איכות צפייה גרועה ב- LCD - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות צפייה גרועה ב- LCD

RoMEo

Recommended Posts

אצלי בסלון אותו דבר עם 32" הדגם הכי זול שיש.

החלפתי את הכבל ל SCART SCART (יש כניסת scart בטלביזיה) ושיניתי בממיר של YES שיוציא ויש הבדל ממש קטן.

לעומת זאת תכני HD מה שלי נראים מעולה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי בסלון אותו דבר עם 32" הדגם הכי זול שיש.

החלפתי את הכבל ל SCART SCART (יש כניסת scart בטלביזיה) ושיניתי בממיר של YES שיוציא ויש הבדל ממש קטן.

לעומת זאת תכני HD מה שלי נראים מעולה :xyxthumbs:

ה- שממירי יס מוציאים הוא Composite ששווה ערך לקומפוזיט רגיל.

אם הטלויזיה שלך יכולה לקבל S-Video ע"ג SCART שנה את הגדרות הSCART בממיר ל-S-Video ותראה איך התמונה שופרה

זה מעלים למשל את ההילה הירוקה המגעילה שיש מסביב לעיגול עם המספר של הערוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע על איזה טלווזיה אתה מדבר גם אני חושב לקנות אותה יש מישהו בZAP שרשם כך "אני אתן לכם טיפ קטן שישנה לכם את כל איכות הצפייה:

הטלויזיה מגיעה עם תקע חשמל תלת מגעי ז"א (פזה+אפס+ארקה)

תכינו לעצמכם כבל מאריך בלי הארקה ותתחברו לתקע של הטלויזיה ,זה מונע את הרעשי רקע שיש מהממיר וגם את הגלים שיורדים ועולים תוך כדי צפייה ובקיצור משפר פלאים את האיכות"

לא הבנתי בדיוק מה הוא רוצה אולי אתם מבינים ואולי זה יעזור לך ויכול להיות שזה גם סתם נעל... אבל מקווה שיעזור לך אחי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לעשות נגד זה.

השידורים של הכבלים מגיעים לרזולוציה מקסימלית שהיא נמוכה משמעותית מהרזולוציה של מסכי LCD בין

אם READY או FULLHD.

ולכן מעבד התמונה של המסך מבצע UPSCALING לשידור מה שמתבטא בתמונה הגרועה.

אגב איך אתה מחובר? חיבור בS-VIDEO או SCART (שחור גדול, 21 פינים) ישפר לך את התמונה

משמעותית.

הממ, אם אני מחבר את הממיר לטלויזיה בחיבור SCART זה אמור לשפר את התמונה באמת?

פשוט, יש לי מתאם של.. הממ שחכתי את השם, של האדום/לבן/צהוב ל SCART שקיבלתי עם ה .

אז אם אני אחבר את הכבל עם הצבעים למתאם SCART ואז לטלויזיה אני אראה שינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם זה שברובן אין חיבור SCART

כדאי לקנות LCD שיש להם חיבור סקארט ואז לפחות מחוברים טוב יותר לממיר.

הבעיה עם זה שהם מייצרים מוצרים מחורבנים. ראיתי את הסקארלט המדוברת בתצוגה. אני נשבע בכל היקר לי שלא הייתי לוקח אותה גם בחינם. עזוב את העיצוב המזעזע. התמונה פשוט איומה. גועל נפש. ראיתי LCD של חברות מדבקה עם איכות תמונה טובה יותר. ככה זה אצל חברות קוריאניות. חוץ מפלסטיק מבריק אין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלותכם - יש לי חיבור ב LCD של קומפוננט ויש לי גם S-VIDEO ו .

גם AV יש לי..

כרגע זה מחובר בקומפוננט אם אני לא טועה, אבל יש שם מלא עיגולים צבעוניים. ניסיתי להעביר את הבננות לאיזור אחר ורואים בשחור לבן במקרה הטוב, אז השארתי את הבננות איפה שיש צבע וקול נורמלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- שממירי יס מוציאים הוא Composite ששווה ערך לקומפוזיט רגיל.

אם הטלויזיה שלך יכולה לקבל S-Video ע"ג SCART שנה את הגדרות הSCART בממיר ל-S-Video ותראה איך התמונה שופרה

זה מעלים למשל את ההילה הירוקה המגעילה שיש מסביב לעיגול עם המספר של הערוץ.

אתה טועה, יש שם שלושה אפשרויות composite, svideo, וכולם מתייחסים ל SCART

RGB זה האופציה הכי טובה, ו svideo בכלל מציג לי תמונה שחור/לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SVIDEO מציג לך תמונה שחור/לבן כי הטלויזיה שלך לא יודעת לקבל SVIDEO על גבי SCART

או שלא הגדרת אותה לקבל או שלא חיברת לכניסת SCART הנכונה שיכולה לקבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שרשום , אבל ברגע שתלחץ עליו תגיע לתת-תפריט שם הבחירה היחידה תהיה Composite .

אלא אם כן זה שונה בממירים חדשים יותר, זאת האפשרות היחידה תחת שנותנת איכות כמו קומפוזיט רגיל.

אתה רואה שחור-לבן כי אתה צריך להגדיר את הכניסת SCART כ-S-Video בהגדרות של הטלויזיה

אם אין לך הגדרה כזאתי אז הטלויזיה לא תומכת וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם זה שהם מייצרים מוצרים מחורבנים. ראיתי את הסקארלט המדוברת בתצוגה. אני נשבע בכל היקר לי שלא הייתי לוקח אותה גם בחינם. עזוב את העיצוב המזעזע. התמונה פשוט איומה. גועל נפש. ראיתי LCD של חברות מדבקה עם איכות תמונה טובה יותר. ככה זה אצל חברות קוריאניות. חוץ מפלסטיק מבריק אין כלום.

בולשיט.

הסקארלט החדשות של לא רעות בכלל, גם ב HD וגם ב SD. לקבוע משהו נחרצות על סמך האיכות המזוויעה שרואים בחנות זה פיגור- זה מחובר שם למפצל, ואלוהים יודע מה המקור, או איך כיילו שם כל (אם בכלל)

בנוסף, כל הסאמסונג החדשות מכל הסדרות, (אלו שמסומנות ב A, כמו לדוגמה 40A450) פשוט מדהימות ב HD, וכולן חוץ מה A330 גם אחלה ב SD.

אני מניח שאתה יודע שסאמסונג זה גם קוריאני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שרשום , אבל ברגע שתלחץ עליו תגיע לתת-תפריט שם הבחירה היחידה תהיה Composite .

אלא אם כן זה שונה בממירים חדשים יותר, זאת האפשרות היחידה תחת שנותנת איכות כמו קומפוזיט רגיל.

אתה רואה שחור-לבן כי אתה צריך להגדיר את הכניסת SCART כ-S-Video בהגדרות של הטלויזיה

אם אין לך הגדרה כזאתי אז הטלויזיה לא תומכת וחבל.

ה"תת-תפריט" כביכול שאתה מדבר אליו זה בכלל מגדיר את היציאת SCART השניה בממיר שאמורה להתחבר לווידאו, תסתכל מה רשום הכי למעלה SCART VCR

התפריט הזה יקפוץ לא משנה איזה הגדרה בחרת בתפריט הראשון, זאת פשוט ההגדרה של היציאה השניה.

שוב, זה המצב הכי טוב, יותר טוב מ SVIDEO ובטוח שיותר טוב מ COMPOSITE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבורים תקינים...

שום דבר לא יענה לציפיותיך

האופציה היחידה היא ל- SVIDEO שישפר במעט (תדרוש את הממיר החדש שלהם !)

הטנסקודר ישפר קצת יותר - מעבר לזה אין ברירה

הטלוויזיה + הממיר + החיבור = קקי

אני יכול להראות לך אצל שכן שלי - איך רואים תמונת SD ברמה מטורפת על טלוויזיה 32" של PANASONIC דגם ישן יחסית עם כבל שלא ראיתי כמותו בארץ עם הממיר HD של YES - פשוט חלום !!!

(*רואים את הפרסומת של הרכב 4X4 של סובארו נדמה כשהסופה מנקה את הרכב מבוץ - למרות שזה בערוץ 2 ראו את כמעט HD !!!)

אין לך ברירה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז האופציה היחידה שלי היא לקנות ממיר של HD?

תבין, אני לא רוצה לראות HD, אני רוצה קודם כל לראות נורמלי!

זה לא הגיוני שתהיה לי הרבה יותר טובה ממה שהייתה לי, וייראו כל כך מסריח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...