מכונת המשחקים האלטימטיבית(אני מקווה)-ללא מגבלת כסף(כמעט) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת המשחקים האלטימטיבית(אני מקווה)-ללא מגבלת כסף(כמעט)

cohena11

Recommended Posts

למה לא תחשוב בצורה כזאת.

אתה אומר שאתה רוצה מחשב ל3 שנים. ואני רואה שתקציב זה לא בעיה בשבילך ואנשים הגיעו ל 16000+ במפרטים שלהם.

אתה יכול לעשות דבר כזה

לחלק 16000 ב3. יוצא לך 5400 ש"ח.

כל שנה תיקנה מחשב חדש. שזה אומר כל שנה יש לך תקציב של 5400 לקניית מחשב.

מה שיפה שתמיד יוצא משהו חדש. וכל שנה תתאים את התקציב שלך לדברים החדשים.

תיקנה 9700Pro יספיק לך לשנה ואפילו יותר

ועוד שנה תיקנה את הRadeon החדש.

איש חכם...

תקנה מחשב באיזה 8000 שקל כולל מסך ורמקולים והכל... שזה מחשב מחשב כן... לא סתם מחשב... וכל חצי שנה שנה תוציא לאט לאט חלק מה8000 הנוספים... ככה אתה נשאר עם המחשב הכי טוב בשוק ואין מצב שבמצבים גרפיים קיצוניים לא יהיה חלק באף משחק ! וכל כמה זמן אתה מעדכן את המפרט שישאיר ככה... עד שאתה מגיע למצב שאתה גומר את כל הכסף ואז יש לך מחשב לפחות לעוד שנתיים... וזה יוצא גם בערך עוד שנתיים לפחות... (יענו עוד שנתיים אתה תגמור את הכסף ויהיה לך מחשב חזק מאוד שיחזיק לפחות שנתיים) אני לא יכול לחשוב על משהו יותר טוב למשחקים, חכם יותר כלכלית ושיספק לך הנאה לאורך זמן יותר מזה !

ואם אתה לא רוצה את זה, אתה לא מכיר אותי ולא קראת את התשובה הזאת בחיים שלך.

תהנה מהמחשב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איש חכם...

תקנה מחשב באיזה 8000 שקל כולל מסך ורמקולים והכל... שזה מחשב מחשב כן... לא סתם מחשב... וכל חצי שנה שנה תוציא לאט לאט חלק מה8000 הנוספים... ככה אתה נשאר עם המחשב הכי טוב בשוק ואין מצב שבמצבים גרפיים קיצוניים לא יהיה חלק באף משחק ! וכל כמה זמן אתה מעדכן את המפרט שישאיר ככה... עד שאתה מגיע למצב שאתה גומר את כל הכסף ואז יש לך מחשב לפחות לעוד שנתיים... וזה יוצא גם בערך עוד שנתיים לפחות... (יענו עוד שנתיים אתה תגמור את הכסף ויהיה לך מחשב חזק מאוד שיחזיק לפחות שנתיים) אני לא יכול לחשוב על משהו יותר טוב למשחקים, חכם יותר כלכלית ושיספק לך הנאה לאורך זמן יותר מזה !

ואם אתה לא רוצה את זה, אתה לא מכיר אותי ולא קראת את התשובה הזאת בחיים שלך.

תהנה מהמחשב החדש.

תשובה לשני המייעצים וכל שאר המנסים לעזור מבחינה כספית, לא רציתי להיכנס לזה קודם לכן, אבל :

העלות של המחשב היא בערך 20,000 ש"ח ללא מע"מ. אני אראה הוצאה של 8,000 ש"ח ואולי אפילו פחות מזה ולכן כל ההמלצות על שיפור מועט ביחס לתמורה לא מהותיות עבורי.

עבורי, קניית מערכת טובה מאוד כעת ושיפור מתמשך לאורך זמן בעייתית כי הניסיון המר לימד אות ש: "אם זה עובד לא נוגעים"(אתה יכול לחפש לאורך האשכול חוויה מפחידה שנבעה מרצון לשדרג על שרת...) ולכן אני לא רוצה לגעת במחשב לאחר הרכבתו, אלא אם משהו מתקלקל ברצינות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקבל את המלצתי וללכת על ה-VX900?

איך הבנת מדברי שמסך זה מומלץ בכלל?

הנה ציטוט ישיר שלי:הנתונים שלו מאוד דומים לסמסונג 191T והוא עולה כמעט 400 ש"ח יותר.

אני שמח שהגדלת את התקציב, אבל אין למה לזרוק סתם כסף..

בגודל 19 אינץ' הסמסונג הוא המומלץ.

OK, טעות שלי, אתה בטח שמעת על המחקר בעניין הבנת הנקרא של התלמידים בישראל... בכל מקרה עקב העובדה שההזמנה לא יצאה אל הפועל שיניתי לפי המלצתך(ביקשתי משני מבוגרים שיבדקו לי את הבנת הנקרא, לפני ההזמנה....), את המסך ל : 191T.

שוב, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...