שאלה בנוגע למעבד Intel Atom N270 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע למעבד Intel Atom N270

Z Mint

Recommended Posts

כמה שאלות על הנטבוקים שדיברתם עליהם, אם אפשר להתייחס בהשוואה גם לASPIRE ONE.

מי מהנטבוקים בעל חיי סוללה ארוכים יותר במחיר טוב (בסביבות המחיר של הWIND או של הASPIRE ONE) ?

האם בכל המסכים רואים טוב וברור או שיש בחלק בעיות עם הצבעים או החדות ?

האם בכולם יש כרטיס רשת מובנה או שכדי לחבר לראוטר הביתי (012 אם זה משנה וכבר שני מחשבים בו מחוברים בחיבור חוטי) אני צריך להוסיף משהו למחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liav25 כל התשובות נמצאות כבר בפורום, יש שרשור ענק של מיליון עמודים על נטבוקים (ועד כמה הם דומים והכל מינורי)... כל מה שאתה צריך ולא צריך נמצא שם, עשו שם דיונים על הכל, ממסכים עד לרמקולים וזכרונות עד לכרטיסי הרשת ואפילו שדרוגי , הכל על גבי הכל.

פשוט תעשה חיפוש ל- WIND או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liav25 כל התשובות נמצאות כבר בפורום, יש שרשור ענק של מיליון עמודים על נטבוקים (ועד כמה הם דומים והכל מינורי)... כל מה שאתה צריך ולא צריך נמצא שם, עשו שם דיונים על הכל, ממסכים עד לרמקולים וזכרונות עד לכרטיסי הרשת ואפילו שדרוגי , הכל על גבי הכל.

פשוט תעשה חיפוש ל- WIND או משהו בסגנון.

חיפשתי קצת בפורום ולא מצאתי את התשובה שאני צריך.

אבל חיפשתי קצת ברשת והחלטתי שMSI WIND הכי משתלם מכל המיני נכון להיום, השאלה היא האם יש הבדל בין הWIFI לתקשורת ראוטר שיש לי בבית ?

האם אני צריך לחבר משהו בין הראוטר הביתי למחשב כדי שמהירות הגלישה שלי תהיה כמו של הנייחים בבית ?

כי לפי מה שהבנתי מחבר WIFI זה לא בדיוק מה שיש בראוטרים בבתים פרטיים והמהירות איטית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sere- תודה רבה =]

יש לי עוד כמה שאלות:

1. אם אני קונה את הE10 יש סוג מסיום של שאני צריך להשתמש בו (אם אני רוצה לשדרג ל2g) או שכל שאני מוצא יהיה טוב (ואם כן, איזה מומלץ?).

2. איפה היה את המבצע סטודנטים הזה? אח שלי סטודנט ואם המבצע עוד קיים שווה לנצל אותו (את המבצע, לא את אח שלי xD).

3. האתר הזה נחשב אמין? (מחיר הכי טוב שמצאתי):

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=10696

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אני קונה את הE10 יש סוג מסיום של שאני צריך להשתמש בו (אם אני רוצה לשדרג ל2g) או שכל שאני מוצא יהיה טוב (ואם כן, איזה מומלץ?).

SODIMM רגיל של מחשבים ניידים , עם 200 פינים במהירות 533 או 667. אומרים ש 667 נותן יותר טוב אבל לא ניסיתי.

אין טעם להשתגע עם זיכרונות לגיימרים, קח value של כל חברה מוכרת (OCZ, G. Skill, קינגסטון וכו') ולך על הכי זול.

2. איפה היה את המבצע סטודנטים הזה? אח שלי סטודנט ואם המבצע עוד קיים שווה לנצל אותו (את המבצע, לא את אח שלי xD).

אופיס דיפו. לא נראה לי שהוא ממשיך אבל כמו שכתבתי יש מצב שהמודל עדיין משווק מרונלייט (היבואן) עם הצורב והעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...