החמאס מסוגל להגיע עד באר שבע - דיסקין - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס מסוגל להגיע עד באר שבע - דיסקין

עכביש בכביש

Recommended Posts

המטרה של ממשלה זה להסתכל מעל טובת האזרח הבודד אל טובת הכלל. אם זה היה אחי הייתי צועק עד כמה שאפשר שישחררו אותו, ואני מצפה מהממשלה שתתעלם ותחליט בקור רוח מה צריך לעשות בהתעלם מהצעקות שלי

אם זו הגישה שלך, למה בכלל לצעוק? תעמוד דום ותצדיע עם דמעה בעין כל פעם שמתנגן ההמנון, ותעודד את כל בני משפחתך למות, להיחטף ולשבת בשבי האויב למען המדינה.

אני מבין ואף מסכים עם ההגיון במה שאמרת, מצד שני , אני באופן אישי לא מרגיש שמגיע לאף אחד, אפילו שלא יהיה קשור אליי, לעבור את מה שגלעד עובר, לא בשביל אף מדינה שבעולם. בטח שלא עבור , עם מנהיגיה הכושלים, חסרי האומץ והראיה קדימה, ולצערנו גם אין להם ממש אלטרנטיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הטווחים - אתמול כתבתי שאני לא אתפלא אם גם יבנה תהיה בטווח הרקטות, והנה היום פורסם בידיעות שהרקטות מגיעות גם ליבנה.

זה אומר שבעוד כמה חודשים ייתכן שנראה רקטות שמגיעות גם לרחובות, נס ציונה, ואפילו לראשון לציון וחולון (גוש דן, מרחק יריקה מתל אביב)

לנס ציונה תהיה בטוח ששום דבר לא יגיע. המכון הביולוגי נמצא כאן, וכל ראש ממשלה, מטומטם ושמאלני ככל שיהיה, לא יתן לקופסאות שימורים מתפוצצות ליפול עליו מהשמיים.

היינו צריכים להגיב בצורה תקיפה כבר מזמן. לפני 8 שנים, שעניין הקאסמים רק החל. מהי צורה תקיפה, אתם שואלים? יריתם עלינו רקטה? אין בעיה. מוציאים הודעה שבעוד 12 שעות, "נמחקת" שכונה כלשהי כתגובה. מי שמעוניין להישאר שם ולמות - שיבושם לו. לאחר 12 שעות לאחר פרסום ההודעה - הופכים את אותה שכונה למגרש חניה. המשכתם לירות? בכיף. בעוד 12 שעות, תזכו לשטח חניה כפול. בחינם!

אני רוצה לראות, שאחרי מספר עבודות קבלנות למופת כאלו, מישהו משם יעז לצייץ. ומה העולם יגיד? העולם יכול ללכת לחפש. אף מדינה בעולם, שהיו יורים עליה טילים, לא הייתה יושבת בחיבוק ידיים כמו שאנו עושים עכשיו. אם הייתה אפשרות, הייתי שולח את כל שגרירי מדינות האו"ם בארץ לסופ"ש מפנק באחד מישובי עוטף עזה. רוסיה נכנסה בגיאורגיה לפני מספר חודשים. זוכרים? לא. רק הגיאורגים זוכרים, וזה בדיוק מה שימנע ממהם להתגרות בענק הרוסי שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרנו את גלעד - תמורת 1000 אסירים.

לא עובר שבוע - ונחטף חייל אחר.

הוא יושב שנתיים בעזה - גם תמורתו משחררים 1000 אסירים.

עוברים יומיים ונחטפים עוד 3 חיילים - תמורת כל אחד = 1000 אסירים.

כל אסיר משחורר מבזה את דמם של אחד עד עשרה שנתנו את חיהם למען יתפס.

למה אנחנו ממשיכים לשקר לעצמנו?.

בואו פשוט ניכנס לעזה.

אבל אולי בגלל שאני אדם מאמין קל לי לדבר, היות ואני מאמין, אני סומך על אלוהים שאמר לנו: הקם להרגך השקם להרגו. כעת אנחנו אכן יכולים. יהיה זמן שזה לא יהיה אפשרי.

כמו שזה נראה, הוא כבר ידאג לכסות את ההוצאות (הבלאגן שיהיה לנו עם העולם - שכבר במילא קיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנס ציונה תהיה בטוח ששום דבר לא יגיע. המכון הביולוגי נמצא כאן, וכל ראש ממשלה, מטומטם ושמאלני ככל שיהיה, לא יתן לקופסאות שימורים מתפוצצות ליפול עליו מהשמיים.

על מפרץ חיפה והמפעלים באיזור שמעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מפרץ חיפה לא משפיע על מדינת תל אביב מה שנס ציונה כן

טיל אחד בבתי זיקוק או באחד המפעלים ליד ולתושבי כל הארץ, למעשה, אין דלק. מאוד משפיע הייתי אומר... לא שזה מזיז להם.

היינו צריכים להגיב בצורה תקיפה כבר מזמן. לפני 8 שנים, שעניין הקאסמים רק החל. מהי צורה תקיפה, אתם שואלים? יריתם עלינו רקטה? אין בעיה. מוציאים הודעה שבעוד 12 שעות, "נמחקת" שכונה כלשהי כתגובה. מי שמעוניין להישאר שם ולמות - שיבושם לו. לאחר 12 שעות לאחר פרסום ההודעה - הופכים את אותה שכונה למגרש חניה. המשכתם לירות? בכיף. בעוד 12 שעות, תזכו לשטח חניה כפול. בחינם!

אני רוצה לראות, שאחרי מספר עבודות קבלנות למופת כאלו, מישהו משם יעז לצייץ. ומה העולם יגיד? העולם יכול ללכת לחפש. אף מדינה בעולם, שהיו יורים עליה טילים, לא הייתה יושבת בחיבוק ידיים כמו שאנו עושים עכשיו. אם הייתה אפשרות, הייתי שולח את כל שגרירי מדינות האו"ם בארץ לסופ"ש מפנק באחד מישובי עוטף עזה. רוסיה נכנסה בגיאורגיה לפני מספר חודשים. זוכרים? לא. רק הגיאורגים זוכרים, וזה בדיוק מה שימנע ממהם להתגרות בענק הרוסי שוב.

העולם יכול ללכת לחפש? כמו כלום יש עליך חרם כלכלי. בעברית יפה זה אומר שאין יצוא, אין יבוא, ומה שבשבילך זה אומר זה שאין אוכל. רוצה להרגיש כמו ילד מעזה? תפציץ להם שכונה. GO FOR IT. תאמין לי שאני בטוח שזה פיתרון ה-ר-ב-ה יותר יעיל. זה גם יפסיק את כל העסק של הקסאמים תוך פחות מחודש. אבל אם המדינה דואגת לתושבים היא לא תעשה את זה כי התוצאות יהיו הרבה יותר חמורות.

יפה מאוד לדבר, אבל מדינה לא עצמאית מבחינה כלכלית. בשפה פשוטה מאוד, כל דבר שעלול לעצבן את העולם ולגרום לחרם כלכלי כזה או אחר לא רלוונטי.

אם זו הגישה שלך, למה בכלל לצעוק? תעמוד דום ותצדיע עם דמעה בעין כל פעם שמתנגן ההמנון, ותעודד את כל בני משפחתך למות, להיחטף ולשבת בשבי האויב למען המדינה.

אני מבין ואף מסכים עם ההגיון במה שאמרת, מצד שני , אני באופן אישי לא מרגיש שמגיע לאף אחד, אפילו שלא יהיה קשור אליי, לעבור את מה שגלעד עובר, לא בשביל אף מדינה שבעולם. בטח שלא עבור , עם מנהיגיה הכושלים, חסרי האומץ והראיה קדימה, ולצערנו גם אין להם ממש אלטרנטיבות.

עם כל הכבוד לגלעד שליט, הוא בסופו של דבר עוד חייל. נכון שלצהל ולמדינה יש ערכים וכו' וכו' וכו', אבל בשלב מסוים בהכשרה שלו הוא נשבע אמונים למדינה, ובעצם התחייב למות למען המדינה אם צריך. (ואם מישהו יחליט שאני סותר את עצמי בגלל שטענתי שכניסה לרצועה משמעה כדור בראש לגלעד שליט, זה כדי להפריך טענה של אנשים רבים שרק כניסה ושליפה שלו משם תציל אותו).

להכנס לעזה זה לא הפתרון. בעצם, אין פיתרון מעשי. קסאמים יהיו. אם חמאס היו רוצים הם כבר מזמן היו יורים על באר שבע. כנ"ל חיזבאללה.

להכניס עשרות אלפי לוחמים לרצועה ולשבת שם לא יפתור שום בעיה. כולנו רואים איך המחבלים בערי עיראק השונות מפרקים לרסיסים את ארה"ב על כל הכסף והטכנולוגיה שלו, והאמריקאים לא מצליחים למגר את זה. אני די בטוח שכדי להשמיד את הטרור צריך להרוג כמה עשרות מיליוני אנשים אם לא יותר וגם אז זה לא בטוח. לא מעשי ממש.... ואני חושב שכל אדם שפוי יסכים איתי בנושא הזה.

המטרה שלהם בעצם זה ליצור דיונים כאלה. דיברתם והתווכחתם עליהם? הם השיגו את המטרה שלהם. מה שהם רוצים ומחפשים זה את החשיפה התקשורתית. מזל טוב, הם השיגו את מטרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש"הרג חסר הבחנה" ( אני מתכוון קשיחות חסרת התחשבות ושפיטה ומניעת סיקור תיקשורתי ) יעבוד כדי למגר את הטרור ( כפי שעושים במדינות ערב כגון : סעודיה מיצריים וסוריה ) - אבל אני בכלל לא בעד , כמו שציינתי לפני כן אנחנו נהיה צריכים לחיות איתם בגבולות שלנו 0 אבל לא רק בגלל זה ) .

אני חושב שפתרונות יותר יצירתיים יכולים לעבוד . ( הכוונה מלבד להרוג )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. למשל, לסגור להם את הברז, את אספקת המזומנים, את החשמל, את מנגנוני גביית המיסים וכל דבר אחר שאנחנו מפעילים עבורם. הרי הם "אוטונומיה" ורוצים עצמאות ולא להיות תלויים בנו. רוצים אוטונומיה ועצמאות? אין בעיה, קחו ותרדו מאיתנו.

בסיטואציה כזאתי (עם נחישות כמובן, לא להכנע ללחצים בינלאומיים ולפתוח את הכל תוך שעתיים), עם קצת תעמולה ישראלית אנטי-חמאסניקית וטרוריסטית ארגוני הטרור נופלים חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובי ^ ^ ^

אתה נופל לידיים שלהם

נהפוכו אני הייתי מספק להם הכל , אממה לפי "הסטלה" שלי - נותן להם אוכל אבל נניח השבוע - רק עגבניות , או איך שגיא בכור הציע - לתת להם מים אבל עם צבע מאכל אדום , אני הייתי עושה להם הפסקות חשמל - סתם ככה , בלי הודעה מוקדמת לפעמים לדקה לפעמים לשעה ולפעמים ליום - ככה לערער להם את תפיסת המציאות שלהם , ככה עכשיו תפיסת המציאות שלהם היא - מפעילים לחץ - מקבלים מה שרוצים . כסף נותן להם - רק שטרות של עשרים , או רק שטרות של 200 , תחשוב איזה בלגן יהיה להם - ב 200 שח' אתה יכול לקנות חצי עזה , כל אחד יהיה חייב לשני וכל היום הם ילכו ויתווכחו:

" עבדאלה יא מנייאק אתה בא לי בימאה שגלים ! "

וההוא יגיד " מה ביתאום יא חארה אני נדתי לך ארבע גופסה סיגארה מלבירו - אנחנו גפיט ! " וכן הלאה .

במקום להפציץ אותם למה לא לעשות להם בומים על קולים ב 3 בבוקר ? ככה סתם .

או לטחון להם את המוח עם פליירים שנפיל עליהם מהשמיים עם תעמולה ?

או סתם לשפוך עליהם חול במקום טילים או באמצע תהלוכה או עצרת שלהם לשפוך עליהם את מה שאספנו ברפת הקרובה ?

רמקולים עם מה שנירצה - מהים ומהיבשה ? כל פעם שיפול קסאם בום או שתיים קוליים - ביננו לבין עצמנו הם חושבים שהקסמים שלהם עושים את אותו דבר - המטרה היא טרור ולאו דווקא פגיעה בנפש .

לא יודע זה ניראה לי יותר אפקטיבי מהשיגולי מח של הבוליטיקאים והאיומים על "פארש ".

בכל אופן יש אנשים הרבה יותר מוכשרים ללוחמה פסיכולוגית - שזה סוג המילחמה שאנו צריכים לנקוט .

אבל איפה היצירתיות ? - הועלתה קורבן לאנשים כמו דיכטר על שולחנות וועדות חקירה כאשר הכוהנים הגדולים הם מנהיגים חסרי מעוף וחזון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

אבל אני חולק על מה שאתם אומרים - לא על העובדות - איתן אי אפשר להתווכח

אני חושב שבצד של יש אנשים יותר יצירתיים העיניין הוא שהם מנועים מלתפקד , נניח לבחור הזה הניצב בר אור ( משטרה ) הוא בחור מוכשר לכל הדעות ולדעת דודי כהן ודיכטר הוא צריך לעוף ( חד וחלק ) מפני שהוא יצירתי והם לא רוצים במערכת אנשים יצירתיים אלא הם רוצים ויס מאנים או נגיד בצה"ל , יש שם אנשים משיכמם ומעלה , אממה הם לא מעונינים להיות חשופים לתביעות ו / או ועדות חקירה שבלי הרבה חשבון מפנות את האצבע המאשימה כלפיהם ולא כלפי שולחיהם - ראה לדוגמא מלחמת לבנון השניה .

אני לא מדבר בכלל על משתפים כמו ארבע אימהות או מחסום וואטצ' שלא לדבר בכלל על ארגונים כמו בצלם וכו' .( אני רואה את ההיתערבות של ההורים בחיי החיילים כמשהו לא תקין ואת ההזנחה של הצבא את החיילים כמשהו לא תקין - בקיצור משהו דפוק כאן . )

אני הייתי מציע לפסול כל גוף שכזה וכל פעילות שכזו באם היא איננה מצויה אצל הצד השני אחרת אנחנו גורמים לעצמנו להפסיד בכח - כמו מחלה אוטואימיונית או לחילופין רוצים מדינה ליכאורה "נאורה" אפילו במחיר השמדתנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי האנשים היצירתיים באמת שמבינים בזה נמצאים בצד הלא נכון.

של חמאס, חיזבאללה, ושאר ירקות.

כרגע בכל הנוגע לתעמולה, דעת קהל, ולוחמה פיסכולוגית (לווא דווקא ישירה), הם מכסחים אותנו.

זה לא מדויק, יש לנו מספיק אנשים יצרתים אבל מה לעשות שיש קצת יותר ערבים בעולם

והם מרשים לעצמם להתמש בתעמולה וטריקים זולים בנוסף יש הרבה יותר ערבים בעולם והם תוקפים בכמה וכמה חזיתות כך שזה כמעט בלתי אפשר לעשות שום דבר מועיל, כרגע כמה שזה נורא אבל הדבר היחיד שיכול להציל אותנו הם הערבים עצמם, עוד קצת לחץ על אירופה וכמה מחוות "שלום" (פיגועים) במקומות אסטרטגים ואנשים יתחילו להתעורר כי בסופו של דבר אנשים בימינו הם אדישים כל עוד זה לא פוגע בהם ישירות הם לא יזיזו את התחת.

דרך אגב כשאתה אומר שאנחנו לא עושים כלום ואנחנו לא מוכשרים, אני מנחש שאתה מתמצא בפעולות ההסברה שלנו

ויש לך הצעות אחרות שאתה רוצה לשץף אותנו בהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. למשל, לסגור להם את הברז, את אספקת המזומנים, את החשמל, את מנגנוני גביית המיסים וכל דבר אחר שאנחנו מפעילים עבורם. הרי הם "אוטונומיה" ורוצים עצמאות ולא להיות תלויים בנו. רוצים אוטונומיה ועצמאות? אין בעיה, קחו ותרדו מאיתנו.

בסיטואציה כזאתי (עם נחישות כמובן, לא להכנע ללחצים בינלאומיים ולפתוח את הכל תוך שעתיים), עם קצת תעמולה ישראלית אנטי-חמאסניקית וטרוריסטית ארגוני הטרור נופלים חזק.

קצת בלאגן אנחנו יותר מדי מתחשבים מה יאמרו עלינו מדינות העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...