILK עם שון פן, GRAN TORINO, WALL-E וזכה!

כבוד רבותי.

:yelclap:

http://www.variety.com/article/VR1117997917.html?categoryid=13&cs=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משמח מאוד לשמוע :xyxthumbs:

אני לא ממש בטוח בזה...

רוב הסרטים הישראלים שמקבלים פרסים במקומות כאלה בעיקר כאלה ששמם 'וולס עם באשיר' (שם ערבי)

הם של שמאלנים שמציגים את הסבל והדיכוי של הפלסטינאים המסכנים עם הTHEME הישן הכיבוש משחיט...

לא בטוח מה לגבי המקרה הזה אבל אני אשאר סקפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תראה את הסרט, אח"כ תגבש את הדיעה שלך. לא משנה איך הוא יגרום לך להרגיש (והוא יגרום לך להרגיש הרבה דברים בלי קשר לעמדות פוליטיות, אלא בגלל שזה פשוט סרט ממש טוב), בכל מקרה אסור לפספס אותו.

אני לא רוצה לחזור על כל מה שאמרתי לגבי עד כמה שישראלים אוהבים לשלול הסרט אפילו עוד לפני שראו אותו (נו באמת, אתה סקפטי בגלל שם ערבי??), זה בדיון הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=380744.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הסיום שלו אולי מביע עמדה כלשהי-שזה לא דבר פסול בהכרח, אתה לא חייב להסכים עם דעה של מישהו בשביל ללמוד או להנות מיצירה, במיוחד שמדובר באמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה עולה בדיוק צורב תעשייתי של BLURAY? וכמה יעלו אלפי מדיות?

ולגבי הצילום, אני מבטיח לך שמצלמה מקצועית עולה בערך כמו 100 מצלמות ביתיות.

עוד אחד שמצהיר הצהרות לא מבוססות בנושא שהוא לא מבין בו!(לא שאני מבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הסיום שלו אולי מביע עמדה כלשהי-שזה לא דבר פסול בהכרח, אתה לא חייב להסכים עם דעה של מישהו בשביל ללמוד או להנות מיצירה, במיוחד שמדובר באמנות.

אפשר להגיד את זה גם על הסרט ההוא שהראה את הצד האנושי של המתאבדים הפלסטינים וזכה בפרס ...

חוץ מזה הצצתי בטרילר ולאענתך הוא לא מביעה עמדה אבל אני ראיתי סרט אנטי מלחמתי מצוי בגרפיקה נוצצת

בזמן שהסיום שלדעתך "אולי" מביעה דעה כל שהיא על הארועי הטבח של סברה ושתילה

כל מה שאני ראיתי זה "זכרונות" או קלשאות שמביאים אותנו למסקנה אחת בסוף...

חילים שלנו מרססים לכל כיוון ילדים וכו... הבנתי שגם שרון שם שמן מתבאס על ארוחה בזמן שילדים

לפסטינאים מסכנים אוכלים את האיברים שלהם... ועוד כל מיני דימוים שמזכירים מנגונני תעמולה ערבים

קיצור בבקשה תהנה מהמסר הפוליטי הזה באמתלה של אמונות, אני אוותר.

פאק! כולם מדברים על הסרט הזה ואני היחיד שעדיין לא ראיתי אותו...

נראה לי יום שישי אני אלך לראות אותו בסינמה סיטי.

תן לי לנחש צפון תל אביב?

אני כבר שבועים בצו 8 סוף סוף רואה בית ועוד שלוש שעות חוזר...

בבקשה תהנו מההצגת ה"אומנות" הקטנה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה שחלקת איתנו את התובנות המאירות שלך. אני כבר מזמן נהניתי מאוד מהצגת האומנות הקטנה הזו (בטח לא "שלנו"), אני עכשיו נהנה מאוד מלצחוק מעד כמה מגוחך הנסיון שלך לגבש עמדה ורשמים לגבי סרט שכלל לא ראית.

וואו, חלק מהשם של הסרט הוא ערבי. והוא לא מציג סיפור מלחמה צה"לי כסיפור גבורה רומנטי. וגם אחת המסקנות שעולות מהסרט היא שמלחמה זה רע. אז הסרט חייב להיות תעמולה שמאלנית אנטי ציונית!!!! יש להחרים אותו מיד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...