קניתי מחשב חדש!!!! - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב חדש!!!!

Chain ReAction

Recommended Posts

תקרא שוב את שלושת העמודים האחרונים.

וזה לא בגלל הפנטיום 4 כמו שאנשים אמרים, אלא בגלל מליון ואחת סיבות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז ככה...

למוכר הזה יהיה כדאי שלא "עבד" עלי.. דבר ראשון שאני עושה ביום ראשון זה הולך לחנות שלו ובודק איה הרד דיסק יש לי (הידע המינמלי שלי בחומרה פגע בי קשה בכך שלא בדקתי את זה ועוד כמה דברים :-/)

אם יש לי פחות 7000RPM הוא מת... אני חושב שאני ישנה אותו למעבד שהציאו פה (MAXTOR ?D740-6XL? 60GB 7200 RPM)

דבר שני.. ה שלי יהיה לפחות 16X ואני ידאג לכך (אני יכול לשנות הכל בהזמנה עד יום שישי הבא)

כרטיס המסך שלי ישונה או ל GORCE 3 TI 200 או ל HARCULAS 3D PROPHET III TITANIUM 200 64MB

תודה לכם שעוררתם אותי ונתתם לי להבין עד כמה טיפש הייתי שלא בדקתי את כל הפרטים האלה.. תודה רבה חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון גם אני יכול להתקבל?

אני גם ככה נלחם בהם......

בנתיים זה מורכב רק משלושה אנשים מובחרים, שהם הגרעין המייסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר ל256 .. אני די מרוצה מזה דווקא.. לא רואה בזה שום בעייה... :)

כל השאר (רמקולים,עכבר אופטי,מקלדת וכל זה לא ממש משנה לי...)

אהה ועודד משהו.. הכרטיס קול שלי הוא 3D FULL DUPLEX 128 BIT...זה טוב? או שגם על זה אני יתן ברכית לפנים למוכר הזה? ואז ישנה את זה למשהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ועודד משהו.. הכרטיס קול שלי הוא 3D FULL DUPLEX 128 BIT...זה טוב? או שגם על זה אני יתן ברכית לפנים למוכר הזה? ואז ישנה את זה למשהו אחר...

תחליף לטראטק....

או להרקולס........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף לטראטק....

או להרקולס........

שמות מלאים בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רוצה פנטיום 4 תקנה פנטיום 4 לא מעבד חרא כמו שיגידו לך אולי מול הוא לא ניראה הכי טוב אבל הוא יכול להריץ כמעט כל דבר שתרצה בצורה חלקה

פשוט קנה דיסק של או MAXTOR

כ.מסך : 3 ti 200

שהוא לא הכי יקר ונותך ביצועים טובים או שתקנה את הכרטיס שמקביל לכרטיס הזה אבל של GAINWARD

וזהו ניראה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה...

למוכר הזה יהיה כדאי שלא "עבד" עלי.. דבר ראשון שאני עושה ביום ראשון זה הולך לחנות שלו ובודק איה הרד דיסק יש לי (הידע המינמלי שלי בחומרה פגע בי קשה בכך שלא בדקתי את זה ועוד כמה דברים :-/)

אם יש לי פחות 7000RPM הוא מת... אני חושב שאני ישנה אותו למעבד שהציאו פה (MAXTOR ?D740-6XL? 60GB 7200 RPM)

דבר שני.. ה שלי יהיה לפחות 16X ואני ידאג לכך (אני יכול לשנות הכל בהזמנה עד יום שישי הבא)

כרטיס המסך שלי ישונה או ל GORCE 3 TI 200 או ל HARCULAS 3D PROPHET III TITANIUM 200 64MB

תודה לכם שעוררתם אותי ונתתם לי להבין עד כמה טיפש הייתי שלא בדקתי את כל הפרטים האלה.. תודה רבה חברה...

קודם כל, תדאג לקבל פרטים לגבי דגם לוח האם.

אחרי זה תדרוש הרד דיסק נורמלי (כמצוין לעיל).

לגבי כרטיס המסך, תלמד שאין דבר כזה Gforce 3 TI 200, זה לא כרטיס אלא צ'יפ שעליו מבוססים הרבה מאוד כרטיסים, חלק טובים יותר, חלק טובים פחות.

אגב, זה Hercules לא Harculas, אל תתן למוכרים עושקים לבלבל אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(וואי...מלא זמן לא הייתי פה... הייתי בטיול שנתי...)

שמע...מה שאתה צריך לעשות כרגע זה לבטל את העיסקה הזאת...העיסקה דפוקה מכל הצדדים...

על זה שאתה צריך לבטל אותה כולם מסכימים...אני לא יודע על איזה ידע הסתמכת שקנית את המחשב...לדעתי אל תחזור לחנות שממנה הזמנת ת'מחשב...

גם לי קרה דבר דומה מאוד...שכמעט הזמנתי מחשב (שלא נדע איזה) ובאתי לפה להתייעץ והחבר'ה פה פתחו לי קצת ת'עיניים ונכנסתי יותר לעניינים...

המפרט הראשון שלי (שוב שלא נדע איזה) שכמעט הזמנתי היה מאיזה חנות והוא היה קבר רציני, אחרי זה שיניתי למה שאמרו לי פה, ואחרי זה שהמוכר קלט שהוא לא יכול לדפוק אותי כי באתי עם מפרט מפה, מפורט ממש, והכל...הוא הביא לי משהו אחר שלא הזמנתי וביטלתי את העיסקה...

אני יודע שאפשר תמיד לבטל את העיסקה עד 14 יום מיום העיסקה. אתה מחתים ת'מוכר (שבמקרה שלי ושלך הוא קובר) וסוגר ת'ענינן...

כרגע אל תיבהל ותבטל ת'עיסקה, חכה קצת ותיכנס יותר לענינים דרך האתר והחבר'ה של הפורום, ואז תזמין מחשב כשיש לך גב מהפורום הזה...ותקשיב לאנשים פה...תאמין לי...לא תצטער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...