מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

אני לא מבין את הדיון על האחוזים של בראון, קורה ששחקן תופס משחק (וזה גם לא שהוא זרק 10-20 זריקות..), אבל יש סטטיסטיקות שלו, לא צריך לשבור את הראש. אם אני זוכר נכון זה שחקן שקולע ב- 30 וקצת אחוז מעבר לקשת, אז צפו לירידה חדה.

אם נאבד את אליהו וכספי הקבוצה תעבור חתיכת רגרסיה. במיוחד אליהו. אגב, איפה אתם רואים דיווחים על החוזים שלהם? לא נתקלתי בשום דבר כזה..

באיזו שעה המשחק היום, 19:30?

יש דיווח על ההצעה המשודרגת ב-ynet.

בקשר לאחוזים של בראון, בגלל זה השוויתי אותו לביינום, שזרק הרבה איירבולים, אבל היו לו ביצים גדולות לפחות.

המשחק נראה לי ב-20:30, אבל אל תתפוס אותי במילה...

שיהיה למכבי בהצלחה במשחק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין את הדיון על האחוזים של בראון, קורה ששחקן תופס משחק (וזה גם לא שהוא זרק 10-20 זריקות..), אבל יש סטטיסטיקות שלו, לא צריך לשבור את הראש. אם אני זוכר נכון זה שחקן שקולע ב- 30 וקצת אחוז מעבר לקשת, אז צפו לירידה חדה.

אם נאבד את אליהו וכספי הקבוצה תעבור חתיכת רגרסיה. במיוחד אליהו. אגב, איפה אתם רואים דיווחים על החוזים שלהם? לא נתקלתי בשום דבר כזה..

באיזו שעה המשחק היום, 19:30?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3664817,00.html

20:25

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שב- sport5 ו- one לא היה כלום על זה.

כמו שחשבתי, די בראון החטיא הכל מהשדה :P.. גם לא בדיוק מראה ניצוצות ריכוז, הוא פשוט מוביל כדור, שומר לא רע, וזריז... פסדר.

וגם מה שאמרתי על ארויו - רבע אחרון - גליל מצמצמת עד ל- 13 הפרש וארויו הולך ראש בקיר. לא שהוא לא היה מצויין כל המשחק.. לפחות פיני השכיל להוציא אותו (ועוד כמה) בזמן ונגמר טוב.

מה שבאמת שיגע אותי זה עד שהתחלתי להעריך את התרומה של גרין, הוא משחק ככה (3 איבודים רצופים ברבע האחרון, אבל ממש רצופים - שיגעו אותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התעצבנתי על גרין , כבר מהעצבים צעקתי שצריך להחזיר אותו לעוד איזו תקופה בסיביר....

די בראון , היה חלש אבל זה בסדר , לא הביאו אותו להוביל את מכבי , הוא בא כדי לתת לחץ הגנתי ודקות מנוחה לארויו/מ.בראון.

גיינס היה טוב במעט שהוא שיחק (למרות שזו ממש לא אינדיקציה לאיך הוא יתפקד בעתיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי מחצה את גליל כבר ברבע הראשון ואז התחילה אם מחליפים כמו גרין \בורשטין \אפילו חגג קיבל דקות בסוף

אני אישית מאוד שמח שדי בראון שיחק חרבנה כי מכבי גם ככה יותר מידי חזקה

הגבוה החדש בכלל לא הרשים אותי בדקות שהוא שיחק

הוא ניראה לי איטי אפילו לגבוה וגם די נמוך זה שגליל שיחקה חרא וגם ככה במצב שלה היום לא בליגה של מכבי זה כבר סיפור אחר

מכבי גם יכלה לנצח 40 אפרש אם היו משחקים על אפרש אבל פיני עשה בשכל שנתן גם לספסל לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשפירסמו על ההחתמה שלו כבר אמרתי שזה מוזר שמביאים כזה נמוך (אפילו שסטטיסטית הוא מוריד הרבה ריבאונדים)..

מכבי מחצה את גליל כבר ברבע הראשון ואז התחילה אם מחליפים כמו גרין \בורשטין \אפילו חגג קיבל דקות בסוף

מראה על ההבנה שלך, אתה שם את גרין, בורשטיין וחג'ג' באותה סירה. זה לא 'מכבי מחצה רבע ראשון ואז התחילה עם מחליפים', גרין ובורשטיין הם חלק אינטגרלי מהרוטציה (שלא כמו חג'ג'), הם היו נכנסים גם אם גליל היו מובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשפירסמו על ההחתמה שלו כבר אמרתי שזה מוזר שמביאים כזה נמוך (אפילו שסטטיסטית הוא מוריד הרבה ריבאונדים)..

מראה על ההבנה שלך, אתה שם את גרין, בורשטיין וחג'ג' באותה סירה. זה לא 'מכבי מחצה רבע ראשון ואז התחילה עם מחליפים', גרין ובורשטיין הם חלק אינטגרלי מהרוטציה (שלא כמו חג'ג'), הם היו נכנסים גם אם גליל היו מובילים.

מוזר שאתם מתייחסים לשחקן 2.01 , כנמוך.

ריבאונד זה לא רק גובה ,זה גם התמצאות במגרש ותזמון טוב (תשימו לב כמה ארויו לוקח) לגיינס יש משהו שלאליהו וכספי חסר בתחום הזה וזה נקרא נוכחות בצבע.

הוא אתמול נאבק עם הבאקמן (יותר כמו פאקמן) הזה על כמה כדורים טובים ולקח אותו פעמיים לסל.

גרין ובורשטיין בהחלט חלק מהרוטציה של פיני , ככה הוא מרוויח מנוחה לחמישייה הדורסת שלו.

פיני מנסה להחזיר לטל את הבטחון שלו בזריקה ובכלל במשחק על המגרש , טל נורא מנסה אבל לא ממש הולך לו ,אולי אם הוא יהיה בקיץ בנבחרת , הוא יתחיל לחזור לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי שיחקה טוב ברבע הראשון, ומכאן והלאה היה קשה להסיק מסקנות לגבי היכולת של אף שחקן, אבל מה שבטוח זה שנגד ברצלונה אם תהיה כזו ירידה ביכולת ברבע השני אז חבל לנו על הזמן.

לגבי די בראון, אמרו כבר לפני שהוא ביינום לעניים, אבל זה מה יש ועם זה ננצח (או שלא...). באמת חבל שלא השאירו את ביינום, שלמרות שהיה שכונתי, הגענו איתו לגמר היורוליג, ומהספסל היה יכול להיות כוח עולה. בירנבוים העדיף לשחרר את ביינום ולהביא במקומו את ארז כץ...

ודווקא הגבוה החדש הציג יכולת טובה והראה כמה תנועות שחסרות למכבי של היום שמשחקת בלי אף שחקן עם יכולת של גב לסל, ובלי זה אין שום סיכוי לנצח קבוצות חזקות. אבל - הוא נמוך, ודייויד אנדרסן ושאר הגבוהים של ברצלונה יאכלו אותו ואת יניב גרין הליצן בלי מלח לצערי. בליגה הוא יהיה אפקטיבי.

בורשטיין שם כמה קליעות ואפילו נכנס חזק לסל פעם אחת, אני מקווה שהוא במגמת שיפור.

והכי אני מבסוט זה מארויו שהוא תותח ואחרי תקופת הסתגלות מתחיל להכנס לעניינים, וכמובן ממרקוס בראון הרוצח השקט. הם משחקים כבר כמה משחקים מושלמים רצופים, והלוואי שימשיכו ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי שיחקה טוב ברבע הראשון, ומכאן והלאה היה קשה להסיק מסקנות לגבי היכולת של אף שחקן, אבל מה שבטוח זה שנגד ברצלונה אם תהיה כזו ירידה ביכולת ברבע השני אז חבל לנו על הזמן.

לגבי די בראון, אמרו כבר לפני שהוא ביינום לעניים, אבל זה מה יש ועם זה ננצח (או שלא...). באמת חבל שלא השאירו את ביינום, שלמרות שהיה שכונתי, הגענו איתו לגמר היורוליג, ומהספסל היה יכול להיות כוח עולה. בירנבוים העדיף לשחרר את ביינום ולהביא במקומו את ארז כץ...

ודווקא הגבוה החדש הציג יכולת טובה והראה כמה תנועות שחסרות למכבי של היום שמשחקת בלי אף שחקן עם יכולת של גב לסל, ובלי זה אין שום סיכוי לנצח קבוצות חזקות. אבל - הוא נמוך, ודייויד אנדרסן ושאר הגבוהים של ברצלונה יאכלו אותו ואת יניב גרין הליצן בלי מלח לצערי. בליגה הוא יהיה אפקטיבי.

בורשטיין שם כמה קליעות ואפילו נכנס חזק לסל פעם אחת, אני מקווה שהוא במגמת שיפור.

והכי אני מבסוט זה מארויו שהוא תותח ואחרי תקופת הסתגלות מתחיל להכנס לעניינים, וכמובן ממרקוס בראון הרוצח השקט. הם משחקים כבר כמה משחקים מושלמים רצופים, והלוואי שימשיכו ככה.

רמת הפירגון ההדדית בין ארויו למרקוס בראון מדהימה אותי כל פעם מחדש , הם מוסרים כל הזמן אחד לשני וכאילו אומרים "קח אתה תתקלע את זה" והשני אומר בחזרה "לא, אני רוצה שאתה תקלע את זה" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר מעט את התקופה עם פארקר לא? :D

קבוצה כזו כנראה לעולם לא תהיה שוב באירופה, אחח איזה כדורסל משובח ויפה זה היה :P

זה מזכיר את העובדה שמכבי מתרכזת ביתרונות שלה כדי להסתיר את החסרונות.

קבוצה כמו שהייתה בימים של שאראס פארקר ובאסטון הייתה אגדית , אלו היו ימים שקבוצות אשכרה הגיעו במינוס 15-20 נק' ליד אליהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שאתם מתייחסים לשחקן 2.01 , כנמוך.

ריבאונד זה לא רק גובה ,זה גם התמצאות במגרש ותזמון טוב (תשימו לב כמה ארויו לוקח) לגיינס יש משהו שלאליהו וכספי חסר בתחום הזה וזה נקרא נוכחות בצבע.

2.01? הוא הגיע בתור 2.03, הוא נהיה נמוך יותר ויותר מרגע לרגע :-\ ועוד שלח ורסקין טרחו להגיד "2.01? הוא נראה נמוך יותר במציאות".

עם כל הכבוד, בארקלי (1.98, בספר שלו הוא טוען שהוא 1.93) ורודמן (2.03) יש רק אח.. שניים. אז למרות כל ההתמצאות והתזמון, אני חושב שמכבי היו צריכים שחקן גבוה יותר, אבל מקווה שהוא יספיק.

זה פחות או יותר החשש שלי:

אבל - הוא נמוך, ודייויד אנדרסן ושאר הגבוהים של ברצלונה יאכלו אותו ואת יניב גרין הליצן בלי מלח לצערי. בליגה הוא יהיה אפקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגובה כזה צריך להיות לפחות מהיר ולא ניראה לי שהוא כזה

ולא צריך את ברצלונה אפילו שחקן כמו סיסה לא צריך להיות לו בעיות מיוחדות אם גינס

אבל שחושבים על זה למכבי יש את אליהו ופישר ככה שגינס יוכל הרבה ספסל

דרך אגב גם פיני אמר שלא בטוח שגינס ישחק נגד ברצלונה כנראה הביאו אותו רק למקרה חרום בלבד כי פיזר גם לזה לא היה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...