החמאס מסוגל להגיע עד באר שבע - דיסקין - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס מסוגל להגיע עד באר שבע - דיסקין

עכביש בכביש

Recommended Posts

זה כל כך מתאים :kopfpatsch:

כל כך הרבה זמן חיכו להפגזה מסיבית ?

החמאס לא יכנע מזה ואולי אולי מדיניות ההרתעה של תתחזק

אבל אם אני הייתי חאמס , אולי הייתי מצמצם ירי בעתיד , אבל , לא מפסיק .

דרך אגב מזכיר לי את הקרבות של אוסקר דא לה הויה - הוא היה ניכנס כדי לגמור את הקרב בדקה הראשונה .

יגאל - תודה על שימת הלב - טעות מתוך עצלנות שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שאנחנו לא מבינים בכלל נגד מה אנחנו עומדים, לעניות דעתי אנחנו לא נלחמים באנשים אלא באידיאולוגיה, אנשים אנחנו

יכולים להרוג, אידיאולוגיה לא...

אם כל מחבל מתאבד היינו קוברים בתוך עור של חזיר הם היו חושבים פעמים, הם דתיים מאוד, חזיר זו טריפה תעשו את החשבון...

צריך לגרום להם להבין שהאידיאולוגיה שלהם לא משתלמת וטיפשית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם הרעיון הזה שאנחנו עלולים לעורר מילחמה גלויה ממקומות בילתי צפויים נוספיים

צריך למצא איזו דרך נוספת מבלי ההפצצות האלו אבל אם אין משהו אחר אז בינתיים זה הכי טוב שיש שאסור לו למנוע מאיתנו את החתירה להכחדת האידיאולוגיה הזו בדרכים נוספות ומגוונות יותר .

אבל בכללי הראיה שלך את המצב נכונה , אנחנו נלחמים באידיאולוגיה כלל עולמית שהיא איסלם פונדמנטליסטי שלקח את עזה כבת ערובה . ( כמו החיזבאלה בלבנון )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מחבל מתאבד היינו קוברים בתוך עור של חזיר הם היו חושבים פעמים, הם דתיים מאוד, חזיר זו טריפה תעשו את החשבון...

הציעו את זה כבר, אבל איזה מופתי מיהר לפרסם פסק הלכה שאומר שמחבל מתאבד מגיע ישר לגן-עדן וזוכה ב72 בתולות, לפני שקוברים אותו, ולכן קבירה שלו עם חזיר לא משפיעה עליו. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חושבים על הכל אלה האא? חייבת להיות פירצה... :-\

אני חושב שטוב שנכנסנו לשם עכשיו רק חבל שזה רק לצרכי בחירות, הניצול הציני הזה קיים גם אצלינו אני חושב,

פתאום ערב בחירות דואגים לדרום? מה קרה 8 שנים לא היה מה לעשות? זה מה שהכי חורה(א) לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד להטיל על עזה מטר חזירים ממטוסי הרקולס.

אין מצב הם נשארים בעיר.

מפחיד אותי עכשיו הקטע ש....

ממ טוב מענייני בטחון שדה לא נדבר על כך \=

וחבר'ה, אני רציני! לא לפלוט דברים שלא במקומם! ראיתם היום שכבר פרצו לאתר איכשהו ונפלטו פה מספיק מילים..

מישהו פה רואה ערוץ 10? נסלי ברדה הזאת פשוט זוועתית... בחורה מטומטמת

מי זו נסלי ברדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חושבים על הכל אלה האא? חייבת להיות פירצה... :-\

אני חושב שטוב שנכנסנו לשם עכשיו רק חבל שזה רק לצרכי בחירות, הניצול הציני הזה קיים גם אצלינו אני חושב,

פתאום ערב בחירות דואגים לדרום? מה קרה 8 שנים לא היה מה לעשות? זה מה שהכי חורה(א) לי...

למה רק לצרכי בחירות?

הינו בהפוגה אחרי מלמחת לבנון השניה, לקח זמן ללמוד לקחים ולשמם בעיקר מבחנית העורף

בנוסף "בנינו הסברה" בכך שהראנו לעולם שאנחנו מוכנים ללכת לרגיעה ו...

הובן שאנחנו הולכים לצאת לתרגיל די מזמן ועסקנו באיסוף מודעין (למשל המנהרות על ציר פילדלפי לא מופו מעצמם)

מכיוון שברור שהפעולה לא תפיל את משטר החמאס והיא רק בשביל ליצר ביטחון לתושבי הדרום

אני חושב שיש קשר של הסמיכות של הפעולה לבחירות המחודשות לנשיא ברשות, החמאס לא יוותר עך השליטה אבל בתקווה שהוא יעבד את הליגטמציה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אני חייב לציין שברק והממשלה בכלל עשתה תרגיל מבריק לחמאס. התרגיל של המשטרה, התרגיל המשולב של צנחנים, שיריון ואלוהים יודע מי עוד היה שם, ההטעיה בנוגע למועד המבצע, ההסברה.

פשוט תרגיל מבריק!

העיתוי שלו אמנם קרוב למועד בחירות והכל, אבל אני מניח שלמבצע הזה היו יוצאים בכל מקרה.

ברק, אולמרט ולבני שיחקו אותה ובגדול.

אה, ואני עדיין בדעתי שאסור להכניס כוחות חי"ר לרצועה (לא כדי לכבוש אותה בכל אופן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אני חייב לציין שברק והממשלה בכלל עשתה תרגיל מבריק לחמאס. התרגיל של המשטרה, התרגיל המשולב של צנחנים, שיריון ואלוהים יודע מי עוד היה שם, ההטעיה בנוגע למועד המבצע, ההסברה.

פשוט תרגיל מבריק!

העיתוי שלו אמנם קרוב למועד בחירות והכל, אבל אני מניח שלמבצע הזה היו יוצאים בכל מקרה.

ברק, אולמרט ולבני שיחקו אותה ובגדול.

אה, ואני עדיין בדעתי שאסור להכניס כוחות חי"ר לרצועה (לא כדי לכבוש אותה בכל אופן).

לא הייתי מגזים תרגיל מבריק, הטעיה היא תרגיל בסיסי בספר תחת הכותרת גורם ההפתעה.

מעבר לזה כרגע הם פשוט עושים את העבודה שלהם (לשם שינוי)

גם שמבחינת הסברה מכל מי שראיתי בחדשות לא הייתי נותן ללבני כזה כרדיט ואולמרט מה הוא קשור בכלל?

היו כמה דברים שנראו טוב אבל אני אישית אחכה עד אחרי התרגיל לחוות דעה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...