מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך לקפוץ.. נראה. להזכירכם, משחק ראשון של בטיסטה עם מכבי היה משחק ביתי מול פילזן - 14 נקודות באחוזים מדהימים - ניצח לנו את המשחק.

צודק, אבל בכל זאת נדמה כי יש לו את זה, ואילו עם בטיסטה כבר במשחק הראשון ראו שהארסנל שלו מכיל תרגיל אחד בלבד - גב וסבסוב לצד אחד :-\

שבוע הבא יהיה מבחן אמיתי! מחכה לראות את החדשים בפעולה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל בכל זאת נדמה כי יש לו את זה, ואילו עם בטיסטה כבר במשחק הראשון ראו שהארסנל שלו מכיל תרגיל אחד בלבד - גב וסבסוב לצד אחד :-\

מה אני אגיד לך, אתה רואה דרך כולם :) אני יודע שבזמן המשחק הראשון הזה אני ראיתי רכש מצויין וחשבתי שהוא יהיה נכס למכבי.. והוא גם היה (אחרי שפייזר נפצע he stepped up big time, אתה יכול לבדוק את הסטטיסטיקות), עד העונה.

בכל מקרה, שבוע הבא - אופרה אחרת לגמרי

בינתיים - :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לקפוץ.. נראה. להזכירכם, משחק ראשון של בטיסטה עם מכבי היה משחק ביתי מול פילזן - 14 נקודות באחוזים מדהימים - ניצח לנו את המשחק.

מה שנכון נכון...

להזכירכם, יניב גרין קלע 24 נקודות במשחק הראשון שלו במכבי.

הניו זילנדי הליצן שאני לא זוכר את השם שלו קלע 30+ נקודות.

וויל בינום התחיל עם 27 נק' מול מלאגה.

או בקיצור: נחיה ונראה, אבל כרגע לפחות זה נראה טוב ;D

אני חושב שהבעיה של מכבי העונה היא סף השבירה המנטלית הנמוך שלה. אם היא מובילה אז אין בעיות, אבל כשהקבוצה בפיגור מתחילים לעשות שטויות ולנסות להציל את המולדת. נשאר לראות האם זה נפתר, ולראות אם יש שיפור מול קבוצות שמרביצות חזק בהגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש להם רכז חדש עכשיו שהוא לא זקן כמו שארפ ולא חסר רמה השנה כמו חגג זה כבר שיפור משמעותי ביכולת שלה

היא גם פחות פגיעה למצב שלאורויו יהיה יום חראה או שהוא לא ישחק בגלל מחלה או משהו

הגבוה החדש נישאר בסימן שאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב די בראון עוד לא ממש מרכז.. פיני אפילו הוא אמר "הוא עדיין לא מכיר את כל התרגילים", בינתיים הוא עוד מוביל כדור, נראה מה ייצא ממנו בהמשך. לרכז צריכה להיות כימיה עם קבוצה, הוא צריך להכיר את התנועה של השחקנים שלו אחרת יהיה לו מאוד קשה לתת להם כדורים במקומות נוחים, וזה לוקח זמן. לגבי שיתוף שחקנים, לדעתי זה פונקציה של חשיבות הפרשי הסלים בשלב הזה.

הניו זילנדי הליצן שאני לא זוכר את השם שלו קלע 30+ נקודות.

אני חושב שהבעיה של מכבי העונה היא סף השבירה המנטלית הנמוך שלה. אם היא מובילה אז אין בעיות, אבל כשהקבוצה בפיגור מתחילים לעשות שטויות ולנסות להציל את המולדת. נשאר לראות האם זה נפתר, ולראות אם יש שיפור מול קבוצות שמרביצות חזק בהגנה.

קירק פני

ולטעמי הראשון שנשבר זה ארויו, והוא גורר אחריו את הקבוצה כולה. הרבה יהיה תלוי בהתקדמות שלו (אפילו שיש לו 'מחליף')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב די בראון עוד לא ממש מרכז..

אני די התלהבתי ממנו, אבל ברור שהבן אדם לא רכז, נראה לי יותר ברדקיסט מהסגנון של ביינום. מכבי צריכה אחד כזה שיעלה מהספסל ויעורר אותה, וגם יחליף את ארויו.

בסך הכל הוא די שכונתי, אני מקווה שזה לא יפגע במכבי במשחקים חשובים. אם רצו שחקן כזה, כבר היו משאירים את ביינום.

קירק פני

איך שכחתי אותו, איך... ;)

נראה איך מכבי תתפקד מול הגליל היום. זה משחק חוץ, ונכון שגליל זה לא ברצלונה אבל הקבוצה של קטש כבר עשתה לנו השנה בעיות. אם נקרע גם אותם אז מצבנו טוב :yelclap:

ראיתם שמכבי הציעה חוזה ארוך ומשודרג בלי אפשרות לעזוב לכספי ולאליהו? אני לא מאמין שהם יהיו פראיירים מספיק כדי לחתום, ואז הבנייה לעתיד של הקבוצה לא תהייה קיימת למעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די התלהבתי ממנו, אבל ברור שהבן אדם לא רכז, נראה לי יותר ברדקיסט מהסגנון של ביינום. מכבי צריכה אחד כזה שיעלה מהספסל ויעורר אותה, וגם יחליף את ארויו.

בסך הכל הוא די שכונתי, אני מקווה שזה לא יפגע במכבי במשחקים חשובים. אם רצו שחקן כזה, כבר היו משאירים את ביינום.

בינום יכול לחלום על האחוזי קליעה שהיו לדי בראון במשחק הראשון

אם הוא ימשיך אם אחוזים כאלו בעתיד זה לא משנה אם יהיה רכז או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינום יכול לחלום על האחוזי קליעה שהיו לדי בראון במשחק הראשון

אם הוא ימשיך אם אחוזים כאלו בעתיד זה לא משנה אם יהיה רכז או לא

נראה לי שגם די בראון יכול לחלום שהאחוזים האלה לא יירדו. זה רק משחק אחד וקשה להסיק מסקנות. נחיה ונראה.

נ.ב. קרירין, תתחדש על גרגמל, הגיע הזמן שתחליף את התמונה המעצבנת ההיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם שמכבי הציעה חוזה ארוך ומשודרג בלי אפשרות לעזוב לכספי ולאליהו? אני לא מאמין שהם יהיו פראיירים מספיק כדי לחתום, ואז הבנייה לעתיד של הקבוצה לא תהייה קיימת למעשה.

זה לא מדוייק , את אליהו הם מנסים להשאיר שהוא לא יברח לאיזו קבוצה עשירה באירופה ולכספי מטרת החוזה היא במידה והוא לא ייבחר בסיבוב הראשון בדראפט ואז לא מובטח לו חוזה שם.

בכל מקרה לשניהם יהיה סעיף יציאה מהחוזה לNBA , מכבי לא יעמדו בדרכו של כספי אחרי שהוא שנה שעברה העדיף להוציא את עצמו מהדראפט ולהישאר עוד עונה במכבי.

סתם לשם ההומור , אם אחד מהם יעזוב וגיא פניני יגיע,איך יקראו לצמד החדש? פניניהו? כספניני? :) חחח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק , את אליהו הם מנסים להשאיר שהוא לא יברח לאיזו קבוצה עשירה באירופה ולכספי מטרת החוזה היא במידה והוא לא ייבחר בסיבוב הראשון בדראפט ואז לא מובטח לו חוזה שם.

בכל מקרה לשניהם יהיה סעיף יציאה מהחוזה לNBA , מכבי לא יעמדו בדרכו של כספי אחרי שהוא שנה שעברה העדיף להוציא את עצמו מהדראפט ולהישאר עוד עונה במכבי.

סתם לשם ההומור , אם אחד מהם יעזוב וגיא פניני יגיע,איך יקראו לצמד החדש? פניניהו? כספניני? :) חחח....

אם שלושתם ישחקו, זה יהיה כספניניהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הדיון על האחוזים של בראון, קורה ששחקן תופס משחק (וזה גם לא שהוא זרק 10-20 זריקות..), אבל יש סטטיסטיקות שלו, לא צריך לשבור את הראש. אם אני זוכר נכון זה שחקן שקולע ב- 30 וקצת אחוז מעבר לקשת, אז צפו לירידה חדה.

אם נאבד את אליהו וכספי הקבוצה תעבור חתיכת רגרסיה. במיוחד אליהו. אגב, איפה אתם רואים דיווחים על החוזים שלהם? לא נתקלתי בשום דבר כזה..

באיזו שעה המשחק היום, 19:30?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...