גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי היום עבד די בסדר, גלישה היתה חלקה כמעט כל הזמן, טורנטים זזים (גם אם לא ממש מהר, אבל זה צפוי בשעות האלה), והורדות ישירות מאתרים ירדו לי על מקסימום מהירות (בעזרת ORBITDOWNLOADER).

אתמול גם היה בסדר גמור.

שילשום היה זוועה אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני גם חושב שהיתה הידרדרות יחסית לאיך שזה היה לפני חצי שנה - שנה.

אבל אצלי זה סך הכול עובד טוב.

הגיוני שיהיה הבדלים בין אנשים שמחוברים בתשתיות שונות באיזורים שונים ומסלולים שונים אפילו.

אני למשל מאיזור רמת גן, מחובר ללא חייגן דרך הכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידרדרות בחצי שנה האחרונה?? לא בקטע מזלזל אבל איפה אתה חי??

אני מחובר לADSL שלהם מאז שהוא יצא בערך, בהתחלה היה יותר טוב (שירות ומהירות), היום פתאום יש חשבון ושטויות לפנינגים יותר

גבוהים וגם זה מסריח, האלטרנטיבה זה 012 שרוצים לנהל לך את החיים :bash:

איך שאורנג' מוציאים את האינטרנט שלהם אני עובר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד, אבל בתור חברה חדשה בתחום אני מאמין שהם יתנו גם מחירים תחרותיים.

תכלס אני לא יודע מה יהיה, שזה יצא נראה מקרוב, אבל המצב כמו שהוא בבזק (גם תשתית וגם שירות) על הפרצוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שזה לא יומיים, לא שבועיים ואפילו לא חודשיים.

אני מרגיש באיטיות הזאת כבר משהו כמו 4-5 חודשים, אני מחוייב לשנה ונשאר לי עוד 3 חודשים להתחייבות לכן אין לי מה לעשות בנושא עכשיו אלא רק לקוות שזה ישתפר.

אני ממש מיואש, מהירות ההורדה סבירה (באתרי בדיקת המהירות, כן? ) אבל הגלישה נוראית, זמן תגובה מאוד איטי ..

אין לי מושג מה הסיבה. זה יכול להיות עומס, שידרוגים, או אפשוט זה האינטרנט שהם יכולים להציע כרגע וזהו.

פעם כשהיה את האיטיות הזאת, לפחות מ-11 בלילה זה היה משתחרר, אבל עכשיו גם זה לא, זה פשוט איטי כל הזמן.

יכול להיות שזה בגלל שרוב המשתמשים שמעו שבזק בינלאומי מאוד השתפרה, וזה באמת נכון לפני שנה הם היו פשוט טיסנים הכל עבד מצויין וטוב, אבל ברגע שיש עומס של משתמשים בינלאומי לא מצליחה לעמוד בזה ונוצר עומס שמרגישים אותו פשוט כל הזמן.

ושללתי ממזמן בעייה שזה במחשב, כי בתקופה הזאת פירמטתי משהו כמו 3 פעמים ולא משנה איזה הגדרות, כיוונים או טוויקים ניסיתי, עדיין האיטיות והכבדות נשארה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרים מסוימים זה גם יכול להיות עומס על התשתית האיזורית.

לתשתית הכבלים האיזורית יש גג מסוים במרכזיה ואם מחברים הרבה אנשים מהאזור שחורשים על זה, בהחלט עלול להיווצר חנק.

בADSL יש עניינים אחרים שיכולים להשפיע על המהירות גם כן, אבל שם זה בדרך כלל לא אמור להשתנות לרעה עם הזמן.

אפשר כמובן לשלול או לוודא את זה אם מנסים את אותה תשתית עם ספקים אחרים.

ואם הבעיה בתשתית אז אפשר לעבור לתשתית השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שזה לא יומיים, לא שבועיים ואפילו לא חודשיים.

אני מרגיש באיטיות הזאת כבר משהו כמו 4-5 חודשים, אני מחוייב לשנה ונשאר לי עוד 3 חודשים להתחייבות לכן אין לי מה לעשות בנושא עכשיו אלא רק לקוות שזה ישתפר.

אני ממש מיואש, מהירות ההורדה סבירה (באתרי בדיקת המהירות, כן? ) אבל הגלישה נוראית, זמן תגובה מאוד איטי ..

אין לי מושג מה הסיבה. זה יכול להיות עומס, שידרוגים, או אפשוט זה האינטרנט שהם יכולים להציע כרגע וזהו.

פעם כשהיה את האיטיות הזאת, לפחות מ-11 בלילה זה היה משתחרר, אבל עכשיו גם זה לא, זה פשוט איטי כל הזמן.

יכול להיות שזה בגלל שרוב המשתמשים שמעו שבזק בינלאומי מאוד השתפרה, וזה באמת נכון לפני שנה הם היו פשוט טיסנים הכל עבד מצויין וטוב, אבל ברגע שיש עומס של משתמשים בינלאומי לא מצליחה לעמוד בזה ונוצר עומס שמרגישים אותו פשוט כל הזמן.

ושללתי ממזמן בעייה שזה במחשב, כי בתקופה הזאת פירמטתי משהו כמו 3 פעמים ולא משנה איזה הגדרות, כיוונים או טוויקים ניסיתי, עדיין האיטיות והכבדות נשארה.

מחזק, אני גם מרגיש באיטיות הזאת 5 חודשים .. אפילו יותר אי אפשר עם זה יותר , עברתי מHOT לבזק לא עזר ... לא יודע כבר מה הולך שם יש ימים שממש לא עולים אתרים.. בלתי נסבל איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני באותו מצב כבר כמה חודשים HOT+בזק בינלאומי, מהירות תגובה זוועתית במשך כל שעות היום.

נשארו לי עוד איזה 5 חודשים נראה לי אני חוזר לנטוויז'ן :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...