מחוייבות אישית (כן כן) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחוייבות אישית (כן כן)

Yair Tz

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למען האמת התיצבתי לאיפה ששלחו אותי והיה עודף במתנדביםכשתגיע לצבא ותראה חיילים שאתה לא יודע מה הם עושים שם בכלל אתה תבין את התגובה הזאת. 90 אחוז מהעבודה של הספרנית שלנו זה בתחילת וסוף שנה בזמן חלוקת ואיסוף ספרי לימוד . בבית הספר לא משאילים יותר מ15 ספרי קריאה בשבוע . בשבוע עמוס

א. אני כבר בצבא, ועדיין התגובה שלך נשמעת לי דפוקה.

ב. אתה בעצמך אמרת שהבנאדם נכה ברגליים, ואם הוא מצא לנכון לתרום בספריה, מי אתה שתשפוט אותו? אתה אפילו את זה לא עשית! תתבייש לעצמך.

ג. אם באמת היית רוצה להתנדב, מהלב, ולא בשביל ציון או פרוטקציה או כל שטות אחרת שפלטת שם, היית מתנדב בשביל עצמך, ולא בשביל להחתים באיזה דף. היית הולך למד"א, למשמר האזרחי, לבית חולים, למוסדות של אנשים מוגבלים. אבל לא עשית את זה. אז אל תשפוט את מי שמתנדב בספריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה בית ספר למדת ואיזו ספריה היתה לכם אבל לנו היתה ספריה עם אלפי ספרים, 2 ספרניות במשרה מלאה וכל יום היו משאילים לפחות כמה עשרות ספרים.

אצלנו הספריה קטנה . וגם שעבדה היא לא נראתה ממהרת או עמוסה

א. אני כבר בצבא, ועדיין התגובה שלך נשמעת לי דפוקה.

ב. אתה בעצמך אמרת שהבנאדם נכה ברגליים, ואם הוא מצא לנכון לתרום בספריה, מי אתה שתשפוט אותו? אתה אפילו את זה לא עשית! תתבייש לעצמך.

ג. אם באמת היית רוצה להתנדב, מהלב, ולא בשביל ציון או פרוטקציה או כל שטות אחרת שפלטת שם, היית מתנדב בשביל עצמך, ולא בשביל להחתים באיזה דף. היית הולך למד"א, למשמר האזרחי, לבית חולים, למוסדות של אנשים מוגבלים. אבל לא עשית את זה. אז אל תשפוט את מי שמתנדב בספריה.

א. איפה ? בגדוד של מורעלים בשטחים ? חפש בסיס פתוח ותראה מפגרים שמורידים פרופיל . או עושים כול פשע כדי שהצבא יעיף אותו . אני פגשתי 1 שהמדריך שלו הכניס אותו לכלא והעביר אותו את הקורס בעודו בכלא ומתנהג כאילו גם החירניקים עושים זאת . אם בקורס קצינים מכניסים משהוא לכלא מעיפים אותו מהקורס .

ב. זה עדיין לא תרוץ לעשות את זה בסיפריה שלספרנית אין הרבה מה לעשות . הוא יכל לעשות זאת בסיפרייה העירונית שהיא גדולה פי 4 לפחות .

ג. מי אמר לך שאני לא עושה זאת ? רק עכשיו זה לא לציון או לפרס מסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד שלא נשארת עד פאקינג ארמי, היה פוגו מדהים...

בקיצור, אני בפוגו אף פעם לא נגחתי במישהו\משהו כזה, עשיתי אותו כמו שצריך בלי אלימות יתרה..

אבל סיכוי גדול שזה היה חבר שלי, שלא ממש שם זין.

אתה זוכר אולי איך הוא נראה?

אגב תתעודד, מישהו דפק לי בומבה לאף באמצע הפוגו שהיה אצל דזרט, כמעט שבר לי אותו... (הוא הזדהה במטאליסט ואמר שזה היה כי נגחו בו מכל הכיוונים, שיהיה..)

אני זוכר אותך ממש במעורפל, אם אתה מי שאני חושב בכלל..

(אני הייתי עם ג'ינס בהיר וחולצה של איירון מיידן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...