גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אתכם בעניין. לאחרונה הייתי בשיחות עם בהן נציג שלהם הודה שיש עומס:

התקשרתי כי לא יכולתי להתחבר לשרת המשחק של C&C3.

לאחר אינספור בדיקות ושיחות טלפון במשך כמה ימים, ביקשתי זמנית משתמש "גיימר"- והמשחק מיד הצליח להתחבר.

התומך אמר לי: "נכון שבשעות הבוקר אין לך את הבעיה? זה בגלל העומס שיש בשעות השיא, יש פינגים גבוהים ואתה לא מצליח להתחבר לשרת."

מה שאירוני בסיפור, הוא שעברתי לבזק כי הייתה לי את הבעיה הזו ב012.

עד לפני חצי שנה הייתי מרוצה, עד שהעומס הזה התחיל גם בבזק.

הפיתרון היחיד שלהם היה שאני אשלם יותר על משתמש .

מבחינתי אין שום סיבה הגיונית לשלם יותר, על משהו שהייתי מקבל לפני כמה זמן עם ה-1.5M שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתכם בעניין. לאחרונה הייתי בשיחות עם בהן נציג שלהם הודה שיש עומס:

התקשרתי כי לא יכולתי להתחבר לשרת המשחק של C&C3.

לאחר אינספור בדיקות ושיחות טלפון במשך כמה ימים, ביקשתי זמנית משתמש "גיימר"- והמשחק מיד הצליח להתחבר.

התומך אמר לי: "נכון שבשעות הבוקר אין לך את הבעיה? זה בגלל העומס שיש בשעות השיא, יש פינגים גבוהים ואתה לא מצליח להתחבר לשרת."

מה שאירוני בסיפור, הוא שעברתי לבזק כי הייתה לי את הבעיה הזו ב012.

עד לפני חצי שנה הייתי מרוצה, עד שהעומס הזה התחיל גם בבזק.

הפיתרון היחיד שלהם היה שאני אשלם יותר על משתמש .

מבחינתי אין שום סיבה הגיונית לשלם יותר, על משהו שהייתי מקבל לפני כמה זמן עם ה-1.5M שלי.

מחזק

התקשר אליי כרגע נציד של ב(נ)זק בינלאומי והוא ואמרתי לו שהאינטרנט לא יציב ופעם טוב עובד ופעם לא טוב.

אז הוא אמר לי שהוא ייתקשר אליי כל פעם בסוף משמרת ואני אדווח לו איך זה עובד.

אגב, מתי זה שעות השיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתה אצלי את הבעיה, נציגים שלהם חזרו אלי במשך כמה ימים- כך שאני לא מאמין שהם הסתלבטו עליו.

מצד שני, הגענו למסקנה שהבעיה היא פינג ולא היה להם מה לעשות, חוץ מלחזור ולהציע לי מנוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחרות רק מועילה לנו. הכניסה של אורנג' ו-018 משדרת אופטימיות.

יש לי עוד 5 חודשים להתחיבות שלי, כך שעד אז נתאזר ונחכה לתגובות מלקוחות שלהם- נראה מה הם שווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רק לאחרונה זכה השירות המוביל של בזק בינלאומי להכרה כאשר נבחר במקום הראשון בענף התקשורת לשנת 2008 על ידי מכון המחקר מרקטסט."

נראה לי כמו בדיחה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא.

כי בחודשים הראשונים של השנה (אפשר להגיד במחצית הראשונה?) לא היו כמעט בעיות כלשהן.

הבעיות התחילו לקראת החודשים האחרונים של 2008 (אם נעגל פינות - ברבעון השלישי והתחזק מאוד לקראת הריבעון הרביעי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי פתרו את הבעיה.

מחקתי קוקיז וגם הבעיה הייתה שהתחברתי כל הזמן עם חייגן, חשבתי זה לא משנה.... ועכשיו הוא (נציג השירות) הגדיר לי את ההתחברות האוטומטית דרך המודם.

עכשיו האינטרנט טס.

אגב, שאלתי אותו האם יש בזה משהו על זה שמשתמשים מתלוננים בפורומים על בעיות באינטרנט בזמ האחרון?!

אז הוא אומר לי שלא. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל חרטה.. אבל למה אתה לא עובר למסלול רגיל? לא חבל על הכסף?

אני בהתחייבות למחיר, ככה זה אצל בינלאומי, אתה מחוייב למחיר שסגרת עליו בהתחלה, להוריד אתה לא יכול אבל אם כמובן תרצה לשדרג ולשלם יותר בשמחה ובששון, חוקים ישראליים טיפוסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתחייבות למחיר, ככה זה אצל בינלאומי, אתה מחוייב למחיר שסגרת עליו בהתחלה, להוריד אתה לא יכול אבל אם כמובן תרצה לשדרג ולשלם יותר בשמחה ובששון, חוקים ישראליים טיפוסיים.

:lol: :lol: :lol:

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני בטוח שמגבילים אותי היה לי עד לפני כמה חודשים high id utoorrent ועכשיו יש רק נמוך.

אני לא מוריד כל כך הרבה 3 גיגה בשבוע בערך אבל הם מגבילים נראה לי את כולם.

אני ברצון אכנס לחבילה שמגבילה אותי מבחינת גיגה אבל נותנת לי מהירות מקסימלית.

נראה לי מתקבל על הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...