מכונת המשחקים האלטימטיבית(אני מקווה)-ללא מגבלת כסף(כמעט) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת המשחקים האלטימטיבית(אני מקווה)-ללא מגבלת כסף(כמעט)

cohena11

Recommended Posts

Couldn't put things better.

רק להוסיף.. אותם הדברים שנאמרו בעיקרון לגבי הזיכרון וכרטיס המסך, יש לציין כי הם רלוונטיים גם לגבי ספק הכח, הכונן הקשיח וכמדומני גם לגבי המארז.

ok, אגיב לשתי ההערות :

לגבי המעבד, לא הייתי ער לעובדה, אבדוק ואוודא בהקדם!!!

מסך כנראה אחליף ע"פ המלצותיכם.

לגבי כרטיס המסך, האם כהכנה לעתיד לא שווה לקנות את ה -PRO 256M??? שימו לב אני מדבר על שנתיים מהיום ויותר(מחשב כזה, לא קונים פעם בשנתיים, לפחות לא אני). אם כן של איזה חברה???? תתעלמו מעניין העלות, גם לגבי ה-128M, ותאמרו נא, איזה כרטיס יותר איכותי : ATI/SAPHIRE/GIGA???

אגב לגבי : מה עדיף FX5900 256M או 9800 PRO 256M ושל איזו חברה???

מארז קטן לא חשוב לי כי זה לא מחשב שינוייד ל-LAN PARTYS וכאילו אילו זה מחשב נייח לכל דבר(לאחר שמנהל הבנק יתאושש מההוצאה ה"פעוטה" על מכונת ה-BIG BLUE, אני אפיל עליו את העלות של ה-ROAD WARRIOR...), אני מעדיף מארז גדול שיכיל את כל מה שאני צריך כרגע ואולי אצטרך בעתיד ויאוורר היטב.

תודה לכל העוזרים, המייעצים והמסייעים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיסים הכי איכותיים הם של הרקולס, אני לא חושב שיש טעם ב256MB התוספת ביצועים קטנה ולא מכסה את ההוצאה הכספית.

ואם אתה הולך על FX5900U הכי איכותיים לפחות לדעתי הם לידטק שמוכרים את הכרטיס בכ3000 ש"ח אם איני טועה, אני חושב שאין טעם להשקיע את התוספת הזו של ה300 ש"ח בשביל הFX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עין האדם לא שמה לב להבדל שבין R9700P לR9800P, אז לשם מה להשקיע יותר? תוכל לחסוך 600ש"ח ולא יהיה שום הבדל.

בקשר למעבד. אני שמח שעתה אתה ער לעובדה, אבל אני מחכה למפרט סופי שיישם זאת ועוד אחרים. למשל, ספק-הכח המיותר.

המארז- מה הקשר לנייחות? הBB הם קטנים ויפים ועקרונם הוא אינו לשם נייחות במסיבות רשת וכהנה, אלא דווקא לשם היופי. במקרה וקונים מחשב לשם צפיה בוידאו בסלון או האזנה למוזיקה עם מערכת טובה, תאמין לי שעדיף במקרה שכזה שהמארז יהיה יפה, והרבה. לשם כך מיועדים הBB ולא לשם נייחות (למרות שזהו עוד יתרון). בכל אופן, זהו עדיין שיקול. אל תוותר על דבר כ"כ מהר. ובבקשה, אל תשאיר את השיקול בצד. אציע שתבדוק את אתר החברה ותעיין בערכות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקנות ספייר!

יש איתם המון בעיות ... כנס אפילו לפורומי תמיכה טכנית שלהם תראה כמה

תלונות כבר פירסמי את זה פעם אבל כרגע ממש עדיף חברה אחרת

יש הרבה בעיות של עיוותים על המסך וקווים שמופיעים ודורשים ריסט של המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, לקחתי לתשומת ליבי את כל ההערות ובמשך היום אפרסם כאן בפורום את המפרט הכמעט סופי, לאחר כל התיקונים וההצעות שהעליתם ובמקביל יכולות השירות והאחריות של הספק שמולו אני עובד.

OK, אז המפרט הכמעט סופי-ההזמנה תהיה ביום חמישי הקרוב, הינו :

מארז THERMALTAKE V100D XASER III BLUE למרות ההמלצות על המארזים הקטנים יותר - לצורך הרחבות עתידיות אזדקק לקיבולת גדולה יותר(וגם בשביל הפוזה...).

*ספק - לפי ההמלצות שקיבלתי כאן ANATEC TRUEPOWER 430W.

לוח אם - למרות ההמלצות על , אני עדיין הולך על אינטל וזאת עקב האמינות שלהם. בנוסף ל- אין יבואן קבוע ככה שהאחריות קצת בעייתית.

*מעבד - ע"פ הערותיכם 3GHZ, ה-3.06GHZ לא תומך ב-800MHZ.

*זיכרון ע"פ ההמלצות שלכם ושל הספק SAMSUNG 512M 400 MHZ X2.

דיסקים קשיחים - SATA 10500 RPM יש כרגע רק 36G וזה מעט מדי. 7200RPM יש 250G אבל זאת טכנולוגיה בתחילת דרכה ואני לא אהיה שפן ניסיונות של אף אחד, לכן כרגע אני נשאר עם : WD 200GB 7200RPM 8M CACHE X2.

כרטיס מסך - הבנתי שבגדול(למעט תגובה אחת), אין בעיה עם SAPHIRE במשפחת ה-9X00. אני יודע שכיום אין הבדל משמעותי בין ה-128M ל-256M, אבל כהכנה לעתיד לא עדיף להשקיע ב-256M??? ושאלת השאלות מה עדיף FX 5900 256M או 9800PRO 256M??? ושל איזה יצרנים???

מקלדת/עכבר - אלחוטיים של לוגיטק MX.

DVD : X16 X48 IDE - לא קיבלתי הערות/ביקורות, אז אני צריך להבין שהוא ממש טוב???

DVD RW : PIONEER A06 - לא קיבלתי הערות/ביקורות, אז אני צריך להבין שהוא ממש ממש טוב???

*מסך - לאור המלצותיכם, אני מתלבט בין ה-PROVIEW PL866S 18 לבין ה-VIEWSINC VG800 18. אני יודע שאיכותית ה-VIEWSONIC טוב יותר אבל ל-PROVIEW שלוש שנות אחריות של "1 תמורת 1", כלומר הם לא מתקנים/משמישים, אלא נותנים מסך חדש לגמרי תמורת אחד מקולקל שזה יפה מאוד. מה דעתכם על השירות של VIEWSONIC????

כרטיס קול - בא OB עם יציאות אופטיות ותמיכה ב-5.1, כך שהוא יהיה מספיק איכותי עבורי.

רמקולים - קניתי בעבר את הסט 340 של לוגיטק(2 + SUB).

*כל הפריטים שסומנו ב-* תוקנו ועודכנו תודות להמלצותיכם - תודה רבה!!!

לפני שאתם מעירים, מאירים ומייעצים קחו בחשבון את העובדות הבאות :

1. תתעלמו בהערותיכם מהמחיר, זאת היא כרגע לא מגבלה, לא חשוב לי שפריט מסוים זול יותר, חשובה לי הרבה יותר האיכות של הפריט!!!!

2. המחשב לא נקנה לשנה/שנתיים אלא ל-3 שנים ואף יותר(עם אולי שידרוגים קלים במהלך התקופה) ולכן עליו לאפשר הרחבות שונות ומשונות בעתיד. המחשב הנ"ל מחליף P2 266 שנקנה לפני 6 שנים ושודרגו בו הזיכרונות וכרטיס המסך.3

3. אני לא מעוניין ב-OC אלא באמינות לאורך זמן.

4. המחשב לא יתאמץ יותר מדי, אבל כשהוא יתאמץ חשוב לי שהוא יוכל "לדהור".

בתודה מראש על כל המלצה, הערה והארה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר למארז ידידי, אתה טועה, המארזים הקטנים הם העתיד של הפוזה. כמו כל הגאדג'טים, זה אולי הכי קטן שיש, אבל גם הכי משוכלל/חזק/מתוחכם.. פשוט מושך עיניים וסקסי. ;)

הבנת ת'עניין.. לא נבלבל לך יותר ת'מוח. תבחר במה שמתאים לך.

לוח - אתה תתעניין באוברקלוק בעתיד (זה קורה לטובים ביותר, תסמוך עלינו), וכשזה יקרה, חבל להיות תקוע עם לוח אם של אינטל שאינו מאפשר אוברקלוק בשום צורה. אם היבוא הלא סדיר של אביט מבהיל אותך אתה מוזמן לפזול לכיוונם של , או אולי , הם מעולים גם כן.

מעבד - אתה קולט שאתה משלם 820 ש"ח בשביל 200 מ"ה הפרש? רק כדי שתוכל להגיד יש לי 3 ג"ה וזה הכי מהיר שיש (עד לעוד חודש..).

אתה אולי רגיל לזמני ה-PII שה-200 מ"ה היו משנים משהו, אני מבטיח לך שכיום וב-3 שנים הקרובות אתה לא תשים לב לשום הבדל וחבל על הכסף.

זיכרון - עם תקציב כמו שלך דווקא הייתי משקיע בזכרונות יותר איכותיים, למתי שיתחשק לי להמהיר.

אבל הזכרונות הללו ישרתו אותך היטב בכל מקרה. בחירה שלך.

דיסקים קשיחים - לדעתי הצדק עמך.. ה-Raptorים גם ככה אמורים להיות מאוד מרעישים ב-10,000RPM, תכונה שאני מאוד לא מחבב בכונן קשיח. ו-400GB אינם מוגזמים מדי לדעתי.

כרטיס מסך - שוב פעם, ההבדל בין 9700P ל-9800P הוא כה חסר משמעות לעומת הכסף.. אבל תהנה.. רוצה לזרוק יותר בשביל "תמיכה עתידית".. באמת, אל תהיה טמבל.. שום כרטיס מסך לא יכול להחזיק לך כבר מהיום לשלוש שנים הקרובות, בכסף שאתה חוסך עליו כיום, תוכל לשדרג בעתיד לאחד שכן יוכל.

דיוידי LG - יש לי כונן קומבו שלהם, אני חייב לציין שהוא מעט מרעיש לטעמי.. אבל אולי כונני ה- שונים.. בכל מקרה הייתי מעדיף כונן שחור כמו ה-LiteOn או ה-Toshiba.. תברר בחומרה היקפית איזה מהם ניתן לפרוץ לו את האיזורים.

צורב דיודי - אם זהו הדגם החדש שתומך בDVD+-RW? אם כן הוא צריך להיות סביר.. אם כי יש זולים יותר אני בספק כמה יוכלו באמת לחוות דעת מניסיון אישי בפורומים אלו.

מסך - שים לב! המלצתי לך על ה-VP171b, ולא על ה-VG800! לדגם שאתה הזכרת יש זמן רענון גבוהה יותר של 25ms (לעומת 16ms של הדגם שלי), קצב הרענון במסכי LCD בדרך כלל משפיע בזמן תצוגה של עצמים זזים, כמו סרטי וידיאו ומשחקים בעיקר.

עקרונית, כל עוד הזמן רענון מתחת ל-30ms המסך נחשב לאיכותי אם אני זוכר נכון.

ההבדל היותר עקרוני שהדגם שאתה בחרת מגיע ללא חיבור DVI, אלא עם חיבור אנולגי בלבד, מה שאמור לגרום לתמונה פחות איכותית עקב המרת האות מדיגטלי לאנלוגי, וחזרה לדיגיטלי.. בניגוד לאות דיגיטלי לאורך כל הדרך עם ממשק DVI.

הדגם שאתה בחרת אומנם יותר גדול באינץ' ויותר זול ב-120 ש"ח, אבל אני הייתי מעדיף את המסך היותר מקצועי.

הדגם שלך הוא מסדרת ה-ViewSonic Graphic Series, בציטוט מהאתר שלהם:

"For corporate and advanced graphics/gaming users "

לעומת סדרת ה-ViewSonic Pro Series וציטוטה:

"For top professional users. Designed for the most discriminating users"

כמו שאמרת לפני כן, מסך זה הדבר להשקיע בו, הוא הדבר היחידי כמעט שמחזיק איתך שנים ועובר ממחשב למחשב בין השידרוגים.

לכן רצוי לא להתפשר על מסכים..

אני לא בטוח באשר לאחריות, אולי פשוט תבדוק עם החנות?

ל-Proview אולי יש שלוש שנים אחריות.. אבל אני אישית לא הייתי שוקל אחד לעצמי אלא אם כן זה משהו בשביל אמא שלי או משהו בסגנון.

כלומר מישהו שלא ישים לב לפרטים הקטנים.

כרטיס קול - תמיד תוכל לשדרג בעתיד אם תמצא אותו חסר מדי, זה לא שיש לך רמקולי High-End או משהו בסגנון.

בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח - אתה תתעניין באוברקלוק בעתיד (זה קורה לטובים ביותר, תסמוך עלינו), וכשזה יקרה, חבל להיות תקוע עם לוח אם של אינטל שאינו מאפשר אוברקלוק בשום צורה. אם היבוא הלא סדיר של אביט מבהיל אותך אתה מוזמן לפזול לכיוונם של , או אולי Epox, הם מעולים גם כן.

בהצלחה..

תודה רבה מאוד על הייעוץ הבאמת מאוד מקצועי, זה חשוב לי ועוזר מאוד.

לגבי ה-OC בוא אספר לך סיפור קצר עם שני לקחים(לפחות עבורי), במקצועי אני DBA ORACLE בחברה כלשהיא(אני לא יכול לנקוב בשמה כי הבן של הבוס יבין מה אני עושה בזמן העבודה ואז הכותרת של ההודעה הבאה שלי תהיה "מכונת משחקים ב-200 ש"ח...), יום אחד מגיעים מחברת ORACLE ואומרים ש"עם שרת 4 מעבדים כמו שלכם וגיגה זיכרון אפשר לעשות במקום TPS(מדד למהירות בסיסי נתונים) X הרבה יותר, מה שצריך זה רק לקנפג אחרת את הלוח"(של 4 מעבדי XEON, אני מזכיר), אחרי 5 דקות של עבודה השרת ORACLE קורס ולמשך שעתיים וחצי 3 מיליון הזמנות ו-850000 לקוחות מסתובבים חופשי בלי רצטעה על בערך 24 דיסקים שיש לי, רק שאני לא יכול לגשת אליהם.

לאחר חצי שעה של עבודה, החזרתי את הכל למקומו ולמדתי שני לקוחים חשובים מאוד(אפילו הומר סימפסון מאמין בהם) :

1. אם זה לא שבור, לא צריך לתקן/לשדרג.

2. אם אפשר לעשות לזה OC, אפשר לקנות את זה בחנות מהיר יותר ועם פחות סיכון להתקף לב בגיל צעיר.

ולכן OC אני כבר לא אעשה.

ההפרש במחיר המעבד וגם בכרטיס המסך יתן לי למשוך עוד חצי שנה ואולי הרבה יותר עם המחשב הנוכחי(כרטיס מסך TSENG 6.5M, עבד אצלי היטב עוד בזמן ה-VOODO2000/3000 למינהם).

ה- יכול להפוך ל-REGION FREE, הקוד הינו R2D2, אם זה מעניין אותך...

אני מעוניין במסך "18, האם אתה מכיר מסך איכותי של חברה מקצועית בגודל זה??? כאמור העלות לא מהותית, שלא תבין לא נכון SONY/NOKIA אינם אופציה אבל הסביבה של 800$ פחות או יותר למסך נראית לי סבירה מאוד.

הצורב של PIONEER, ה-A06 (ולא ה-A05!!!), תומך בכל הפורמטים הקיימים בשוק כעת...

לסיום, יכול להיות שאני משלם יותר/הרבה יותר על אחוזי שיפור בודדים אבל זה לא ממש בשביל הפוזה, אני מאוד ער לעובדה שתוך שנה המכונה הנ"ל תהיה ממוצעת ופחות ותוך שנתיים גרוטאה ושוב תודה על הסיוע!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי צודק במידה מסויימת אבל הרדאון 9800 והג'יפורס 5900 מציגים עוקפים בביצועים את ה9700 רק במקסימום 8 פריימים. ההפרשים בינהם רק יצטמטמו עם הזמן כששניהם יהפכו לכרטיסי MID-END (יש מילה כזאת?) כך שאתה משלם 500 ש"ח על 5 פריימים. המשמעות של זה אף פעם לא תהיה קריטית כי גם 20FPS זה לא הרבה יותר טוב מ15FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה דברים מאד חשובים שאתה חייב להבין!

ציוד היקיפי הרבה יותר חשוב מהחומרה! ציוד הקיפי נשאר איתך הרבה יותר זמן והוא זה שבעצם נותן לך את החוויה המלאה.

אני אומרתרד במעבד לאיזור ה2.8

לוח של או אפוקס.

זכרון של סאמסונג כמו שצויין.

כרטיס מסך 9700 פרו (את הכסף תשמור לאחר כך)

המסך הכי איכותי שאתה יכול לקנות!

ובחיית תעשה טובה ותקנה לעצמך מערכת נורמלית, אם יש במחשב דיוידי ומסך טוב אתה תראה וחבל שהסאונד יהרוס לך...תקנה איזה מערכת 5.1 טובה וסגור עניין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ABIT IC7 Intel 875P Motherboard (HT, Dual SATA RAID, Dual DDR400, 5.1 Sound, AGP8X, 1394, USB 2.0) 860.63

Intel Pentium IV 2.8C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX 1,759.98

Twinmos -RAM 512MB 3200 (TMD -50D) Memory X2 1,136.84

Western Digital 200GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD 1,338.76

Creative Audigy 2 Bulk Sound Card 483.43

Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB Retail VideoCard 1,895.86

Pioneer DVR-A06 4/2/12//16/10/32 DVD±RW ( Bulk ) 1,587.71

17" Viewsonic VP171B LCD Monitor 3,540.94

Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive 51.40

Gyration Ultra Cordless Optical Mouse + Compact Keyboard 909.38

Logitech Z-680 TNX/500W 5.1 Speaker system 3,055.49

Subtotal NIS 16,620.42

או אם בא לך משהו קטן וקומפקטי

Shuttle XPC SB61G2 (Intel 865G) SSF Barebone 2,484.37

Intel Pentium IV 2.8C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX 1,759.98

Twinmos -RAM 512MB 3200 (TMD -50D) Memory X2 1,136.84

Western Digital 200GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD 1,338.76

Creative Audigy 2 Bulk Sound Card 483.43

Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB Retail VideoCard 1,895.86

Pioneer DVR-A06 4/2/12//16/10/32 DVD±RW ( Bulk ) 1,587.71

17" Viewsonic VP171B LCD Monitor 3,540.94

Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive 51.40

Gyration Ultra Cordless Optical Mouse + Compact Keyboard 909.38

Logitech Z-680 TNX/500W 5.1 Speaker system 3,055.49

Subtotal NIS 18,244.17

כמו שאתה רואה יש כאן השקעה נכבדת בציוד ההיקפי, אני לא רואה שום סיבה לשלם עוד כ 2000 ש"ח על חומרה מהדור הנוכחי...

3 Ghz לא ייתן לך הבדל מהותי גם לא R9800 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר עידכונים מהחזית (אלכס מ-PCH), אני למד שה-9700P הולכים להסתיים או בעצם הסתיימו כבר..

כנראה שנצטרך למצוא תחליף הולם באותו טווח מחירים.. הבעיה שלא ממש קיים.. בכל מקרה אפשר להפסיק להציק לבחור כאן בקשר לכרטיס.

אוקיי מסכי איכות ב-18 אינץ'.. ואלו המתמודדים (כולם בעלי ממשק DVI):

מכל אלו שעברתי עליהם, NEC נראה הכי מושך מבחינת המחיר, והכי קרוב למה שרצית.

גודל 18 אינץ' דגם LCD1860NX/BK, זמן תגובה 30ms, במחיר 4086 ש"ח.

http://www.necmitsubishi.com/products/home/DetailedSpecs.cfm?product_id=264&division=NEC

IIYAMA AS4637UT - בגודל 18.1 אינץ' וזמן תגובה של 35ms. מחיר: 6800 ש"ח (!!)

http://www.iiyama.com/pages/startseite.asp?0|1|0|0|0|0|0|2|0|481

נחמד למראית עין (למרות שהייתי מעדיף את AS4637UTBK [הגירסא השחורה]), אך יקר בצורה מחרידה.

במחיר כזה עדיף כבר ללכת על ה-Samsung 191T, בגודל 19 אינץ', זמן תגובה של 25ms, ומחיר של 4990 ש"ח.

http://www.samsung.com/Products/Monitor/LCDMonitor/files/cata_181t.pdf

למרות שהוא דיי חורג מסביבות ה-800 דולר אותם הזכרת לפני כן..

ל-Viewsonic אין ממש פתרון איכותי ב-18 אינץ' (לפחות לא אחד שידוע לי עליו בארץ), אבל ב-19 יש להם את ה-VX900 גם כן עם 25ms ב-5534 ש"ח.

גם כן במחיר ניכר מעל הסמסונג ולכן אינו משתלם ממש..

http://www.viewsonic.com/pdf/compchart_lcd.pdf

ל-CTX יש את המתמודד הבא:

מסך 19 אינץ' דגם P922E עם 25ms ב-5425 ש"ח.

http://www.ctxintl.com/products/lcd_p922e.htm

גם הוא יקר מדי ולא מציג יתרונות משמעותיים.

בקיצור, על התוספת של אינץ' אחד או שניים במסכי איכות דקים תצטרך לשלם בין 1500 ל-2000 ש"ח יותר..

אם זה ממש חשוב לך, תהנה.. אם לא, תשאר עם ה-Viewsonic המקורי שהצעתי.

ה-NEC סה"כ דיי הפתיע עם המחיר הנמוך.. אני מניח שפשוט קיימים יותר כאלה בארץ.

יש לציין שה-brightness וה-contrast שלו הם מהנמוכים בכל הקבוצה.

בכל מקרה, עצה טובה כל פעם שקונים מסך חדש, היא ללכת ולהסתכל בעצמך ותבחר מה שהכי נראה ומתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא תחשוב בצורה כזאת.

אתה אומר שאתה רוצה מחשב ל3 שנים. ואני רואה שתקציב זה לא בעיה בשבילך ואנשים הגיעו ל 16000+ במפרטים שלהם.

אתה יכול לעשות דבר כזה

לחלק 16000 ב3. יוצא לך 5400 ש"ח.

כל שנה תיקנה מחשב חדש. שזה אומר כל שנה יש לך תקציב של 5400 לקניית מחשב.

מה שיפה שתמיד יוצא משהו חדש. וכל שנה תתאים את התקציב שלך לדברים החדשים.

תיקנה 9700Pro יספיק לך לשנה ואפילו יותר

ועוד שנה תיקנה את הRadeon החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שמסכי ה-16ms אינם כאלו איכותיים בחלק מהמקרים..

כנראה שעקב המהירות הגבוהה שלהם, הם לפעמים מציגים פחות צבעים מדוייקים.

לפחות לפי איזו כתבה של טום:

http://www6.tomshardware.com/display/20030626/index.html

המסך של Hyundai מהביקרות נמכר בארץ דיי בזול (2664 ש"ח), ולפיה הוא נראה ממש מומלץ..

במיוחד בהתחשב במחיר.

רק שהוא 17 אינץ'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שמסכי ה-16ms אינם כאלו איכותיים בחלק מהמקרים..

כנראה שעקב המהירות הגבוהה שלהם, הם לפעמים מציגים פחות צבעים מדוייקים.

לפחות לפי איזו כתבה של טום:

http://www6.tomshardware.com/display/20030626/index.html

המסך של Hyundai מהביקרות נמכר בארץ דיי בזול (2664 ש"ח), ולפיה הוא נראה ממש מומלץ..

במיוחד בהתחשב במחיר.

רק שהוא 17 אינץ'...

מצטער על חוסר התגובה בתקופה האחרונה אך עקב מחסור כרגע במארזי ה-XASER III של , העניין קצת פחות לחוץ.

לגבי המסך, החלטתי שאם כבר הולכים בגדול אז נגדיל את המנה והחלטתי לקבל את המלצתך וללכת על ה-VX900 של VIEWSONIC-"19

בכל מקרה ישנן עוד הערות/הארות שלא קשורות למחיר אלא לביצועי הרכיבים???

כמו שאתם מבחינים אני פתוח לקבל כל הצעה או לפחות לספק הסבר למדוע אני מכדיף בכל זאת את הבחירה שלי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקבל את המלצתי וללכת על ה-VX900?

איך הבנת מדברי שמסך זה מומלץ בכלל?

הנה ציטוט ישיר שלי:

ל-Viewsonic אין ממש פתרון איכותי ב-18 אינץ' (לפחות לא אחד שידוע לי עליו בארץ), אבל ב-19 יש להם את ה-VX900 גם כן עם 25ms ב-5534 ש"ח.

גם כן במחיר ניכר מעל הסמסונג ולכן אינו משתלם ממש..

הנתונים שלו מאוד דומים לסמסונג 191T והוא עולה כמעט 400 ש"ח יותר.

אני שמח שהגדלת את התקציב, אבל אין למה לזרוק סתם כסף..

בגודל 19 אינץ' הסמסונג הוא המומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...