שאלה בקשר ללוח אם Asus P5E - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ללוח אם Asus P5E

noam1979

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום בקרוב אני יקנה מחשב חדש(בינואר) המחשב יהיה בנוי למישחקים כבדים ועבודה עם סרטים

סוג המעבד יהיה Q9550 וסוג הזיכרון הוא mushkin 4096 (2048X2) 1000Mhz cl5-5-5-15 redline

סוג הקירור למעבד הוא ultra-120 extreme

השאלה שלי אליכם היא איך הלוח אם הזה מבחינת oc עם המעבד הזיכרון והקירור שרשמתי למעלה

בתודה מראש לכל המשיבים:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טוב בOC, אבל יקר מידי.

אני מניח שהתקציב שלך ללוח הוא 1000 שקל, וזה די מיותר. בכל מקרה, ציין את התקציב במפורש ואת שאר הדרישות מהלוח.

אם אין לך דרישות מיוחדות, אלא רק CO טוב, אז זה המסקימום שהייתי לוקח:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4519

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם תלוי ברמה של הOC כי אפשר לקחת גם משהו זול יותר מהDFI שעדיין מבחינתך יהיה מספיק.

אתה גם ככה לוקח מעבד שאני הייתי מסיק שאתה לא הולך לעשות מטורף.. כי אם כן, אז היית מחפש משהו יותר בינוני בשביל לקחת אותו לרמה גבוהה כמו של ה9550. למשל 6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל אתה חושב או יודע שאי אפשר להגיע לתדר של HZ עם המעבד הנ"ל ועם לא

אז תומר לי בבקשה העם תדר של 3.6 או 3.8 זה מספיק מהיר כדי ליראות שיפור במישחקים ועד כמה?

תודה רבה דניאל ולכל מי שמגיב דעתכם והבנתכם חשובה לי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור שתקבל במשחקים הוא קטן, בין אם תעשה OC גדול ובין אם תעשה OC בינוני.

ביצועים לא יחסרו לך עם המעבד הזה, אל תדאג.

תודה הרגעת אותי :) עם כך השאלה שלי היא איפו כן מגיע oc לידי ביטוי (תוכנות,וינדוס,חיבור תרגום לסרט וכו..)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תזכה להבדלים קטנים כמעט בכל פעולה שתעשה עם המחשב..

וככל שהOC יהיה יותר גדול אז ההבדל הקטן יהיה קרוב יותר להיות הבדל גדול (אך עדיין אני מדגיש יהיה לא משמעותי!)

4.0Ghz עם אוויר זה אפשרי אבל זו מטרה לא קטנה בשביל אחד שמתחיל בתחום.. אבל מי אני שאגיד לך מה אתה יכול לעשות ומה אתה לא יכול לעשות, רק על בסיס העובדה שאתה חדש בתחום. תקרא קצת פה ושם, תעשה נסיונות ואתה תצליח בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sapits1 ודניאל תודה רבה על התגובות, וכן אני יעשה oc בפעם הראשונה אתה צודק דניאל רוב הסיכויים שאני לא יצליך להגיע ל4k HZ אבל מה ששאלתי בעצם היא העם יש למיפרט הנ"ל פוטנציאל להגיע ל4k HZ חוץ מיזה חשוב לי לציין שהמארז שלי יהיה 1200 (שמעתי שהוא ממש טוב לoc ואני מוסיף לא שני מעבררים)

כחה שאולי יש לי סיכוי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...